سینمای خانگی و ساندبار

سینمای خانگی و ساندبار های پرفروش[آبان۱۴۰۰]

سینمای خانگی و ساندبار میتواند تجربه ای بی نظیر و کیفیتی فراموش نشدنی در تماشای تلویزیون و گوش کردن به موسیقی برای شما پدید آورید.بیشتر تلویزیون های تولیدی شرکت ها در رنج قیمتی متوسط فاقد سیستم صوتی فوق العاده هستند.ممکن است بهترین کیفیت تصویر را داشته باشید ولی کیفیت صوت چندان دلچسب نباشد.برای کسب اطلاعات در مورد قیمت و خرید انواع سینمای خانگی و ساندبار حرفه ای و پیشرفته این پست را بخوانید.

آشنایی با ساندبار سامسونگ HW-Q800T

در این پست قصد داریم ۳۳ مدل از سیستم های پرفروش سینمای خانگی و ساندبار موجود در بازار ایران را به همراه راهنمای خرید و مزایا و معایب هر کدام و قیمت خرید وهمچنینی برترین نظرات استفاده کنندگان از آنها را برای شما به صورت جمع بندی شده و خلاصه معرفی کنیم.

سینمای خانگی چیست؟

سینمای خانگی یک سیستم پخش دی وی دی است که دارای شش بلندگو شامل لفت فرانت- رایت فرانت- لفت ریر- رایت ریر- ساب ووفر- سنتر میباشد که بنا به قدرت آمپلی فایر تعبیه شده در داخل دی وی دی دارای قدرت های خروجی متفاوت میباشد. شما میتوانید صدای تلویزیون را از طریق سینمای خانگی بشنوید و لذت بیشتری ببرید و یا سی دی و دی وی دی صوتی گوش دهید.

سینمای خانگی
چیدمان سینمای خانگی

در واقع سینمای خانگی مجموعه ای از وسایل صوتی و تصویری است که میتواند تجربه تماشای یک فیلم در خانه را به کلی دگرگون کند. با استفاده از این تجهیزات و چیدمان صحیح آنها، تلویزیون ساده منزل به یک سینمای کوچک و خودمانی تبدیل میشود.جادوی واقعی یک سیستم سینمای خانگی در کیفیت صدای آن است.مشاهده شما با تجربه فرکانس های مختلف صوتی و کیفیت بی نظیر غیر قابل وصف است.

مزایای سیستم های سینمای خانگی

 • شما می توانید تجربه سینماهای جدید و پیشرفته امروزی را به کمک سیستم سینمای خانگی عینا در خانه خودتان داشته باشید.
 • شما به کمک سیستم صوتی فراگیر و کیفیت Ultra HD صفحه نمایش تجربه نمای نزدیک یک رویداد ورزشی را در خانه داشته باشید.البته در مورد پروژکتور باید تنظیمات دقیق آن را اعمال کنید
 • بازی های رایانه مخصوصا بازی های ویدئویی در یک سیستم صوتی فراگیر با صدای صداپیشگان مطرح کشور و دنیا می تواند تجربه ای بی نظیر به دنبال داشته باشد
 • در کشورهای خارجی چون خانه ها با امانات داخل شان اجاره داده می شوند وجود یک سیستم سینمای خانگی می تواند ارزش ملک شما را برای اجاره افزایش دهد.

انواع سیستم سینمای خانگی

 • سیـستم ۲.۰ که شامل دو بلندگو و یک تلویزیون است.ساده ترین سیستم صوتی و تصویری و نصب آن خیلی ساده است.
 • سیـستم ۳.۰ ، این سیستم مشابه ۲.۰ است ولی یک بلندگو در وسط اضافه می کند که به شنیدن دیالوگ های فیلم ها کمک می کند.ساندبارها در حقیقت همان سیستم ۳.۰ هستند که دو بلندگو در طرفین و یک بلندگو در وسط دارند و به صورت یک پکیج بسته بندی شده اند.
 • سـیستم ۵.۰ که دارای ۵ اسپیکر هستند که یک عدد در وسط دو عدد در سمت راست و چپ و جلو و دو عدد در عقب هستند.این سیستم صدای سه بعدی تولید می کند و شما می توانید محل صحبت شخص یا نواختن ساز را هم به کمک صدا تشخیص دهید.

سـیستم ۷.۰ و ۹.۱

 • سیستم ۷.۰ که دو عدد بلندگوی جانبی را هم اضافه می کند.و امکان تجربه فناوری Dolby Atmos را بوجود می آورد.نمونه این صدا را می توانید از اینجا بشنوید.بطور کلی این نوع صدا بصورت یک سیستم صوتی همه جانبه دارای شفافیت بیشتر است و بیشتر احساس می شود.
 • سیستم ۹.۱ که دارای ۹ عدد اسپیکر و یک عدد ساب ووفر است.در تصویر زیر کانفیگ این سیستم را مشاهده می کنید.در کل سیستم فوق عدد بعد از نقطه تعداد ساب ووفر است.به عنوان مثال سیستم ۹.۲ دارای دو عدد ساب ووفر است.
قیمت و خرید انواع سینمای خانگی و ساندبار حرفه ای و پیشرفته

تجهیزات سیستم سینمای خانگی

 • تلویزیون Ultra HD یا پروژکتور که امکان اتصال با فناوری بلوتوث و وای فای دارند.
 • پنج بلندگو که می تواند هفت یا نه تا نیز باشد
 • ساب ووفر که ممکن است یک عدد یا چندتایی باشد
 • دستگاه پخش DVD و بلو-ری و یا رسیور ماهواره
 • منبع تغذیه صوتی/تصویری
 • کیت بی سیم که برای اتصال بی سیم این تجهیزات بکار می رود

بلندگوها یا ساند بار

برای تجربه کیفیت صوتی بی نظیر باید از بلندگوها با جانمایی درست استفاده کنیم و در صورت هرگونه اشتباه در اتصالات ممکن است به کیفیت مدنظر خودمان دست پیدا نکنیم.معمولا در دفترچه راهنمای همراه این محصولات طرز جانمایی هر یک از اسپیکرها و سایر تجهیزات کاملا مشخص است و البته با یک جستجوی ساده در اینترنت هم می توانید این تنظیمات را پیدا کنید.

موقعیت بلندگوها

بلندگو ها یا اسپیکرها در موقعیت های مختلف اتاق قرار می گیرند که معمولا برای چپ و راست و جلو و عقب و سمت راست و چپ بیننده اسپیکرها های مختلفی وجود دارد.بعلاوه یک یا دو عدد ساب ووفر وجود دارد.ممکن است بلندگوها دارای جلوه های ویژه مانند Dolby Atmos باشند.

ساب ووفرها چه کاری انجام می دهند؟

ساب ووفر ها در حقیقت برای صدا اکشن اضافه می کنند.آنها فرکانس هایی پایین را که گوش انسان توانایی شنیدن آنها را ندارد تقویت و واضح می کنند.بعضی از مردم از چند ساب ووفر استفاده می کنند.در اتاق ها و در هرجایی نقاطی وجود دارند که باس صوتی در آنها افت می کند.ساب ووفر دوم این موضوع را حل می کند.

راهنمای خرید

در هنگام خرید یک سیستم سینمای خانگی به موارد زیر توجه کنید:

اندازه :

این سیستم ها در اندازه های مختلف تولید می شوند.شاید به نظر برسد به علت منبع تغذیه بزرگتر ، سیستم های بزرگتر باکیفیت هستند ولی الان با پیشرفت تکنولوژی سیستم های کوچکتر هم همان کیفیت را ارائه می دهند.

صدا :

بدنه اسپیکرها معمولا از چوب ساخته می شود.فلزات و پارچه هم برای ساخت درایورها و آهنربای مورد استفاده در مبدل ها یا ترانسدیوسرها برای اسپیکرها استفاده شده است.وقتی از جنس مواد صحیح با اندازه های درست در کنار هم استفاده شود آ موقع قدرت و کیفیت صدا را درک خواهید کرد.

صدای فراگیر:

تنظیمات و سیستم مورد استفاده در خانه ها معمولا سیستم ۵.۱ است.ولی برخی از سیستم های ۷.۱ و ۹.۱ هم استفاده می کنند.بالطبع این سیستم ها به علت امکانات بیشتر گرانتر خواهد بود.البته اندازه اتاق را هم باید در نظر گرفت تا صدای فراگیری را تجربه کرد.

اکولایزرها :

اکولایزر به شما کمک می کند تا صدا را مطابق با فایل رسانه ای که به آن تماشا می کنید و همچنین محیط صدا مثلا استودیو یا ورزشگاه و … تنظیم کنید.بعضی از سیستم های سینمای خانگی و ساندبارها دارای اکولایزر داخلی هستند و به همین دلیل گرانتر هم هستند.ممکن است اسپیکرها یا بلندگوها دارای آمپلی فایر داخلی باشند که این یک مزیت برای سیستم سینمای خانگی است.و همچنین ساب ووفر هم به با تولید باس و فرکانس پایینتر از شنوایی انسان به تعادل خروجی صدا کمک می کند.

مواد :

مواد مورد استفاده در سیستم های سینمای خانگی شامل چوب ، آلومینیوم ، پلاستیک و … هستند و بدنه بلندگوها ممکن است از وینیل پوشیده شده باشد یا نباشد.آنها معمولا از مواد با رزونانس پایین ساخته می شوند تا از انحراف و اعوجاج صدا جلوگیری کنند.

نور :

مورد استفاده در اجزا مختلف سیستم های سینمای خانگی علاوه بر کارکرد زیبایی عملکرد ایمنی هم دارند.

اتصالات :

در عصر بلوتوث سیستم های باطری با قابلیت شارژ مجدد به صورت آن بورد هستند و این به شما امکان ارتباط با اینترنت اشیا را میدهد و شما می توانید سیستم صوتی منزل را به دستیار الکسای آمازون یا سیری اپل متصل کنید.

فهرست سیستم های سینمای خانگی

سینمای خانگی سامسونگ مدل HT-J5156K با توان خروجی ۱۰۰۰ وات

سینمای خانگی

سینمای خانگی «سامسونگ» (Samsung) مدل «HT-J5156K»، یک سیستم‌صوتی پرقدرت برای منزل به حساب می‌آید. درایو نوری این مدل، از دیسک‎های Blu-Ray و DVD پشتیبانی می‌کند تا کاربران بتوانند از فایل‌های باکیفیت و پرحجم خود استفاده کنند. در این محصول، فرمت‌های ویدیویی رایج و پرحجم پشتیبانی می‌شود و خیال کاربران از بابت پخش فایل‌ها راحت است.

فرمت‌های صوتی

همچنین HT-J5156K، قادر است فرمت‌های صوتی AAC، FLAC، MP3 و WMA را پخش کند. این محصول از چهار اسپیکر ایستاده، یک ساب‌ووفر، یک اسپیکر مرکزی و یک کنسول کنترل‌کننده تشکیل شده است؛ در نتیجه صدای آن با یک ساب‌ووفر و پنج اسپیکر پخش می‌شود که سیستم‌صوتی ۵.۱ کاناله را تشکیل می‌دهد.

مشخصات پخش صوت و تصویر

مشخصات درایو نوریDVD-R , DVD-RW , DVD+R , DVD+RW , 3D Blu-ray فرمت های ویدیویی AVCHD , WMV , Divx فرمت های صوتی LPCM , Dolby Digital , Dolby TrueHD , DTS , MP3 , WMA , AAC , FLAC تعداد کانال ۵.۱ توان خروجی ۱۰۰۰ وات

کیفیت صدای خیلی خوبی داره. اگه سینما با قیمت مناسب میخواین من بهتون پیشنهاد میکنم این محصول رو بگیرید حتما. یک کابل اپتیکال هم بگیرید حتما چون کابل Hdmi فقط برای خروجی صدای سینما به تلویزیون هستش و اگه بخواین صدای پلی استیشن یا هرچیز دیگه رو از سینما بشنوین باید از کابل اپتیکال به عنوان ورودی استفاده کنین.من خودم هارد و پلی استیشن و فیش آنتن رو به تلوزیون وصل کردم و تلویزیون رو با اپتیکال به سینما.توی تنظیمات سینما هم حالت صدا رو روی music یا game بذارید تا حتی اگه فایلتون از dolby پشتیبانی نمیکنه باز هم صدا از هر ۴ بلندگو پخش بشه.

میلاد وزیری – خریدار

برای کسب اطلاعات در مورد قیمت و خرید انواع سینمای خانگی حرفه ای و پیشرفته روی دکمه زیر کلیک کنید.

ساند بار ای اس دی مدل SB-507

ساندبار

ساندبار SB-507  با قرارگرفتن در کنار تلویزیون، خروجی صدا را به طرز قابل‌توجهی تقویت می‌کند. این ساندبار با قدرت‌خروجی بسیار زیاد خود، صدایی پرقدرت و واضح تولید می‌کند. با قراردادن آن زیر تلویزیون می‌توانید لذت بیشتری را حین تماشای فیلم موردعلاقه‌ی خود تجربه کنید.

درواقع با این کار، SB-507 تبدیل به اسپیکرهای تلویزیونتان می‌شود. ابعاد این محصول به گونه ای است که به‌راحتی در جای موردنظرتان قرار می‌گیرد. جالب است بدانید، این ساندبار فاقد ساب‌ووفر بوده و فقط یک عدد اسپیکر خطی دارد. این محصول از فرمت‌های صوتی متنوعی پشتیبانی می‌کند و باعث می‌شود بتوانید به‌راحتی فایل‌های صوتی موردنظرتان را به آن منتقل کنید.

مشخصات پخش صوت و تصویر

فرمت های صوتی MP3 , WMA , WAV توان خروجی ۴۰ وات وات بیشینه توان خروجی ۱۶۰ وات وات ورودی / خروجی AV خروجی کامپوزیت تصویر ندارد خروجی HDMI ندارد درگاه USB دارد درگاه LAN ندارد ورودی صدای اپتیکال ندارد ورودی صدای کواکسیال ندارد ورودی AUX دارد

برای محیطهای کوچک عالیه کیفیت پخش صدا خوبه و به نسبت قیمت قابل قبوله ، من راضی ام

مژگان رحیمی – خریدار

برای کسب اطلاعات در مورد قیمت و خرید انواع سینمای خانگی حرفه ای و پیشرفته روی دکمه زیر کلیک کنید.

سینمای خانگی کنکورد پلاس مدل TH-M305

سینمای خانگی

سینمای خانگی کنکورد پلاس مدل TH- M305 با ۳ کانال و بیشینه توان خروجی 1700 وات برای محیط خانه گزینه‌ای بسیار مناسب محسوب می‌شود. این دستگاه از دو اسپیکر ایستاده، یک اسپیکر رومیزی و یک ساب ووفر تشکیل شده است. از این رو در می‌تواند صدایی فراگیر ایجاد کند. همچنین وجود ساب ووفر ۵ اینچی باعث می‌شود صدا باس قوی‌تری داشته باشد. TH- M305 همچنین به درگاه‌های ارتباطی متنوعی مجهز است که امکان اتصال دستگاه‌های مختلف به روش‌های مختلف را فراهم می‌کند. این مدل دارای پورت USB است و از این رو کاربر می‌تواند فایل‌های صوتی با فرمت MP3 را از طریق فلش مموری پخش کند

مشخصات پخش صوت و تصویر

فرمت های صوتی MP3 تعداد کانال ۳ توان خروجی ۱۷۰۰ وات بیشینه توان خروجی ۱۷۰۰ وات ورودی / خروجی AV خروجی کامپوزیت تصویر ندارد خروجی HDMI ندارد درگاه USB دارد درگاه LAN ندارد ورودی صدای اپتیکال دارد ورودی صدای کواکسیال دارد

من خیلی تردید داشتم موقع سفارش،ولی الان که ب دستم رسید و استفاده کردم ،،بسیار راضیم ،،قابل اتصال ب گوشی موبایل،بلوتوث،،آ یو ایکس،،من راضی ام..صداش فوق العادست

سارا تکلیف – خریدار

برای کسب اطلاعات در مورد قیمت و خرید انواع سینمای خانگی حرفه ای و پیشرفته روی دکمه زیر کلیک کنید.

سینمای خانگی ال جی مدل Sound Tower LH-369XBH

قیمت و خرید انواع سینمای خانگی و ساندبار حرفه ای و پیشرفته

سینمای خانگی «LH-369XBH» با قدرت خروجی صدای ۱۰۰۰ وات، یکی از محصولات برتر شرکت «ال‌جی» است. این مدل به درگاه USB مجهز شده است و از همین طریق می‌توانید برنامه‌های موردعلاقه‌تان را روی دستگاه اجرا کرده و از آن لذت ببرید؛ علاوه‌براین، دستگاه شما را قادر می‌سازد تا هر آنچه را که درحال تماشای آن هستید، روی فلش‌مموری ضبط کنید. به این طریق می‌توان هر برنامه‌ای را در زمان مناسب و به دفعات نامحدود استفاده کرد. از امکانات دیگر دستگاه می‌توان به سیستم صوتی ۴.۲کاناله و AUX اشاره کرد؛ ورودی‌هایی که لذت گوش‌دادن را برای شما بیشتر می‌کنند. 

مشخصات پخش صوت و تصویر

مشخصات درایو نوری BD-ROM , BD-R , BD-RE , DVD-R , DVD-RW , DVD+R , DVD+RW , Audio CD , CD-R/CD-RW فرمت های ویدیویی MPEG2 , MPEG 4 AVC , SMPTE AVC , MKV , AVCHD , M4V , WMV , 3GP فرمت های صوتی LPCM , Dolby Digital , Dolby Digital Plus , Dolby TrueHD , MPEG 1/2 L2 , MP3 , WMA , FLAC , DTS HD Master Audio , DTS-HD HR تعداد کانال ۴.۲ توان خروجی ۱۰۰۰ وات رقص نور ندارد امکان SIMPLINK ندارد حافظه ندارد

در مورد کیفیت محصول با توجه به اینکه با موسیقی و سیستم تا حدودی آشنایی دارم باید بگم در رنج قیمت خودش کاملا خوب هست.اگر فایل موسیقی شما کیفیت ۳۲۰ یا FLAC باشد کیفیت و نت ها موسیقی بهتر میشنوید و متوجه خواهید شد که در ولوم های بالا تقریبا افت کیفیت ندارد.(کلا برای هر دستگاه پخش کیفیت فایل موزیک به اندازه سیستم پخش مهم است و اگر با بلوتوث گوشی متصل شدید هر چقدر کیفیت فایل موزیک و کارت صدا گوشی بالاتر باشد کیفیت بهتری دریافت خواهید کرد)

علی مهماندوست – خریدار

برای کسب اطلاعات در مورد قیمت و خرید انواع سینمای خانگی حرفه ای و پیشرفته روی دکمه زیر کلیک کنید.

سینمای خانگی یورومکس مدل AP5168L

ساندبار

ساندبار یورومکس مدل AP5168L یکی از محصولات باکیفیت این کمپانی است که با امکانات مناسبی طراحی شده است. سینمای خانگی یورومکس مدل AP5168L با ۵ کانال و بیشینه توان خروجی ۲۰۰۰ وات برای فضاهای بزرگ گزینه‌ای بسیار مناسب محسوب می‌شود. این دستگاه از دو اسپیکر ایستاده، سه اسپیکر رومیزی و یک باکس آمپلی فایر تشکیل شده است. از این رو در فضاهای بزرگ می‌تواند صدایی فراگیر ایجاد کند. این دستگاه به درگاه‌ ارتباطی AUX مجهز است که امکان اتصال دستگاه‌های مختلف را فراهم می‌کند.

مشخصات پخش صوت و تصویر

فرمت های صوتی LPCM 5.1ch تعداد کانال ۵ توان خروجی ۵۰۰ وات بیشینه توان خروجی ۲۰۰۰ وات رقص نور ندارد امکان SIMPLINK ندارد حافظه ندارد ورودی / خروجی AV خروجی کامپوزیت تصویر ندارد خروجی HDMI ندارد درگاه USB ندارد ورودی صدای اپتیکال ندارد ورودی AUX دارد میکروفون ندارد

من این سینما خانگی رو گرفتم، بنظرم کار خوبیه، صداش با کیفیت، سایزش خوب و اندازه است.هم یو اس بی داره و هم بلوتوث داره. قیمت مناسبی هم داره من ازش راضیم

سارا احمدی – خریدار

برای کسب اطلاعات در مورد قیمت و خرید انواع سینمای خانگی حرفه ای و پیشرفته روی دکمه زیر کلیک کنید.

ساندبار جی بی ال مدل Bar 5.1 Surround

ساندبار

ساندبار JBL Bar 5.1 Surround دارای توان خروجی ۵۵۰ وات است. قدرت خروجی بی‌نظیر این ساندبار صدایی قدرتمند و باکیفیت در کنار فیلم‌ها و موسیقی‌ها برای شما فراهم می‌کند. ساب‌ووفر ۱۰ اینچی قدرتمند این سیستم صوتی باسی عمیق و قدرتمند به شما ارائه می‌دهد. کارکرد ساندبار و ساب‌ووفر جی‌بی‌ال ۵.۱ Surround بدون سیم است و شما می‌توانید باس عمیق و قدرتمند و همچنین کیفیت بالای موسیقی را به گونه‌ای کاملا متفاوت از این سیستم صوتی دریافت کنید. با استفاده از قابلیت ۴K Pass Through می‌توانید فیلم‌های خود را در بهترین و بالاترین رزولوشن ممکن در تلویزیون‌های خود ببینید و از آن لذت ببرید. 

مشخصات پخش صوت و تصویر

فرمت های صوتی MP3 تعداد کانال ۱۳ توان خروجی ۵۵۰ وات رقص نور ندارد امکان SIMPLINK ندارد حافظه ندارد ورودی / خروجی AV خروجی کامپوزیت تصویر ندارد خروجی HDMI دارد درگاه USB دارد درگاه LAN ندارد ورودی صدای اپتیکال دارد ورودی AUX دارد میکروفون ندارد

چند وقتی بود ساندبارهای JBL رو زیر نظر داشتم تا اینکه این مدل رو سفارش دادم، بهترین مدلش همینه نه اون یکی که ساندبار ۳ تکه داره!کروم کست و ایرپلی داره که خیلی کاربردیه!اگر صدای خوب و کارایی مناسب میخواید یک بار هزینه کنید و لذتش رو ببرید!

ایوب مردانی – خریدار

برای کسب اطلاعات در مورد قیمت و خرید انواع سینمای خانگی حرفه ای و پیشرفته روی دکمه زیر کلیک کنید.

ساندبار سامسونگ مدل HW-J7591R با توان خروجی ۳۲۰ وات

ساندبار

مدل «HW-J7591R» از ساندبارهای «سامسونگ» (Samsung) است که با ظاهری جذاب و متفاوت طراحی شده است. رنگ آن نقره‌ای است و ساندبار به صورت خمیده طراحی شده است. هماهنگی این محصول با تلویزیونی خمیده جلوه‌‌ای بی‌نظیر به دکوراسیون منزلتان می‌بخشد. این محصول وسیله‌ای بسیار کارآمد برای تقویت صدای تلویزیون است. این ساندبار به صورت بی‌سیم به تلویزیون متصل شده و با تکنولوژی بلوتوث کار می‌کند. اتصال ساندبار و ساب‌ووفر به یکدیگر نیز به صورت بی‌سیم انجام می‌شود. همچنین، به لطف پشتیبانی آن از بلوتوث می‌توانید فایل‌های صوتی موبایلتان را از همین طریق به ساندبار منتقل کنید

مشخصات پخش صوت و تصویر

فرمت های صوتی MP3 , WMA , AAC , FLAC , WAV , OGG , ALAC تعداد کانال ۵.۱ توان خروجی ۳۲۰ وات ورودی / خروجی AV خروجی کامپوزیت تصویر ندارد خروجی HDMI دارد درگاه USB ندارد درگاه LAN ندارد ورودی صدای اپتیکال دارد ورودی صدای کواکسیال ندارد ورودی AUX دارد

تو استفاده تقریبا ۳ هفته ای من هیچ ایرادی نداشته و فوق العاده صدای شفافی داره هم میتونید به صورت بلوتوثی با موبایل و تلویزیون بهش متصل شوید و هم کابل HDMI و بقیه ورودی ها مثل aux رو هم ساپورت می‌کنهاز نظر بلندی صدا به نظر من فضای خونه برای کاملا مناسب هست و بلندی صدا به حدی هست که نمیشه چند ثانیه بیشتر تحمل کرد و باید سریع صدا رو کم کرد و در آخر به نظرم این محصول ارزش خرید بالایی داره و در خریدش شک نکنید

بابک اکبری – خریدار

برای کسب اطلاعات در مورد قیمت و خرید انواع سینمای خانگی حرفه ای و پیشرفته روی دکمه زیر کلیک کنید.

ساندبار تراست مدل TR-608

ساندبار

ساندبار «تراست» (Trust) مدل «TR-608» محصولی خوش‌ساخت و نسبتاً پیشرفته برای تقویت صدای خروجی از تلویزیون و پخش فایل‌های صوتی است. TR-608 کیفیت‌ساخت مطلوب و امکانات قابل‌قبولی دارد که برای کاربران عادی بسیار مناسب است. این ساندبار با بهره‌مندی از چهار یونیت ۲.۵ اینچی و دو یونیت ۱.۵ اینچی داخلی صدای تلویزیون را تا حد قابل‌قبولی تقویت می‌کند. ساختار داخلی این ساندبار دارای یک توییتر ۳ اینچی است که صدای خروجی را تقویت می‌کند. راه‌های ارتباطی این ساندبار، متعدد هستند و کاربر می‌تواند راه دلخواه خود را برای استفاده از TR-608 انتخاب کند.

مشخصات پخش صوت و تصویر

فرمت های صوتی MP3 تعداد کانال ۲ ورودی / خروجی AV خروجی کامپوزیت تصویر ندارد خروجی HDMI ندارد درگاه USB ندارد درگاه LAN ندارد ورودی صدای اپتیکال دارد ورودی صدای کواکسیال ندارد ورودی AUX دارد

کیفیت صدا خوبه ولی یه کم بم هست در کل برای یه خونه کوچیک عالیه بلوتوث داره و کابل aux و خروجی اپتیکال هم داره ولی کابلش رو نداره کابل سفید و قرمز برای تلویزیون هم داره

علی معتمد فتح -خریدار

برای کسب اطلاعات در مورد قیمت و خرید انواع سینمای خانگی حرفه ای و پیشرفته روی دکمه زیر کلیک کنید.

ساندبار جی بی ال مدل Bar 5.1

ساندبار جی بی ال

تکنولوژی صدای JBL 5.1 Surround Sound با قدرت ۵۱۰ وات اسپیکرهای وایرلس قابل شارژ صدای بیس قدرتمند با ساب ووفر وایرلس ۱۰ اینچی اتصال ۴K HDMI ، بلوتوث ، اپتیکال

مشخصات پخش صوت و تصویر

فرمت های صوتی MP3 تعداد کانال ۵+۱ توان خروجی ۵۱۰ وات بیشینه توان خروجی ۵۱۰ وات ورودی / خروجی AV خروجی کامپوزیت تصویر ندارد خروجی HDMI دارد درگاه USB دارد ورودی صدای اپتیکال دارد ورودی AUX دارد

من این ساندبار و بعد از تحقیق و مقایسه با ال جی اس جی ۹ خریدم. بعد از استفاده از قابلیت سوراند که بصورت بی سیم هست و حتی نیاز به برق هم نداره چون اسپیکرهای سوراند به صورت شارژی هستند واقعا از تفکیک صدا شگفت زده میشید. بیس سیستم زیاد هم هست که قابلیت تنظیم داره و میتونید به سلیقه خودتون کاهش بدید بنظر من برای آپارتمان بهترین ساندبار با قابلیت سوراند همین مدل جی بی ال هست اما توصیه میکنم حتما قبل از خرید صدا رو تست کنید.

میثم بیستونی – خریدار

برای کسب اطلاعات در مورد قیمت و خرید انواع سینمای خانگی حرفه ای و پیشرفته روی دکمه زیر کلیک کنید.

ساندبار جی بی ال مدل Bar 2.1 Deep Bass

قیمت و خرید انواع سینمای خانگی و ساندبار حرفه ای و پیشرفته

ساندبار بلوتوثی جی بی ال JBL Bar 2.1 Deep Bass از سری محصولات تولید شده توسط کمپانی JBL است که به عنوان یک ساندبار خانگی مخصوص باس روانه بازار شده است. این ساندبار می‌تواند اتاق نشیمن شما را به یک سینما و یا یک استادیوم تبدیل کند. این ساندبار ممکن است فشرده شده باشد اما قابلیت پخش ۳۰۰ وات صدای قدرتمند را برای شما فراهم می‌کند. ساندبار دارای قابلیت ارائه‌ی قدرت ۳۰۰ واتی است که شما می‌توانید آن را کنترل کنید. با این قدرت تولید شده توسط ساندبار می‌توانید موسیقی‌ها و فیلم‌های خود را به گونه‌ای که تا به حال نشنیده‌اید؛ بشنوید. افزایش دهد.

مشخصات پخش صوت و تصویر

فرمت های ویدیویی MPEG2 فرمت های صوتی Dolby Digital , MP3 , WAV تعداد کانال ۲ توان خروجی ۳۰۰ وات بیشینه توان خروجی ۳۰۰ وات ورودی / خروجی AV خروجی کامپوزیت تصویر ندارد خروجی HDMI دارد درگاه USB دارد ورودی صدای اپتیکال دارد

این مدل جدید و به روز شده ی ۲.۱ معمولی هستش. باگ هاش گرفته شده. اتصال ساندبار و ووفر قطع اصلا نمیشه. بیس و ووفر قوی تر شده و صدای شفاف تری ازش می شنوید. طراحی هم متفاوت شده و زیباتر شده

محمد محمدیان فر – خریدار

برای کسب اطلاعات در مورد قیمت و خرید انواع سینمای خانگی حرفه ای و پیشرفته روی دکمه زیر کلیک کنید.

ساندبار تسکو مدل TS-2020 با توان خروجی ۶۵ وات

قیمت و خرید انواع سینمای خانگی و ساندبار حرفه ای و پیشرفته

ساندبار بلوتوثی «تسکو» (Tsco) مدل «TS-2020» یکی از لوازم‌خانگی بسیار پرکاربرد است که وظیفه‌ی تقویت سیستم‌صوتی تلویزیون یا پخش فایل‌های شخصی کاربرانش را به عهده دارد. این مدل با قدرت خروجی ۶۵ وات، صدای خروجی از تلویزیونتان را تقویت می‌کند. علاوه‌بر پخش صدای تلویزیون، به‌ لطف تکنولوژی بلوتوث، می‌توانید فایل‌های صوتی موجود در موبایل خود را مستقیما به آن انتقال دهید؛ همچنین با اتصال فلش‌مموری به پورت USB می‌توانید فایل‌های ذخیره‌شده در آن را پخش کنید. ابعاد این محصول کاملا متناسب با کارایی‌اش طراحی شده و می‌توانید با قراردادن آن کنار تلویزیون خود، از صدایی فراگیر بهره‌مند شوید و از فیلم در حال پخش لذت بیشتری ببرید.

مشخصات پخش صوت و تصویر

توان خروجی ۶۵ وات بیشینه توان خروجی ۵۵۰۰ وات ورودی / خروجی AV خروجی کامپوزیت تصویر ندارد خروجی HDMI ندارد درگاه USB دارد درگاه LAN ندارد ورودی صدای اپتیکال دارد ورودی صدای کواکسیال ندارد ورودی AUX دارد وای فای داخلی ندارد بلوتوث دارد – دامنه فرکانس: ۲۰ – ۲۰۰۰۰ هرتز ساب‌ووفر بی‌سیم ندارد

امروز به دستم رسید، اولین چیزی که نظر آدمو جلب میکنه کیفیت خوب ساخت و متریال به کار رفته است و همه ورودی ها رو چک کردم ورودی hdmi هم داره، کیفیت ریموت هم خیلی خوبه، برد بلوتوث هم حدود ۱۰ متره که با آیفون ۶ امتحان کردم، فقط حواستون باشه اگه ساندبار رو روی میز میذارید ممکنه بچرخه و بیفته، من با چسب نواری به میز محکمش کردم، ساب ووفر هم از نظر اندازه خیلی استاندارده و توی طبقات میز به راحتی جا میشه، در کل خیلی راضیم ازش

محمد اکرمی – خریدار

برای کسب اطلاعات در مورد قیمت و خرید انواع سینمای خانگی و ساندبار حرفه ای و پیشرفته روی این دکمه کلیک کنید.

ساندبار ادیفایر مدل B1 با توان خروجی ۷۰ وات

قیمت و خرید انواع سینمای خانگی و ساندبار حرفه ای و پیشرفته

ساندبار ادیفایر مدل B1 با توان ۷۰ وات امکانات و قابلیت خاصی ندارد و یک سیستم صوتی بسیار ساده است. این دستگاه تنها طراحی بسیار زیبایی دارد و می‌تواند برای اتاق خواب گزینه‌ی مناسبی باشد. البته درگاه‌های ارتباطی بسیار محدود آن کار با ساندبار را مشکل کرده است. این دستگاه تنها از طریق کابل AUX و RCA به دستگاه پخش متصل خواهد شد. نکته‌ی مثبتی که می‌توان در خصوص مدل B1 عنوان کرد طراحی زیبای آن است. رنگ کلی دستگاه مات است اما کناره‌های آن براق هستند و این نکته ظاهر ساندبار را جالب‌تر کرده است.

از طرف دیگر قابلیت نصب به دیوار دارد که در محیط‌های کوچک می‌تواند بسیار کاربردی باشد. قسمت کنترل دستگاه هم کنار سمت راست آن تعبیه شده است. در کل با توجه به توان خروجی ساندبار و نداشتن ریموت کنترل، برای فضاهای بسیار کوچک مثل اتاق خواب می‌تواند مناسب باشد.

مشخصات پخش صوت و تصویر

تعداد کانال ۴ توان خروجی ۷۰ وات ورودی / خروجی AV خروجی کامپوزیت تصویر ندارد خروجی HDMI ندارد درگاه USB ندارد درگاه LAN ندارد ورودی صدای اپتیکال ندارد ورودی صدای کواکسیال ندارد ورودی AUX دارد وای فای داخلی ندارد بلوتوث ندارد دارای ورودی RCA ساب‌ووفر بی‌سیم دارد

برای کسب اطلاعات در مورد قیمت و خرید انواع سینمای خانگی و ساندبار حرفه ای و پیشرفته روی این دکمه کلیک کنید.

ساندبار یاماها مدل YAS-207

ساندبار

ساندبار «یاماها» (Yamaha) مدل «YA-207» یکی از محصولات خوش‌ساخت این برند است که با توان‌خروجی ۲۰۰واتی‌اش مناسب برای سالن‌های کوچک به حساب می‌آید. این ساندبار از دو یونیت ساندبار و ساب‌ووفر تشکیل شده است که در کنار یکدیگر به‌خوبی وظیفه‌ی تولید و پخش صدا را انجام می‌دهند. اتصال این دو قطعه از طریق بلوتوث انجام شده و مزاحمتی بابت کابل‌های اضافه ایجاد نمی‌کنند.

درگاه‌های ارتباطی متنوع این محصول باعث می‌شود اتصال آن به تلویزیون و سایر دستگاه‌های دیجیتالی به‌سادگی انجام شده و دست کاربر باز باشد. اتصال بی‌سیم بلوتوث علاوه بر اتصال ساندبار و ساب‌ووفر به یکدیگر باعث می‌شود بتوانید موبایل، تبلت و سایر دستگاه‌های دیجیتالی را به‌صورت بی‌سیم به دستگاه متصل کنید

مشخصات پخش صوت و تصویر

فرمت های صوتی Dolby Digital , DTS , AAC , DTS Digital Surround , Dolby Prologic تعداد کانال ۲.۱ توان خروجی ۲۰۰ وات ورودی / خروجی AV خروجی کامپوزیت تصویر ندارد خروجی HDMI دارد درگاه USB ندارد درگاه LAN ندارد ورودی صدای اپتیکال دارد ورودی صدای کواکسیال ندارد ورودی AUX دارد

مشخصات دیگر

وای فای داخلی ندارد بلوتوث دارد سایر مشخصات – دارای چهار یونیت ۴.۶سانتی‌متری ووفر و دو یونیت ۲.۵سانتی‌متری توییتر در ساندبار – دارای یک یونیت ۱۶سانتی‌متری ووفر در ساب‌ووفر – مجهز به حالت‌های صوتی Music – TV Program – Movie – Sport – Game – نسخه‌ی بلوتوث: ۴.۱ – محدوده عملکرد بلوتوث: ۱۰ متر – پورت USB فقط جهت آپدیت نرم‌افزار

این سیستم برای چندین سال متوالی بهترین بوده خودتون میتونین توی WHAT HIFI چک کنید نقاط قوت پخش فرمت DTS داشتن VIRTUAL DTS X بیس قوی و تفکیک صدای سه بعدی

روزبه بهزادی فر – خریدار

برای کسب اطلاعات در مورد قیمت و خرید انواع سینمای خانگی و ساندبار حرفه ای و پیشرفته روی این دکمه کلیک کنید.

ساندبار فندا مدل T-360X با توان خروجی ۸۰ وات

سینمای خانگی

ساندبار فندا مدل  T-360X دارای یک ساب‌ووفر است و از طریق بلوتوث به آن متصل می‌شود. بی‌سیم بودن اتصال ساندبار و ساب‌ووفر، دردسر مرتب‌کردن سیم و کابل را از میان برداشته است. همچنین کاربر می‌تواند در چیدن دکوراسیون آزادی عمل بیشتری داشته باشد و ساب‌ووفر را تا فاصله‌ی ۱۰ متر از ساندبار نیز قرار دهد. توان خروجی کلی این ساندبار ۸۰ وات است و از این رو برای آپارتمان‌های کوچک بسیار مناسب است. برای T-360X درگاه‌های USB، اپتیکال و AUX در نظر گرفته شده تا کاربر روش‌های زیادی برای پخش‌کردن موسیقی از طریق ساندبار داشته باشد.

مشخصات پخش صوت و تصویر

فرمت های صوتی MP3 , WMA تعداد کانال ۲ توان خروجی ۸۰ وات ورودی / خروجی AV خروجی کامپوزیت تصویر ندارد خروجی HDMI ندارد درگاه USB دارد درگاه LAN ندارد ورودی صدای اپتیکال دارد ورودی AUX دارد مشخصات دیگر بلوتوث دارد دارای یک ساب ووفر ۸ اینچی بدنه ساب ووفر ساخته شده از چوب نسخه بلوتوث : ۴.۰

برای استفاده خانگی کاملا خوب، مناسب و رضایت بخش هست. حتما توصیه به خرید میکنم. در جمع بندی کلی با توجه به پولی که پرداخت کردم راضی هستم. صدای باس خیلی خوبه و حجم صدای ساندبار بلند هست و جشن های کوچک رو براتون گرم میکنه.

محمد جابری پور – خریدار

برای کسب اطلاعات در مورد قیمت و خرید انواع سینمای خانگی و ساندبار حرفه ای و پیشرفته روی این دکمه کلیک کنید.

ساندبار پاناسونیک مدل SC-HTB690 با توان خروجی ۳۵۰ وات

سینمای خانگی

مدل «SC-HTB690» ساندباری خوش‌ساخت از «پاناسونیک» (Panasonic) است که گزینه‌ای مناسب برای تقویت صدای تلویزیون به حساب می‌آید. این ساندبار ۳.۱ کانال خروجی دارد. این ساندبار با قدرت‌خروجی ۳۵۰ واتی‌اش، صدایی نسبتا پرقدرت و واضح تولید می‌کند. با قراردادن آن زیر تلویزیون، می‌توانید لذت بیشتری را حین تماشای فیلم موردعلاقه‌ی خود تجربه کنید. درواقع با این کار، SC-HTB690 تبدیل به اسپیکرهای تلویزیونتان می‌شود یکی از ویژگی‌های بسیار جذاب این مدل، اتصال بی‌سیم بلوتوث آن است. 

مشخصات پخش صوت و تصویر

فرمت های صوتی Dolby Digital , MP3 , AAC , FLAC , DTS Digital Surround , WAV , ALAC , DTS HD تعداد کانال ۳.۱ توان خروجی ۳۵۰ وات ورودی / خروجی AV خروجی کامپوزیت تصویر ندارد خروجی HDMI دارد درگاه USB ندارد درگاه LAN ندارد ورودی صدای اپتیکال دارد ورودی صدای کواکسیال ندارد ورودی AUX ندارد وای فای داخلی ندارد بلوتوث دارد سازگار با اپلیکیشن Panasonic Music Streaming – سازگار با NFC – سازگار با فرمت ۳D – دارای قابلیت کنترل Gain ساب‌ووفر بی‌سیم ندارد

خیلی ساده با همه چی ست میشه! به تی وی هم بلوتوث وصل میشه. برق ساب ووفر و ساندبار جداست. لول صدا، باس صدا و خلاصه همه جزییاتش عالی هستن. تو خونه با محیط حدود ۲۵۰ متر صداش به همه جا میرسه و تو محیط های کوچکتر نمیتونید بالاترین ولوم رو داشته باشید! جزئیات صدا در فیلمهای سینمایی به وضوح شنیده میشن! برای لذت بردن از موسیقی مخصوصا این روزها که وسایل مختلفی رو بلوتوث به سیستم صوتی وصل می کنید عالیه

حسین زمانی – خریدار

برای کسب اطلاعات در مورد قیمت و خرید انواع سینمای خانگی و ساندبار حرفه ای و پیشرفته روی این دکمه کلیک کنید.

ساندبار فندا مدل T-160X

ابعاد ابعاد کلی محصول ۱۰۹x15x10 سانتی‌متر ابعاد ساندبار ۱۰۹x15x10 سانتی‌متر تعداد ساب‌ووفر ۱ وزن وزن محصول ۲.۶ کیلوگرم وزن بسته محصول ۲.۷ کیلوگرم

مشخصات پخش صوت و تصویر

فرمت های صوتی MP3 , WMA تعداد کانال ۲ توان خروجی ۴۰ وات رقص نور ندارد امکان SIMPLINK دارد حافظه ندارد ورودی / خروجی AV خروجی کامپوزیت تصویر ندارد خروجی HDMI ندارد درگاه USB دارد ورودی صدای اپتیکال دارد ورودی AUX دارد میکروفون ندارد وای فای داخلی ندارد بلوتوث دارد سایر مشخصات نمایشگر LED اقلام همراه ریموت کنترل ساب‌ووفر بی‌سیم ندارد صفحه نمایش لمسی ندارد

برای کسب اطلاعات در مورد قیمت و خرید انواع سینمای خانگی و ساندبار حرفه ای و پیشرفته روی این دکمه کلیک کنید.

ساندبار ریمکس مدل RTS-10 با توان خروجی ۱۳۰ وات

سینمای خانگی Remax RTS-10  با داشتن ۵ درایو صوتی و یک ساب‌ووفر قدرتمند صدایی واضح و با کیفیتی بالا را ارائه می‌دهد. به طوری که صداهای بلند و یا کم کاملا از یکدیگر متمایز هستند و می‌تواند تجربه‌ای لذت بخش در زمان آهنگ گوش‌کردن، فیلم‌دیدن و یا بازی‌کردن را به شما هدیه دهد.طراحی سینمای‌خانگی Remax RTS-10  بسیار زیبا و ظریف بوده و به هیچ عنوان از زیبایی اتاق نشیمن خانه شما کاسته نخواهد شد. هم‌چنین فرم و طراحی این محصول به گونه‌ای است که در هنگام نصب به هیچ عنوان شبیه دیگر سینماهای خانگی بد شکل جلوه نخواهد کرد و موجب افزایش زیبایی و ساده سازی منزل شما خواهد بود

مشخصات پخش صوت و تصویر

توان خروجی ۱۳۰ وات بیشینه توان خروجی ۱۳۰ وات ورودی / خروجی AV خروجی کامپوزیت تصویر ندارد درگاه USB دارد ورودی AUX دارد بلوتوث دارد حداکثر توان پخش اسپیکر ‏‏:‏‏ ۴۰ وات حداکثر توان پخش ساب ووفر ‏‏:‏‏ ۹۰ وات ورژن بلوتوث: V2.1 + EDR محدود برقراری بلوتوث: ۱۰ متر اقلام همراه ریموت کنترل کابل AUX ابزار اتصال به دیوار کابل برق دفترچه راهنما ساب‌ووفر بی‌سیم ندارد

به نسبت مدل‌های موجود بازار در میان رده‌های متوسط که قیمت خیلی بالا نداشته باشد جزو بهترین‌هاست. در کنار اینکه مارک remix مدتهاست کالاهای باکیفیتی را تولید می‌کند.

صدرا امانی – خریدار

برای کسب اطلاعات در مورد قیمت و خرید انواع سینمای خانگی و ساندبار حرفه ای و پیشرفته روی این دکمه کلیک کنید.

سینما خانگی سونی مدل BDV-N9200 با توان خروجی ۱۲۰۰ وات

سینمای خانگی«سونی» (Sony) مدل «BDV-N9200» یک سیستم‌صوتی پرقدرت برای منزل به‌حساب می‌آید. با تهیه‌ی آن و قراردادنش کنار تلویزیون، خیالتان بابت اجرای هر محتوایی که بخواهید، راحت می‌شود. این محصول از چهار اسپیکر ایستاده، یک ساب‌ووفر، یک اسپیکر مرکزی و یک کنسول کنترل‌کننده تشکیل شده است؛ در نتیجه صدای آن با یک ساب‌ووفر و پنج اسپیکر پخش می‌شود که سیستم‌صوتی ۵.۱ کاناله را تشکیل می‌دهد. درایو نوری این مدل، از دیسک‎های Blu-Ray و DVD پشتیبانی می‌کند تا کاربران بتوانند از فایل‌های با کیفیت و پرحجم خود استفاده کنند

مشخصات پخش صوت و تصویر

مشخصات درایو نوری DVD-RW , DVD+RW , 3D Blu-ray فرمت های صوتی Dolby Digital , Dolby Digital Plus , Dolby TrueHD , DTS , FLAC , ALAC , LPCM 2ch , LPCM 5.1ch , LPCM 7.1ch , DTS HD , DTS-ES , AIFF , DTS-HD LBR , DTS-HD HR , DTS-ES MATRIX 6.1 , DTS-ES DISCRETE 6.1 , DTS 96/24 تعداد کانال ۵.۱ توان خروجی ۱۲۰۰ وات ورودی / خروجی AV خروجی کامپوزیت تصویر ندارد خروجی HDMI دارد درگاه USB دارد درگاه LAN دارد ورودی صدای اپتیکال دارد ورودی صدای کواکسیال ندارد ورودی AUX ندارد

این سیستم قیمت بالایی داره واقعا اما برای اونایی که میخوان صدای خوب بشنون به نظرم قیمتش مناسبه چون چنین صدایی رو از اسپیکر زیر ۲۰-۲۵ میلیون نمیشه شنید. با اینکه منوهاش یکم قدیمیه اما واقعا سرویس درستی میشه. کاملا Stable هستش و سیستم پشت سرش به راحتی و خودکار با دیوایس اصلی سینک میشه. به نظرم از اون خریداییه که یک عمر میشه حالشو برد.

علیرضا اردوبادی – خریدار

برای کسب اطلاعات در مورد قیمت و خرید انواع سینمای خانگی و ساندبار حرفه ای و پیشرفته روی این دکمه کلیک کنید.

سینمای خانگی ال جی مدل LH-W359HTS با توان خروجی ۱۲۰۰ وات

مدل «LH-W359HTS» یک سینمای خانگی بلوتوثی است که توسط برند «ال‌جی» (LG) طراحی و تولید شده است. کیفیت‌ ساخت درنظر‌گرفته‌شده برای آن بسیار عالی است و نیاز کاربران حرفه‌ای و علاقه‌مندان به موسیقی را برآورده می‌کند. قدرت خروجی درمجموع به ۱۲۰۰ وات می‌رسد و صدایی واضح و قوی را پخش می‌کند. درایو نوری این مدل از فرمت‌های صوتی و تصویری رایج و متنوعی پشتیبانی می‌کند تا کاربران بابت استفاده از فایل‌های خود مشکلی نداشته ‌باشند. این مدل متشکل از دستگاه ‌اصلی، ساب‌ووفر، اسپیکر وسط، دو اسپیکر جلو و دو اسپیکر عقب است. سیستم‌صوتی ۵.۱ کاناله بیانگر پخش صدا از یک ساب‌ووفر و پنج اسپیکر است. 

تعداد قطعات

LH-W359HTS از هفت قطعه تشکیل شده است. این قطعات شامل چهار اسپیکر ایستاده، یک اسپیکر مرکزی، یک ساب‌ووفر و یک پخش‌کننده‌ی DVD هستند. رنگ تمام قطعات مشکی بوده و با تمامی ترکیب‌های رنگی دکوراسیون سازگاری دارد. عموماً سیستم‌های صوتی مشکی‌رنگ هستند و با سایر دستگاه‌های ‌صوتی و تصویری هم‌خوانی دارند. طول هرکدام از اسپیکرهای ایستاده به ۱۲۰سانتی‌متر می‌رسد و به ظرافت طراحی شده‌اند.

کیفیت ساخت اسپیکرها

کیفیت‌ساخت اسپیکرها بسیار خوب است و برای مدت‌زمانی طولانی در منزل کارایی بسیار خوبی ارائه می‌کند. ساب‌ووفر این سینمای خانگی مانند یک جعبه طراحی شده و به بهترین شکل ممکن صدای بم تولید می‌کند. اسپیکر مرکزی هم وظیفه‌ی اتصال اسپیکرهای عقب را انجام می‌دهد. پخش‌کننده‌ی DVD این محصول هماهنگ با سایر قطعات و با کیفیت‌ساخت بسیار خوبی طراحی شده است. 

مشخصات پخش صوت و تصویر

مشخصات درایو نوری DVD (NTSC) , DVD (PAL) , DVD-R , DVD-RW , DVD+R , DVD+RW , Audio CD , CD-R/CD-RW , Video CD/Super VCD. فرمت های ویدیویی MPEG2 , Divx فرمت های صوتی LPCM , Dolby Digital , MPEG 1/2 L2 , MP3 , WMA .تعداد کانال ۵.۱ توان خروجی ۱۲۰۰ وات رقص نور ندارد. امکان SIMPLINK ندارد حافظه ندارد ورودی / خروجی AV خروجی کامپوزیت تصویر دارد. خروجی HDMI دارد درگاه USB دارد درگاه LAN ندارد ورودی صدای اپتیکال دارد .ورودی صدای کواکسیال ندارد ورودی AUX ندارد میکروفون ندارد.

کیفیت صداش خوبه، با وجود اینکه از فرمت های تصویری محدودی پشتیبانی می کنه اما چون قابلیت دریافت صدا از تجهیزات دیگه مثل تلویزیون و رسیور رو داره می تونید فایل هایی که پشتیبانی نمی شن رو روی فلش و با تلویزیون و …. پلی کنید و صداش رو با کیفیت خوب از سینمای خانگی دریافت کنید، ضمنا توجه داشته باشید که بلندگوهای پشتی باسیم به دستگاه اصلی متصل نمیشن اما بین دو بلندگو و یونیت دریافت کننده اونا سیم وجود داره و‌نباید تصور کنید که بلندگوهای پشتی اصلا سیم ندارند

پژمان مصری – خریدار

برای کسب اطلاعات در مورد قیمت و خرید انواع سینمای خانگی و ساندبار حرفه ای و پیشرفته روی این دکمه کلیک کنید.

ساندبار سامسونگ مدل HW-K590 با توان خروجی ۳۲۰ وات

قیمت و خرید انواع سینمای خانگی و ساندبار حرفه ای و پیشرفته

ساندبار «سامسونگ» (Samsung)‌ مدل‌ «HW-K590»‌ وسیله‌ای بسیار کارآمد برای تقویت صدای تلویزیون است. این ساندبار با قدرت خروجی ۳۲۰ وات، صدایی پرقدرت و واضح را پخش می‌کند. سیستم آن از نوع ۳.۱ کاناله است و به‌لطف قابلیت‌ «Surround‌ Sound expansion»‌ صدایی طنین‌افکن و فراگیر را پخش می‌کند. پشتیبانی آن از فرمت‌های صوتی‌ AAC،‌ FLAC،‌ MP3،‌ OGG،‌ WAV،‌ WMA‌ باعث می‌شود که کاربران مشکلی بابت استفاده از فایل‌های خود نداشته باشند. این ساندبار به‌صورت بی‌سیم به تلویزیون متصل شده و با تکنولوژی بلوتوث کار می‌کند. اتصال ساندبار و ساب‌ووفر به یکدیگر هم به صورت بی‌سیم انجام می‌شود

مشخصات پخش صوت و تصویر

فرمت های صوتی MP3 , WMA , AAC , FLAC , WAV , OGG .تعداد کانال ۳.۱ توان خروجی ۳۲۰ وات ورودی / خروجی AV خروجی کامپوزیت تصویر ندارد .خروجی HDMI دارد درگاه USB ندارد درگاه LAN ندارد ورودی صدای اپتیکال دارد. ورودی صدای کواکسیال ندارد ورودی AUX دارد وای فای داخلی ندارد بلوتوث دارد. – اتصال بی‌سیم میان بلندگو و ساب‌ووفر – سایز درایو ساب‌ووفر: ۷ اینچ – دارای قابلیت Surround Sound expansion – دارای قابلیت دالبی ۵.۱ کاناله .- دارای قابلیت روشن‌شدن با تلفن‌همراه – قابلیت اتصال بلوتوث با انواع دستگاه‌ها و پخش فایل‌های صوتی از طریق موبایل و تبلت.

واقعا همه اونچه ک ی خونه واسه صدای موسیقی و فیلم و اینجور چیزا نیاز داره رو میشه ازش انتظار داشت فوق العاده کیفیت صدای خوبی داره و خیلی جالب همه صدا رو تو همه محیط یکنواخت پخش میکنه صد درصد پیشنهاد میکنم بجای استفاده از چندین اسپیکر بلند و کوتاه یدونه از این مدل تهیه کنین و لذت واقعی صدا رو حس کنین

هادی حرمتی – خریدار

برای کسب اطلاعات در مورد قیمت و خرید انواع سینمای خانگی و ساندبار حرفه ای و پیشرفته روی این دکمه کلیک کنید.

سینمای خانگی کنکورد پلاس مدل TH-MX3900L

سینمای خانگی کنکورد پلاس مدل TH-MX3900L با ۳ کانال و بیشینه توان خروجی ۳۰۰۰ وات برای فضاهای بزرگ گزینه‌ای بسیار مناسب محسوب می‌شود. البته با توجه به این که این مدل دارای دو اسپیکر ایستاده است، در فضاهای کوچک نیز قابل استفاده خواهد بود. این دستگاه از دو اسپیکر ایستاده، یک اسپیکر رومیزی و یک ساب ووفر تشکیل شده است. همچنین وجود ساب ووفر ۸ اینچی باعث می‌شود صدا باس قوی‌تری داشته باشد. TH- MX3900L  همچنین به درگاه‌های ارتباطی متنوعی مجهز است که امکان اتصال دستگاه‌های مختلف به روش‌های مختلف را فراهم می‌کند.

مشخصات پخش صوت و تصویر

فرمت های صوتی MP3 تعداد کانال ۳ توان خروجی ۳۰۰۰ وات بیشینه توان خروجی ۳۰۰۰ وات ورودی / خروجی AV خروجی کامپوزیت تصویر ندارد. خروجی HDMI ندارد درگاه USB دارد درگاه LAN ندارد ورودی صدای اپتیکال دارد ورودی صدای کواکسیال دارد. بلوتوث دارد دارای ورودی FM دارای قابلیت کارائوکه .دارای ورودی SD/MMC دارای دو ورودی میکروفن دارای ساب ووفر ۸ اینچی.

عالیه صداش هم خوبه برا مقابل پولی می پردازین ارزش داره ظاهرش هم قشنگه

یاسمن مرادی – خریدار

برای کسب اطلاعات در مورد قیمت و خرید انواع سینمای خانگی و ساندبار حرفه ای و پیشرفته روی این دکمه کلیک کنید.

سینمای خانگی سامسونگ مدل HT-J5156RK با توان خروجی ۱۰۰۰ وات

سینمای خانگی «سامسونگ» (Samsung) مدل «HT-J5156RK»، یک محصول خوش‌ساخت و پرقدرت از این کمپانی مشهور است. این محصول از چهار اسپیکر ایستاده، یک ساب‌ووفر، یک اسپیکر مرکزی و یک کنسول کنترل‌کننده تشکیل شده است؛ در نتیجه صدای آن به وسیله‌ی یک ساب‌ووفر و پنج اسپیکر پخش می‌شود که سیستم‌صوتی ۵.۱ کاناله را تشکیل می‌دهد. درایو نوری این مدل، از دیسک‎های Blu-Ray و DVD پشتیبانی می‌کند که کاربران بتوانند از فایل‌های با کیفیت و پرحجم خود استفاده کنند. در این محصول، فرمت‌های ویدئویی رایج و پرحجم پشتیبانی می‌شود و خیال کاربران بابت پخش فایل‌ها راحت است.

مشخصات پخش صوت و تصویر

مشخصات درایو نوری BD-R , DVD (PAL) , DVD-R , DVD-RW , DVD+R , DVD+RW .فرمت های ویدیویی WMV , Divx. فرمت های صوتی Dolby Digital , DTS , MP3 , WMA , AAC , FLAC , DTS Digital Surround .تعداد کانال ۵.۱ توان خروجی ۱۰۰۰ وات ورودی / خروجی AV خروجی کامپوزیت تصویر ندارد خروجی HDMI دارد. درگاه USB دارد درگاه LAN ندارد ورودی صدای اپتیکال دارد بلوتوث ندارد. – دارای ساب‌ووفر Passive – دارای اسپیکرهای Full Range – دارای قابلیت کارائوکه.

حرف نداره تو خریدش شک نکنید

محمد معین – خریدار

برای کسب اطلاعات در مورد قیمت و خرید انواع سینمای خانگی و ساندبار حرفه ای و پیشرفته روی این دکمه کلیک کنید.

ساندبار سامسونگ مدل R6 Portable با قابلیت پخش صدای ۳۶۰ درجه

ساندبار سامسونگ مدل R6 Portable با قابلیت پخش صدای ۳۶۰ درجه نسل جدید ساندبار های خانگی سامسونگ است با طراحی خاص و منحصر به فرد به بازار ارائه گردیده است. این محصول کوچک و زیبا از سامسونگ دارای توان خروجی ۳۲ وات است که نسبت به جثه کوچک این محصول،توانایی پخش صدای آن بسیار عالی است.به علت ظاهر منحصر به فردی که دارد پخش صدا به صورت همه جانبه و ۳۶۰ درجه ای به شنونده می رسد.این دستگاه زیبا و خوش ساخت با دو رنگ سفید و مشکی در بازار وجود دارد. قیمت مناسب و طراحی زیبای این محصول باعث شده بسیار از کاربران مشتاق خرید این ساندبار زیبا و  با کیفیت باشند. 

مشخصات پخش صوت و تصویر

فرمت های صوتی DTS Digital Surround , Virtual Surround. توان خروجی ۳۲ وات بیشینه توان خروجی ۴۷ وات ورودی / خروجی AV خروجی کامپوزیت تصویر ندارد. وای فای داخلی دارد بلوتوث دارد توان خروجی: ۳۲وات(باتری) ۴۷وات(اتصال به پریز) Wi-Fi: 2.4/5GHz Dual Band بلوتوث: Bluetooth 4.0 (با نصب آسان Wi-Fi ) .پخش صدای تلویزیون بصورت بی سیم مالتی روم لینک مدت زمان حفظ شارژ باتری: تا ۶ ساعت ریموت کنترل: (id Multiroom App 2.0 (iOS / Andro رنگهای موجود: خاکستری تیره(مشکی)،سفید.

مقایسه ابعاد ساندبار ۳۶۰ درجه سامسونگ

این ساندبار خیلی قشنگه و همچنین صداش عالیه حتی فکرشم نمیتونید بکنید که چه کیفیتی داره واقعا از خریدم راضیم

علی امانی – خریدار

برای کسب اطلاعات در مورد قیمت و خرید انواع سینمای خانگی و ساندبار حرفه ای و پیشرفته روی این دکمه کلیک کنید.

ساندبار ال جی مدل SJ3 با توان خروجی ۳۰۰ وات

یکی از ساندبارهای بسیار خوش‌ساخت ال‌جی LG مدل «SJ3» است که با امکانات بسیار خوبی طراحی شده است. استفاده از ساندبار باعث می‌شود قدرت‌خروجی صوتی تلویزیون به طرز چشم‌گیری تقویت شده و از وضوح بیشتری برخوردار شود. SJ3 دارای ۳۰۰ وات قدرت خروجی است و از دو اسپیکر داخلی تشکیل شده است. اتصال ساندبار به ساب‌ووفر نیز به صورت بی‌سیم انجام می‌شود. این امر باعث می‌شود محدودیتی بابت کابل برای اتصال ساب‌ووفر به ساندبار نداشته باشید. ابعاد و وزن نسبتا جمع‌وجوری دارد و برای فضاهای نسبتا کوچک بسیار مناسب است.

مشخصات پخش صوت و تصویر

فرمت های صوتی LPCM , Dolby Digital , MP3 , WMA , DTS Digital Surround .تعداد کانال ۲.۱ توان خروجی ۳۰۰ وات ورودی / خروجی AV خروجی کامپوزیت تصویر ندارد. خروجی HDMI ندارد درگاه USB دارد درگاه LAN ندارد ورودی صدای اپتیکال دارد. ورودی صدای کواکسیال ندارد ورودی AUX ندارد وای فای داخلی ندارد بلوتوث دارد ساب‌ووفر بی‌سیم ندارد.

من این ساندبار چند هفته ای میشه خریدم واقعا عالیه داداشم ساندبار جی بی ال خرید حدود ۱۱ میلیون به جرات میتونم بگم هیچی از اون کم نداره صداش واقعا بی نظیره

امیرحسین امینی – خریدار

برای کسب اطلاعات در مورد قیمت و خرید انواع سینمای خانگی و ساندبار حرفه ای و پیشرفته روی این دکمه کلیک کنید.

ساندبار انکر مدل Infini mini

ساندبار Infini Mini را میتوانید روی میز تلویزیون خود قرار دهید و یا آن را بر روی دیوار نصب کنید. همچنین میتوانید از این ساندبار داخل اتاق خود استفاده کنید و توسط آن صدای کامپیوتر خود را دریافت کنید. علاوه بر این می توانید آن را به کنسول بازی خود متصل کنید تا صدای گیم را از این ساندبار بشنوید. اگر بخواهیم از نظر میزان هزینه ای که برای تهیه یک سیستم صوتی در نظر گرفته ایم این ساندبار را بررسی کنیم متوجه خواهیم شد که قیمت این محصول در مقابل امکانات و کیفیت آن بسیار مناسب می باشد.

مشخصات پخش صوت و تصویر

تعداد کانال ۲ توان خروجی ۲۰W*2 وات ورودی / خروجی AV خروجی کامپوزیت تصویر ندارد. خروجی HDMI ندارد درگاه USB دارد درگاه LAN ندارد ورودی صدای اپتیکال دارد. ورودی صدای کواکسیال ندارد ورودی AUX دارد وای فای داخلی ندارد. بلوتوث دارد صدای سینمایی با باس قوی مودهای مختلف صدا برای موزیک و فیلم قابلیت اتصال به تلویزیون از طریق بلوتوث. قابلیت اتصال به تلویزیون از طریق کابل اپتیکال دارای یک ریموت برای کنترل اسپیکر خروجی AUX و USB برد اسپیکر ۱۰ متر

این ساند بار برای محیط های کوچک در حد اتاق خواب یا نشیمن تا ۱۰ متر مناسبه. قطعا برای پخش موسیقی ساخته نشده و بهترین شکل استفاده اتصال به تلویزیون. با توجه به ابعاد ذاتی این نوع محصول انتظار ووفر قوی و صدای بیس محکم رو نمیشه داشت ولی برای شنیدن صدای موسیقی که از تلویزیون پخش میشه یا فیلم و سریال و غیره در رنج قیمت خودش انتخاب خوبیه. به راحتی به بلوتوث موبایل وصل شد.

اشکان قدیری نیا – خریدار

برای کسب اطلاعات در مورد قیمت و خرید انواع سینمای خانگی و ساندبار حرفه ای و پیشرفته روی این دکمه کلیک کنید.

سینمای خانگی سونی مدل STR-K3SW

این مجموعه قادر به ایجاد صدای ۵.۲ کانال است که توسط ۵ اسپیکر تولید می‌شود. جالب است بدانید که سونی با قرار دادن دو ساب ووفر درون دو اسپیکر دست به ابتکاری زده است که برای طرفداران سونی زیاد تازه نیست. مجموعا ۱۲۰۰ وات توان تولیدی این مجموعه است که در بین سینماهای خانگی شمار محصولاتی چنین قدرتمند بسیار کم است. این سینمای خانگی که یکی از محصولات نیمه حرفه ای سونی به شمار می رود توانایی پخش دیسک های نوری را ندارد و در عوض سه ورودی HDMI و دو ورودی کامپوننت را برای شما در نظر گرفته است. همچنین اگر بخواهید می توانید با استفاده از رادیو در دو موج FM و AM هر از گاهی با گوش دادن به یک برنامه تازه سرگرم شوید.

مشخصات پخش صوت و تصویر

فرمت های ویدیویی MPEG2 فرمت های صوتی LPCM , Dolby Digital , DTS , MPEG 1/2 L2 , MP3 .ورودی / خروجی AV خروجی کامپوزیت تصویر دارد خروجی HDMI دارد درگاه USB دارد درگاه LAN ندارد. وای فای داخلی ندارد دارای امکان ایجاد زمینه صدای بازی، فیلم و موسیقی دارای امکان کنترل بیس و تریبل. دارای ورودی های متنوع صدا دارای دو ورودی کامپوننت دارای سه ورودی HDMI سازگار با PS4.

برای کسب اطلاعات در مورد قیمت و خرید انواع سینمای خانگی و ساندبار حرفه ای و پیشرفته روی این دکمه کلیک کنید.

ساندبار فندا مدل T-200X

قیمت و خرید انواع سینمای خانگی و ساندبار حرفه ای و پیشرفته

ساندبار «اف ‌اند دی» (F&D) مدل «T-200X» یکی از محصولات باکیفیت این کمپانی است که با امکانات مناسبی طراحی شده است. این محصول از یک ساب‌ووفر و دو اسپیکر کوچک خطی تشکیل شده است. می‌توانید بنا به سلیقه‌ خود اسپیکرهای خطی را اطراف اسپیکر بزرگ قرار دهید یا این‌که به‌صورت افقی کنار هم زیر تلویزیون مانند یک ساندبار جای دهید. طراحی جالب این دستگاه، باعث می‌شود تا با قرار دادن آن در کنار سایر تجهیزات صوتی و تصویری، جلوه‌ زیبایی را به نمایش بگذارد. اتصال T-200X به تلویزیون، به‌واسطه‌ ورودی آنالوگ صدا (RCA) صورت می‌گیرد. برای اتصال ساب‌ووفر به تلویزیون، با محدودیت سیم مواجه هستیم و ترجیحا ساب‌ووفر باید در نزدیکی تلویزیون قرار گیرد

مشخصات پخش صوت و تصویر

فرمت های صوتی MP3 , WMA .تعداد کانال ۲.۱ توان خروجی ۷۰ وات رقص نور دارد. امکان SIMPLINK ندارد حافظه ندارد ورودی / خروجی AV خروجی کامپوزیت تصویر ندارد. خروجی HDMI ندارد درگاه USB دارد درگاه LAN ندارد. ورودی صدای اپتیکال ندارد ورودی صدای کواکسیال ندارد ورودی AUX ندارد میکروفون ندارد.

صدای خیلی با کیفیت و تفکیک عالی داره صداشو تا ته باز میکنی کیفیت تغییر نمیکنه و برای یه فضای ۶۰ متری عالیه و برای لذت بردن از موسیقی عالیه و مثل نمونه های گرون قیمت نیست که فقط صدای زیر خیلی بلند دارن که گوشو اذیت کنه بهترین چیزی که تو این قیمت میتونین پیدا کنین

میلاد افتخاری – خریدار

برای کسب اطلاعات در مورد قیمت و خرید انواع سینمای خانگی و ساندبار حرفه ای و پیشرفته روی این دکمه کلیک کنید.

ساندبار سونی مدل HT-RT3 با توان خروجی ۶۰۰ وات

ساندبار سونی مدل «HT-RT3» سیستم‌صوتی حرفه‌ای از این کمپانی است که با توان خروجی و امکانات بسیار خوبی طراحی شده است. این ساندبار از چهار قطعه تشکیل شده است که با هماهنگی با یکدیگر صدایی فراگیر و بسیار واضح تولید می‌کنند. قطعات شامل یک ساندبار، یک ساب‌ووفر و دو اسپیکر عقب هستند. اتصال آن‌ها به یکدیگر از طریق کابل صورت می‌گیرد و باید با فاصله‌ای مناسب از یکدیگر قرار بگیرند. این ساندبار ۶۰۰ وات توان‌خروجی دارد و برای تقویت سیستم‌صوتی تلویزیون در فضاهای متوسط گزینه‌ی بسیار خوبی محسوب می‌شود. 

مشخصات پخش صوت و تصویر

فرمت های صوتی LPCM , Dolby Digital , Dolby Dual Mono .تعداد کانال ۵.۱ توان خروجی ۶۰۰ وات ورودی / خروجی AV خروجی کامپوزیت تصویر ندارد .خروجی HDMI دارد درگاه USB دارد درگاه LAN ندارد. ورودی صدای اپتیکال دارد ورودی صدای کواکسیال ندارد ورودی AUX ندارد.

من این محصول رو ۴ ماه پیش از دیجی کالا خریدم با بسته بندی بسیار عالی دستم رسید،کیفیت ساخت بالا،وضوح صدای خیلی خوب و بیس قوی و نرمی داره همون روز اول عاشقش شدم اگر مشکلی با ارتباط اسپیکرها توسط سیم ندارین در خریدش شک نکنین با این قیمت اکثر مدل ها ۳ کاناله هستن و یا نصف این مدل توان دارند

جواد حسینی – خریدار

برای کسب اطلاعات در مورد قیمت و خرید انواع سینمای خانگی و ساندبار حرفه ای و پیشرفته روی این دکمه کلیک کنید.

سینمای خانگی مکسیدر مدل MX-HT7145BT

زیبایی، بارزترین خصیصه‌ی این سینمای خانگی است. حالت کریستالی اسپیکرها و سطح براق پایه‌ها نیز در این امر تأثیر فراوانی دارند. این مجموعه با بیشینه‌ی توان خروجی ۱۷۰۰۰W که مجموع فعالیت اسپیکرها و ساب‌ووفر بوده، انتخاب مناسبی برای آپارتمان‌های امروزی است و توان تولید صدای ۵.۱ کانال را دارد. MX-HT7145BT به‌راحتی می‌تواند از پس پخش صدا در فرمت‌های MP3 و WMA برآید و با ادغام کیفیت، خروجی فراگیری را فراهم کند. این سینمای خانگی شرکت «مکسیدر» (Maxeeder) از ورودی USB، کارت حافظه‌ی SD و AUX پشتیبانی می‌کند؛ بنابراین برای پخش محتوای صوتی تنها کافی است فایل‌ها را در یک فلش مموری یا کارت حافظه ذخیره کنید و به MX-HT7145BT وصل کنید

مشخصات پخش صوت و تصویر

فرمت های صوتی MP3 , WMA .بیشینه توان خروجی ۱۷۰۰۰ وات ورودی / خروجی AV درگاه USB دارد. ورودی صدای اپتیکال دارد ورودی صدای کواکسیال دارد ورودی AUX دارد بلوتوث دارد .مجهز به رادیو FM مجهز به کارت‌خوان SD دارای ورودی ۵.۱.

با تحقیقات زیادی که انجام دادم این رو خریدم و میتونم بگم قدرت این برند از قدرت بقیه کالاهای مشابه بیشتره الان با این قیمت تقریبا دو برابر برند های مطرح بازار توان خروجی صدا میشه گرفت در صورتی که اون برند ها دو الی سه برابر این قیمتشون در مورد طرح و زیبایی هم بگم که یه مقدار سلیقه ایه

مهدی یار فرجاد – خریدار

برای کسب اطلاعات در مورد قیمت و خرید انواع سینمای خانگی و ساندبار حرفه ای و پیشرفته روی این دکمه کلیک کنید.

ساندبار تسکو مدل ۲۰۲۸ با توان خروجی ۶۰۰۰ وات

ساندبار «تسکو» (Tsco) مدل «۲۰۲۸» محصولی ساده با امکاناتی مطلوب از این برند است. این محصول از یک ساندبار و یک ساب‌ووفر تشکیل شده است که با قرارگرفتن در کنار یکدیگر درمجموع ۶۰ وات قدرت خروجی دارند. بیشینه‌ی توان خروجی این مجموعه ۶۰۰۰ وات است؛ البته معیار انتخاب پخش‌کننده‌ها، بیشینه توان خروجی نیست و باید به توان واقعی این محصولات توجه کرد. راه ارتباطی بسیار مهم این پخش‌کننده، بلوتوث است. بلوتوث این مجموعه نسخه ۴ است و قادر است به دیگر دستگاه‌هایی که تا شعاع ۱۰ متری از آن قرار گرفته‌اند متصل شود.

مشخصات پخش صوت و تصویر

فرمت های صوتی MP3 , WMA , FLAC , WAV , OGG .تعداد کانال ۲.۱ توان خروجی ۶۰ وات بیشینه توان خروجی ۶۰۰۰ وات. ورودی / خروجی AV خروجی کامپوزیت تصویر ندارد .خروجی HDMI دارد درگاه USB دارد درگاه LAN ندارد. ورودی صدای اپتیکال دارد ورودی صدای کواکسیال دارد ورودی AUX ندارد وای فای داخلی ندارد بلوتوث دارد.

برای کسب اطلاعات در مورد قیمت و خرید انواع سینمای خانگی و ساندبار حرفه ای و پیشرفته روی این دکمه کلیک کنید.

سینمای خانگی ال جی مدل LH-358HTS با توان خروجی ۱۲۰۰ وات

سینمای خانگی «ال‌جی» (LG) مدل «LH-358HTS» می‌تواند یک سیستم‌صوتی کارآمد برای منزل شما باشد. این مدل متشکل از دستگاه‌اصلی، ساب‌ووفر، اسپیکر وسط، دو اسپیکر جلو و دو اسپیکر عقب است. سیستم‌صوتی ۵.۱ کاناله، بیانگر پخش صدا از یک ساب‌ووفر و پنج اسپیکر است. علاقه‌مندان به صدا می‌توانند پس از تهیه‌ی این محصول، اسپیکرها را در اطراف سالن قرار دهند و به لطف پشتیبانی آن از فرمت Dolby Digital به صدایی فراگیر و سه‌بعدی برسند. وظیفه‌ی این فرمت، تفکیک صدا در کانال‌های متفاوت است. البته برای بهره‌مندی از این ویژگی، فایل درحال‌پخش نیز باید آن را پشتیبانی کند. قدرت خروجی، درمجموع به ۱۲۰۰ وات می‌رسد 

مشخصات پخش صوت و تصویر

مشخصات درایو نوری Audio CD , CD-R/CD-RW , DVD (NTSC) , DVD (PAL) , DVD-R , DVD-RW , DVD+R , DVD+RW , Video CD/Super VCD. فرمت های ویدیویی Divx , MPEG2. فرمت های صوتی Dolby Digital , LPCM , MP3 , MPEG 1/2 L2 , WMA .تعداد کانال ۵.۱ توان خروجی ۱۲۰۰ وات ورودی / خروجی AV خروجی کامپوزیت تصویر دارد .خروجی HDMI دارد درگاه USB دارد درگاه LAN ندارد. ورودی صدای اپتیکال دارد ورودی صدای کواکسیال ندارد ورودی AUX دارد.

شفافیت و کیفیت صدا فوق العاده عالی پیشنهاد میکنم توی این رنج قیمت اینو بخرید حتما با کابل اپتیکال وصل کنید تلویزیون به دستگاه چون کیفیت فوووووق العاده میشه قابلیت تنظیم ساب ووفر و تک تک باند ها قابلیت تنظیم صدا

حسین سروش نیا – خریدار

برای کسب اطلاعات در مورد قیمت و خرید انواع سینمای خانگی و ساندبار حرفه ای و پیشرفته روی این دکمه کلیک کنید.

سینمای خانگی کنکورد پلاس مدل TH-M300

سینمای خانگی کنکورد پلاس مدل TH- M300 با ۳ کانال و بیشینه توان خروجی 1500 وات برای محیط خانه گزینه‌ای بسیار مناسب محسوب می‌شود. این دستگاه از دو اسپیکر ایستاده، یک اسپیکر رومیزی و یک ساب ووفر تشکیل شده است. از این رو می‌تواند صدایی فراگیر ایجاد کند. همچنین وجود ساب ووفر ۵ اینچی باعث می‌شود صدا باس قوی‌تری داشته باشد. همچنین TH- M300 به درگاه‌های ارتباطی متنوعی مجهز است که امکان اتصال دستگاه‌های مختلف به روش‌های مختلف را فراهم می‌کند. این مدل دارای پورت USB است و از این رو کاربر می‌تواند فایل‌های صوتی با فرمت MP3 را از طریق فلش مموری پخش کند

مشخصات پخش صوت و تصویر

فرمت های صوتی MP3 تعداد کانال ۳ توان خروجی ۱۵۰۰ وات بیشینه توان خروجی ۱۵۰۰ وات ورودی / خروجی AV خروجی کامپوزیت تصویر ندارد خروجی HDMI ندارد درگاه USB دارد درگاه LAN ندارد ورودی صدای اپتیکال دارد ورودی صدای کواکسیال دارد بلوتوث دارد

با توجه به افزایش بی سابقه قیمت ها ، این دستگاه به نسبت قیمت ، طراحی ظاهری جذاب ، زیبایی خاص و کیفیت نسبتا مطلوبی داره

محمدرضا عالمی – خریدار

برای کسب اطلاعات در مورد قیمت و خرید انواع سینمای خانگی و ساندبار حرفه ای و پیشرفته روی این دکمه کلیک کنید.

پیشنهاد می شود پست های زیر را نیز مطالعه کنید.

سوالات پرتکرار

آیا سیستم سینمای خانگی یا ساندبار کاملا بی سیم وجود دارد؟

متاسفانه آنها باید به برق متصل شوند و به علاوه بلندگوها باید به ساب ووفر وصل شوند و شما نمی توانید راحتی کامل بی سیم را داشته باشید.

چطور میتونم صدای پلی استیشن رو هم از بلندگوها داشته باشم؟

پلی استیشن رو به تلوزیون وصل کن و از تلویزیون با کابل اپتیکال به سینما وصل کن تا صداش رو داشته باشی.. یادم نیست که پلی استیشن پورت اپتیکال داره یا نه اگه داشت مستقیم هم میتونی وصل کنی

آیا بعد از خاموش کردن دستگاه سینمای خانگی صدا روی ۲۰ تنظیم میشه ؟

نه صدا روی تنظیم قبلی میمونه یعنی اگه شما روی ۱۰ گذاشته باشید روی همون ۱۰ میمونه اگه روی ۴۰ هم باشه روی ۴۰ مگر این که دستگاه کلا از برق کشیده بشه که بر میگرده به همون صدای تنظیمات خودش.

اتصال ساندبار به تلویزیون چگونه است؟

اتصال به موبایل از طریق بلوتوث امکان پذیر میباشد اما اتصال به تلویزیون بصورت کابل و کابل مبدلی که داخل جعبه قرار دارد ممکن میباشد.اگر تلویزیون هوشمند با بلوتوث وصلش کن ولی با هر بار خاموش و روشن شدن تلویزیون اتصال قطع میشه

تفاوت کابل HDMI و اپتیکال در انتقال صدا چیست؟

با پیشرفت فناوری یک سامانه‌ی جدیدتر و پیشرفته‌تر سوراند یعنی صدای ۷٫۱ کانال هم به بازار آمده است که اسپکرها و سینماهای خانگی این سیستم به جای ۵ بلندگو دارای ۷ بلندگو هستند و در این‌جا کابل اپتیکال صدا دیگه توانایی پشتیبانی از این سیستم را ندارد و تنها کابل HDMI است که به دلیل پهنای باند بالایی که دارد توانایی انتقال صدای ۷ کانال را دارد.

نوشته‌های مشابه

2 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *