خرید از ترکیه

سفارش خرید از سایت های ترکیه با کارت شتاب

سفارش خرید از سایت های ترکیه با کارت شتاب یکی از اصول خدماتی تیم ما است.ما هم مثل شما می دانیم که خرید و تهیه لیر ترک در بازارهای امروز واقعا مشکل است و از طرفی واریز به حساب های ترکیه به صورت لیر هم مشکلات خاص خودش را دارد.تیم لوازم خانگی ما پیرو سیاستهای جدید اتخاذ شده این خدمت را ارائه کرده است.در این پست قصد داریم در مورد نحوه سفارش و خرید از سایت های ترکیه با کارت شتاب را به شما آموزش دهیم.

خرید از سایت های ترکیه با کارت شتاب
کارت های بانکی عضو شبکه شتاب کشور

نحوه ثبت سفارش و خرید اینترنتی از سایتهای ترکیه

 • قبل از هر کار لازم است در سایت ثبت نام کنید و اطلاعات دقیق خودتان شامل ایمیل صحیح و شماره همراه صحیح و همچنین آدرس پستی دقیق خودتان را وارد نمایید و بعد منتظر تایید آنها باشید.
 • ما یک گروه واتساپ عمومی برای تمام کسانی که در سایت عضو می شوند داریم و یک گروه واتساپ هم مخصوص کسانی است که حداقل یک سفارش خرید از فروشگاههای ترک توسط ما انجام داده باشند.
 • هنگام سفارش باید توجه داشته باشید که برای هر فروشگاه یک سفارش مجزا تعریف کنید.مثلا برای سایت ترندیول لازم است یک سفارش تعرف کنید و لینک تمام محصولاتی را که می خواهید از ترندیول خرید کنید در آن قرار دهید.
 • شما می توانید به دو روش ثبت سفارش کنید.یا لینک محصول مورد نظر خودتان را از طریق پنل اعضا برای ما ارسال کنید و یا اینکه لینک سفارش خود را از طریق واتساپ برای ما بفرستید.بدیهی است که باید مشخصات کامل خودتان را که در سایت نیز ثبت کرده اید از طریق واتساپ برای ما بفرستید.
خرید از سایت های ترکیه با کارت شتاب

ادامه مراحل سفارش

 • در فرم سفارش بخشی برای آپلود فایل وجود دارد. اگر تعداد سفارش شما بیشتر از یک قلم است می توانید ابتدا لینک آنها را در یک صفحه ورد قرار دهید. و سپس فایل را برای ما ارسال کنید.
 • در فرم سفارش برای هر محصول، باید لینک محصول، هزینه کالا و مقدار کالا را مشخص کنید.
 • پس از اتمام ثبت سفارش، روی دکمه «ارسال» کلیک کنید. در صورت موفقیت آمیز بودن عملیات، پیامی مبنی بر پذیرش سفارش ظاهر می شود.
 • در ابتدا ، کلیه سفارشات در وضعیت پذیرفته شده قرار می گیرند ، پس از پردازش توسط اپراتور، وضعیت با پرداخت معلق جایگزین می شود .
 • اپراتور هزینه تمام شده دریافت کالا در ایران را به خریدار اعلام می کند. خریدار در صورت توافق در مرحله بعد هزینه را پرداخت می کند.
 • بعد از پرداخت هزینه کالا به روش کارت به کارت، خرید شما به حالت “خرید شما در حال آماده سازی” تغییر می یابد.
 • زمان مورد نیاز برای تحویل کالا در ایران به آدرس پستی مشخص شده در فرم حدود دو هفته تا ۲۰ روز است.
 • هنگام تحویل بسته توسط پست یا شرکت حمل و نقل باید بسته را باز کنید. و از سالم بودن کالای خودتان مطمئن شوید.هیچگونه اعتراض بعدی قابل قبول نیست.

خرید از سایت های ترکیه با کارت شتاب

خرید از سایت های ترکیه با کارت شتاب یا خرید شتابی از سایتهای ترکیه یکی از خدمات ارزنده سایت مجله آنلاین لوازم خانگی است.شما نیازی به خرید لیر ترکیه ندارید. فقط کافی است کالای مورد نظر خود را از طریق فروشگاههای آنلاین ترکیه انتخاب کنید. سپس لینک آن را برای ما از طریق فرم ثبت سفارش و یا واتساپ ارسال کنید. به همراه لینک حتما باید مقدار کالا و قیمت آن را نیز بفرستید. اپراتورهای پشتیبانی قیمت نهایی را به شما اعلام می کنند.قیمت نهایی شامل هزینه پست هم می شود. در صورت توافق شما هزینه را به صورت کارت به کارت به حساب مشخص شده واریز می کنید. بعد از دو هفته الی بیست روز کالای مورد نظر خودتان را دریافت می کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *