بخش ۱: مقدمه

به وب‌سایت ourhomeappliances.ir خوش آمدید. این شرایط و ضوابط (“شرایط”) استفاده از سرویس‌ها، محصولات و محتواهای ارائه شده توسط وب‌سایت ourhomeappliances.ir را تعیین می‌کند. با دسترسی به وب‌سایت ما یا استفاده از خدمات ما، شما موافقت خود را با این شرایط اعلام می‌کنید.

بخش ۲: محتوا و استفاده

۲.۱. محتوا: تمام محتواهای موجود در وب‌سایت ourhomeappliances.ir از جمله متون، تصاویر، ویدئوها، نمودارها و مطالب دیگر، متعلق به ourhomeappliances.ir می‌باشد یا مجوز استفاده از آن‌ها را دارد.

۲.۲. استفاده: شما موافقت می‌کنید که از محتواهای وب‌سایت تنها به صورت شخصی، غیرتجاری و غیرانحصاری استفاده خواهید کرد. هرگونه استفاده تجاری، تکثیر، توزیع، نمایش عمومی یا تغییر محتوا بدون اجازه کتبی از ourhomeappliances.ir ممنوع است.

بخش ۳: لینک‌ها به سایت‌های شخص‌ثالث

وب‌سایت ما ممکن است لینک‌هایی به وب‌سایت‌های شخص‌ثالث داشته باشد. ما هیچ مسئولیتی در قبال محتوا، خدمات یا محصولات ارائه شده توسط این وب‌سایت‌ها نداریم و استفاده از آن‌ها به عهده‌ی خودتان است.

بخش ۴: مسئولیت محدود

شما به طور صریح موافقت می‌کنید که استفاده از وب‌سایت ourhomeappliances.ir به عهده‌ی خودتان است و ما هیچ گونه مسئولیتی در قبال هرگونه آسیب یا ضرر ناشی از استفاده یا ناتوانی در استفاده از آن نداریم.

بخش ۵: حقوق مالکیت

تمام حقوق مالکیت معنوی و حقوق مالکیت فکری مرتبط با محتواهای وب‌سایت ourhomeappliances.ir متعلق به ourhomeappliances.ir می‌باشد.

بخش ۶: تغییرات در شرایط

ما این حق را داریم که به تشخیص خود، این شرایط را در هر زمان تغییر دهیم. تغییرات اعمال شده بر روی این صفحه منعکس خواهند شد و استمرار استفاده شما از وب‌سایت معنای پذیرش تغییرات جدید را دارد.

بخش ۷: ارتباط با ما

در صورت داشتن هرگونه سوال، نظر یا درخواست درباره این شرایط، لطفاً با ما تماس بگیرید.

با دسترسی به وب‌سایت ourhomeappliances.ir و یا استفاده از خدمات ما، شما تأیید می‌کنید که این شرایط را خوانده، متوجه شده و با آن‌ها موافقت می‌کنید. این شرایط از تاریخ [۱۳۹۹/۱/۱] اعمال می‌شود.