ماشین لباسشویی پرفروش

لباسشویی پرفروش ایرانی،معرفی ۳۶۰مدل [آبان۱۴۰۰]

لباسشویی پرفروش ایرانی موضوع این پست ما است.آیا انواع ماشین لباسشویی پرفروش در بازار را می شناسید؟امروزه ماشین لباسشویی جز ملزومات ضروری هر خانه و خانواده ای است.در بازار ایران ماشین لباسشویی مختلفی از برندهای معتبر خارجی مانند سامسونگ و بوش و همچنین نمنوه ساخت وطن مانند آبسال و پارس خزر وجود دارند.قیمت این ماشین ها از حدود یک میلیون تومان تا ۲۳ میلیون تومان هستند.

ماشین لباسشویی به لحاظ ساختاری به دو نوع درب از جلو و درب از بالا یا سطلی تقسیم می شوند.علاوه با این ماشینهای لباسشویی از لحاظ سیستم کنترل به انواع اتوماتیک و نیمه اتوماتیک و هوشمند تقسیم می شوند.

انواع ماشین لباسشویی

ماشین های لباسشویی تمام اتوماتیک

این ماشین های دارای یک مخزن هستند که ممکن است درب آن از جلو و یا از بالا باز شود.برنامه شستشوی این ماشین ها کاملا اتوماتیک یا خودکار است و بعد از قرار داد لباس ها در داخل آن درب آن را می بندیم و پودر مخصوص ماشین لباسشویی در محل مخصوص می ریزیم. برنامه شستشو را تنظیم می کنیم و کلید استارت را می زنیم و ماشین خودش طیبق برنامه مراحل آبگیری ، شستشو و آبکشی و در نهایت خشک کردن لباس ها را انجام می دهد.

ماشین های نیمه اتوماتیک یا سطلی

مـاشین های نیمه اتوماتیک یا سطلی همانطور که از نامش پیدا است به صورت یک مخزن سطل مانند هستند که درب آنها از بالا باز می شود و ممکن است شامل یک مخزن یا دو مخزن باشند. در ماشین های یک مخزن بعد از شست و شوی لباس ها مرحله آبکشی و آبگیری لباس ها توسط دست انجام می شود. ولی در ماشین های دو سطل مراحل شستشو و آبکشی توسط ماشین انجام می شود و فقط در نهایت مرحله چلاندن آب لباس ها توسط انسان انجام می شود.

ماشین لباسشویی هوشمند

این ماشین ها همانطور که از نامشان مشخص است توانایی شستشویی لباسها به صورت هوشمند و کنترل از راه دور را دارا هستند.به کمک این امکان امکان کنترل و اجرای برنامه شستشو از راه دور و به کمک گوشی همراه حتی در زمانی که کسی در خانه نباشد وجود دارد.از امکانات جالب این ماشین ها برنامه شستشوی بهینه خودکار یا Auto Optimal Wash است که در این حالت ابتدا به کمک چند سنسور حجم لباسها ، میزان چرک بودن آنها ، میزان مواد شوینده و مقدار آب سنجیده می شود و بر طبق این اطلاعات یک برنامه بهینه جهت شستشوی لباس ها به صورت خودکار اجرا می شود.

فاکتورهای تصمیم گیری برای خرید ماشین لباسشویی

 • ماشین اتوماتیک یا نیمه اتوماتیک
 • ماشین از جلو و یا از بالا باز می شود؟
 • تنظیمات شستشو و یا برنامه های شستشو
 • سرعت چرخش مخزن که تا ۱۰۰۰ دور بر دقیقه هم می رسد
 • بهره وری ماشین زمان صرفه جویی در مصرف آب و برق
 • اندازه ماشین .ماشینهایی که از بالا باز می شوند باریک تر هستند
 • ظرفیت شستشو بر حسب کیلوگرم که معمولا برای خانواده ۴ تا ۶ نفره ماشینهای ۷ تا ۸ کیلوگرم و برای خانواده های بیش از شش نفر باید ده کیلوگرم را انتخاب کرد.
 • آیا ماشین خشک کن دارد؟
 • جنس طبلک یا مخزن آن چیست؟
 • آیا ماشین دارای برنامه خیساندن هم است؟
 • میزان صدای ماشین در دور حداکثر
 • و…

نگهداری ماشین لباسشویی

نگهداری ماشین لباسشویی
پاک کردن لاستیک دور ماشین لباسشویی
 • اولا باید دقت کرد هر ماشینی که قسمتهای مکانیکی داشته باشد و یا در تماس دائمی با آب باشد ممکن است مشکلاتی برای آن بروز کند.
 • هنگام انداختن لباسها داخل ماشین دقت کنید که هر گونه شی فلزی مانند سکه و یا دسته کلید داخل آن نرود.
 • چون معمولا برق ورودی به ساختمانها به دلایل مختلفی دارای نوسان است حتما از محافظ برق استفاده کنید تا به مدارات و قسمتهای الکتریکی آسیبی نرسد.
 • در قسمت ورودی آب به دستگاه برای جلوگیری از ورود رسوبات آب و شن ریزه از طریق آب به داخل دستگاه وجود دارد که توصیه می شود در فواصل زمانی سه تا شش ماه تمیز شود.
 • هر شش ماه یکبار فیلتر پمپ تخلیه دستگاه یا حتما تمیز کنید.
 • بعد از پایان شستشو حتما لاستیک دور درب ماشین را با یک دستمال نرم خشک کنید.
 • بعد از پایان شست و شو درب ماشین را به مدت دو ساعت باز کنید تا داخل آن خشک شود و از بو گرفتن مخزن جلوگیری کنید.
 • هر ۵ یا شش ماه یکبار یک قاشق سرکه و جوش شیرین را به نسبت مساوی مخلوط کنید و از قسمت مواد شوینده داخل ماشین بریزید و و یکی از برنامه های شستشو با دمای ۶۰ درجه را انتخاب کنید تا داخل خود ماشین کاملا تمیز شود.

لیست و قیمت ماشین لباسشویی پرفروش

بعد از مقدمات فوق در ادامه به بررسی انواع ماشین لباسشویی پرفروش ساخت ایران می پردازیم.ترتیب این ماشین ها بر اساس میزان فروش است.

ماشین لباسشویی پاکشوما مدل PWT-9659AJ ظرفیت ۹.۶ کیلوگرم

ماشین لباسشویی پاکشوما مدل PWT-9659AJ ظرفیت 9.6 کیلوگرم

ماشین لباسشویی پرفروش «پاکشوما » مدل « PWT-9659AJ » با ظرفیت ۹.۶ کیلوگرم از سری ماشین‌ لباس‌شویی‌های دوقلو محسوب می‌شود. برای این دستگاه ۳ برنامه شست‌وشو تعبیه شده است. این مدل به شما امکان تنظیم زمان خشک‌کن و شست‌وشو را می‌دهد. برای شست‌وشو و خشک کردن بهتر و با کیفیت‌تر، برای این مدل دو موتور قدرتمند شست‌وشو و خشک کن تعبیه شده است. این دو موتور باعث شده تا شست‌وشوی‌ شما با بالاترین کیفیت صورت گیرد. اگر زمانی فراموش کردید لباسی را برای شستشو در ماشین‌لباسشویی قرار دهید، نگران نباشید، این مدل قابلیت اضافه کردن لباس حین کار را دارد.

ماشین لباسشویی پاکشوما مدل WFU-73422 ظرفیت ۷ کیلوگرم

ماشین لباسشویی پاکشوما مدل WFU-73422 ظرفیت 7 کیلوگرم

اگر قصد تهیه ماشین لباس‌شویی پرفروش و با کیفیت دارید، ماشین لباس‌شویی «پاکشوما » مدل « WFU-73422 » با ظرفیت ۷ کیلوگرم یکی از گزینه‌هایتان است. نوع مخزنی که برای این محصول درنظر گرفته شده درب از جلو است. این مدل قدرت بالایی دارد. این میزان را می‌توان از سرعت چرخش موتور این محصول که ۱۴۰۰ دور در دقیقه است متوجه شد. ماشین لباس‌شویی یکی از پر مصرف‌ترین لوازم برقی است. همین باعث شده تا این مدل با کسب رتبه انرژی +++A در دسته ماشین‌های بسیار کم‌مصرف قرار بگیرد. این ویژگی باعث شده تا مصرف برق‌تان به‌شدت کاهش یابد

ماشین لباسشویی جی پلاس مدل GWM-J8250 ظرفیت ۸ کیلوگرم

ماشین لباسشویی جی پلاس مدل GWM-J8250 ظرفیت 8 کیلوگرم

ماشین لباسشویی مدل GMW-J8250 از محصولات «جی پلاس» (Gplus) است که با ظرفیت ۸ کیلوگرم طراحی و روانه بازار شده است. این ماشین لباسشویی پرفروش از نوع درب از جلو است و پنل آن در قسمت جلو قرار گرفته است. این ماشین لباسشویی از ۱۵ برنامه اصلی و ۷ برنامه تکمیلی شستشو بهره می برد که از طریق پنل جلویی آن قابل انتخاب است؛ وجود برنامه‌های متنوع در ماشین لباسشویی به شما اجازه می‌دهد که برنامه شستشو را متناسب با نوع و جنس لباس‌ها انتخاب کنید. از روی نمایشگری که در قسمت جلوی لباسشویی قرار دارد می‌توانید وضعیت شستشو را کنترل کنید

ماشین لباسشویی پاکشوما مدل PWT-1554AJ ظرفیت ۱۵.۵ کیلوگرم

ماشین لباسشویی پاکشوما مدل PWT-1554AJ ظرفیت 15.5 کیلوگرم

ماشین لباسشویی پرفروش پاکشوما مدل PWT-1554AJ ظرفیت ۱۵.۵ کیلوگرم جدیدترین و آخرین سری از ماشین لباسشویی هایی دوقلویی است که شرکت پاکشوما تولید کرده است. این دستگاه با ظرفیت بالایی که دارد انواع مختلفی از لباس و پارچه ها را مانند پتو، پالتو و … را نیز به راحتی بشوید. این ماشین لباسشویی ظرفیت ۱۵.۵ کیلوگرمی برای شستن و ۷ کیلوگرمی برای خشک کردن دارد.

ماشین لباسشویی پاکشوما مدل TFU-73401 ظرفیت ۷ کیلوگرم

ماشین لباسشویی پاکشوما مدل TFU-73401 ظرفیت 7 کیلوگرم

این مدل با کسب رتبه انرژی +++A در دسته ماشین‌های بسیار کم‌مصرف قرار بگیرد. این ویژگی باعث شده تا مصرف برق‌تان به شدت کاهش یابد. صدای این مدل ۵۹ دسی‌بل و صدای آبکشی آن ۷۸ دسی‌بل است. از دیگر ویژگی‌های این مدل می‌توان به ۲۱ برنامه آن اشاره کرد. در راستای کم مصرف بودن این مدل امکاناتی نظیر، ورودی مستقل آب سرد و گرم جهت صرفه جویی در مصرف انرژی و طلق محافظ رو درب جهت ایمنی و جلوگیری از اتلاف انرژی تعبیه کرده است.

ماشین لباسشویی پاکشوما مدل TLF-62511 ظرفیت ۶.۲ کیلوگرم

این محصول با ظرفیت ۷ کیلوگرم از سری ماشین‌ لباس‌شویی‌های دوقلو به حساب می آید. برای این کالا ۳ برنامه شستشو طراحی شده است. یکی از خصوصیات این کالا صدای بسیار کم آن است. طبق ادعای شرکت تولید کننده، این کالا تنها  20 دسی‌بل صدا تولید می‌کند. این کالا به شما امکان تنظیم زمان خشک کن و شستشو را می‌دهد. برای شستشو و خشک کردن بهتر و با کیفیت‌تر، برای این مدل  دو موتور قدرتمند شستشو و خشک کن تعبیه شده است

ماشین لباسشویی پاکشوما مدل PWF -1564AJ ظرفیت ۱۵.۵ کیلوگرم

ماشین لباسشویی پرفروش پاکشوما مدل PWT-1554AJ ظرفیت ۱۵.۵ کیلوگرم جیمبو شاپ می توان زمان شست و شو خشک کن را تنظیم کرد. یعنی قبل از انجام شست و شو زمان مورد نظر را با توجه به نوع لباس تعیین کرد و توسط پیچ های تنظیم مدت زمان مورد نظر را وارد نمود تا شست و شوی بهتری داشت. این ماشین لباسشویی دارای فیلتری جهت جذب پرزهای لباس ها می باشد و لباس های شسته شده را بدون پرز به شما تحویل می دهد. در این لباسشویی که درب آن از بالا باز و بسته می شود، امکان اضافه کردن لباس در حین شست و شو وجود دارد. اگر لباسی را فراموش کردید به داخل ماشین لباسشویی بیندازید نیازی نیست که تا پایان کار شست و شوی دستگاه صبر کنید.

ماشین لباسشویی جی پلاس مدل J8470S ظرفیت ۸ کیلوگرم

ماشین لباسشویی مدل J8470S از محصولات «جی پلاس» (Gplus) است که با ظرفیت ۸ کیلوگرم طراحی و روانه بازار شده است. این لباسشویی از نوع درب از جلو است و پنل آن در قسمت جلو قرار گرفته است. این ماشین لباسشویی از ۱۵ برنامه اصلی و ۷ برنامه تکمیلی شستشو بهره می برد که از طریق پنل جلویی آن قابل انتخاب است؛ وجود برنامه‌های متنوع در ماشین لباسشویی به شما اجازه می‌دهد که برنامه شستشو را متناسب با نوع و جنس لباس‌ها انتخاب کنید

ماشین لباسشویی جی پلاس مدل J8470W ظرفیت ۸ کیلوگرم

از روی نمایشگری که در قسمت جلوی لباسشویی قرار دارد می‌توانید وضعیت شستشو را کنترل کنید. همچنین این محصول، از یک موتور اینورتر قدرتمند با سرعت چرخش ۱۴۰۰ دور در دقیقه بهره می‌برد که از کیفیت بالای شست‌و‌شو در آن می‌توانید اطمینان حاصل کنید. یکی دیگر از ویژگی های این ماشین لباسشویی امکان اضافه کردن لباس در حین شستشو است که بسیار کاربردی است. این محصول از برند جی پلاس با داشتن برچسب انرژی A+++ از کالاهای اقتصادی با مصرف انرژی کم محسوب می‎شود.

ماشین لباسشویی پاکشوما مدل PWD-9653AJ ظرفیت ۹.۶ کیلوگرم

ماشین لباسشویی پاکشوما مدل پی دبلیو دی- ۹۶۵۳ آ جی« PWD-9653AJ» از کیفیت و سرعت چرخش موتور ۸۰۰ دور در دقیقه برخوردار است که شست و شویی تر و تمیز را فراهم خواهد نمود. با استفاده از ماشین لباسشویی با قابلیت تنظیم زمان می توانید با خیال راحت به دیگر کارهای خود بپردازید. لباسشویی پاکشوما مجهز به قابلیت اضافه کردن لباس حین کار می باشد. این مدل قدرتمند ۹.۶ کیلوگرمی دارای زاویه باز شدن درب ۹۰ درجه می باشد که مجهز به ۳ عدد برنامه شست و شو است

ماشین لباسشویی پاکشوما مدل TFU-84401 ظرفیت ۸ کیلوگرم

ماشین لباسشویی پاکشوما مدل TFU-84401 ظرفیت 8 کیلوگرم

ماشین لباسشویی پرفروش پاکشوما مدل TFU-84401 یکی از مدل های برتر ماشین لباسشویی برند پاکشوما می باشد. این دستگاه دارای موتوری با قدرت بالا با سرعت چرخش ۱۴۰۰ دور در دقیقه می باشد. این دستگاه کاملا بدون لرزش و با صدایی به مقدار ۵۹ دسی بل است که مقداری بسیار اندک می باشد. ماشین لباسشویی پاکشوما مدل TFU-84401 مجهز به قفل کودک می باشد و در صورت وجود کودک در منزل، می توانید با خیال راحت ماشین لباسشویی را روشن کنید. ورودی لوله آب سرد و گرم به صورت جداگانه وجود دارد که باعث صرفه جویی در مصرف انرژی می شود.

ماشین لباسشویی پاکشوما مدل TFI 93402 ظرفیت ۹ کیلوگرم

ماشین لباسشویی پاکشوما مدل TFI 93402 ظرفیت 9 کیلوگرم

ماشین لباسشویی پرفروش پاکشوما مدل « TFI 93402 » با ظرفیت ۹ کیلوگرم از سری ماشین‌ لباس‌شویی‌های درب از جلو محسوب می‌شود. این ماشین در رنگ سفید به بازار عرضه شده است. از ویژگی‌های این مدل می‌توان به‌ کم‌مصرف بودن آن اشاره کرد. این مدل رتبه انرژی +++A را دارد. برای بالاتر بردن ایمنی، این محصول به قفل کودک مجهز شده است. . این مدل قدرت بالایی دارد

ماشین لباسشویی پاکشوما مدل PWN-9654AJ ظرفیت ۹.۶ کیلوگرم

ماشین لباسشویی پاکشوما مدل PWN-9654AJ ظرفیت 9.6 کیلوگرم

سیستم شستشو آبشاری این ماشین لباسشویی پرفروش به شما کمک می کند تا به راحتی هر نوع لکه ای از روی لباس ها محو شوند و همچنین این سیستم شستشو باعث شده است تا بدون کمترین چروک و آسیب به البسه، لباس های کثیف شما کاملا پاکیزه و تمیز شوند. ۳ برنامه مخصوص برای لباسشویی در نظر گرفته شده است که کاربر با استفاده از آنها میتواند به سادگی هر لباسی را شستشو و تمیز نمایید، همچنین شما میتوانید به سادگی توسط دکمه های چرخشی برنامه مورد نظر خود را انتخاب نمایید.

ماشین لباسشویی پاکشوما مدل PWT-8543 ظرفیت ۸.۵ کیلوگرم

ماشین لباسشویی پاکشوما مدل PWT-8543 ظرفیت 8.5 کیلوگرم

ماشین لباسشویی مدل PWT-8543B در دسته ماشین لباسشویی های دوقلو شرکت پاکشوما بوده که با ظرفیت ۸.۵.۵ کیلوگرم خود، برای خانواده هایی پرجمعیت و افراد پرمشغله که لباس هایشان با سرعت بالایی باید شسته شوند، بسیار ایده آل می باشد. با داشتن ۳ برنامه برنامه شست و شو، استفاده از آن بسیار راحت است. در این ماشین هوشمند سیستم ایرجت تعبیه شده است که به منظور جریان هوا در لگن خشک کن و بالا بردن کیفیت خشک کردن طراحی و نصب شده است.

ماشین لباسشویی پاکشوما مدل TFU-83401 ظرفیت ۸ کیلوگرم

ماشین لباسشویی پاکشوما مدل TFU-83401 با ظرفیت ۸ کیلوگرم، یکی از لباس‌شویی‌های شرکت پاکشوما است که از طراحی بسیار زیبا و مشخصات قابل توجهی مانند ظرفیت و رتبه مصرف انرژی مناسبی برخوردار است. این ماشین لباس‌شویی با ظرفیت ۸ کیلوگرم می‌تواند در خانواده‌های متوسط تا پرجمعیت مورد استفاده قرار گیرد. رتبه‌ی مصرف این دستگاه A+++ است و مصرف انرژی پایینی دارد.

ماشین لباسشویی پاکشوما مدل TFU-74401 ظرفیت ۷ کیلوگرم

ماشین لباسشویی پاکشوما مدل TFU-74401 ظرفیت 7 کیلوگرم

این ماشین لباس‌شویی پرفروش با ظرفیت ۷ کیلوگرم می‌تواند در خانواده‌های متوسط تا پرجمعیت مورداستفاده قرار گیرد. رتبه‌ی مصرف این دستگاه A+++ است و مصرف انرژی پایینی دارد. مجهز شدن به تکنولوژی بخارشو، عملکرد و راندمان این دستگاه را بهبود چشمگیری بخشیده است. از دیگر قابلیت‌های این دستگاه داشتن سیستم شست‌وشوی ای است که در حین کار می تواند به آن لباس اضافه کرد. از دیگر قابلیت‌های این دستگاه داشتن سیستم های شست‌وشوی است که با وجود یک ولوم کنترلی که روی این دستگاه تعبیه شده است، کاربر می‌تواند به‌راحتی دستگاه را برای شست‌وشوی البسه مورد نظر تنظیم و استفاده کند. 

ماشین لباسشویی پاکشوما مدل TFU-94407 ظرفیت ۹ کیلوگرم

ماشین لباسشویی پاکشوما مدل TFU-94407 ظرفیت 9 کیلوگرم

 از قابلیت‌های این دستگاه داشتن سیستم های شست‌وشوی است که با وجود یک ولوم کنترلی که روی این دستگاه تعبیه شده است، کاربر می‌تواند به‌راحتی دستگاه را برای شست‌وشوی البسه مورد نظر تنظیم و استفاده کند. این ماشین لباسشویی ساخت کشور ایران است و برند پاکشوما از برندهای با کیفیت کشور است.

ماشین لباسشویی جنرال آدمیرال مدل TT-D 5963 ظرفیت ۹.۶ کیلوگرم

اگر قصد تهیه ماشین لباس‌شویی با کیفیت دارید، ماشین لباسشویی پرفروش جنرال آدمیرال مدل TT-D 5963 ظرفیت ۹.۶ کیلوگرم یکی از گزینه‌هایتان است. نوع مخزنی که برای این محصول در نظر گرفته شده درب به سمت بالا است. ماشین لباس‌شویی یکی از پر مصرف‌ترین لوازم برقی است. همین باعث شده تا این مدل با کسب رتبه انرژی A در دسته ماشین‌های نسبتا کم‌مصرف قرار بگیرد. بدنه پلاستیکی دو لایه سبک برای این مدل در نظر گرفته شده است.

ماشین لباسشویی پاکشوما مدل WFI 10141 ظرفیت ۱۰ کیلوگرم

ماشین لباسشویی پاکشوما مدل «WFI 10141» با ظرفیت ۱۰ کیلوگرم به بازار عرضه شده است. این دستگاه  با ظرفیت بالایی که دارد مناسب برای خانواده های متوسط تا پرجمعیت است تا بتوانند مقدار زیادی البسه را در آن شستشو نمایند. این مدل به خاطر بهره مندی از در بزرگ قابلیت شستشن تکه های بزرگ مانند لحاف را هم دارد. درب ماشین لباسشویی پاکشوما مدل WFI 10141 از جلو باز می شود. زاویه باز شدن این در زیاد است تا وارد و خارج کردن لباس ها به‌راحتی انجام شود.

ماشین لباسشویی پاکشوما مدل TFI 94402 ظرفیت ۹ کیلوگرم

مجهز به ورودی مستقل آب سرد و گرم جهت صرفه جویی در مصرف انرژی- قابلیت تاخیر در زمان شروع شستشو۱ تا ۲۴ ساعت DELAY- قابلیت آبکشی اضافه البسه EXTRA RINSE- شستشو با قابلیت اتوکشی آسان- قابلیت تنظیم دمای آب(۲۰ درجه تا ۹۰ درجه سانتیگراد) TEMP

ماشین لباسشویی پاکشوما مدل TFU-93407 ظرفیت ۹ کیلوگرم

برنامه شستشوی ملحفه و روتختی DUVET-برنامه شستشوی سریع ۱۵ دقیقه ای QUICK15′-برنامه شستشوی البسه حجیم و ضخیم BULKY-برنامه شستشوی البسه رنگی COLOR WEAR-برنامه شستشوی خودکار دیگ DRUM CLEAN-برنامه شستشوی البسه کودکان BAby care-برنامه شستشوی البسه ورزشی sport wear

ماشین لباسشویی پاکشوما مدل TFU-73402 ظرفیت ۷ کیلوگرم

پشتیبانی از برنامه‌ها و حالت‌های خاص صرفه‌جویی (ECO) , آبکشی + چرخش , چرخه اضافی , لباس مشکی , شست‌وشوی سریع , دست شو (Hand wash)

ماشین لباسشویی جنرال آدمیرال مدل FTU-4804 ظرفیت ۸ کیلوگرم

دارای نمایشگر LED-مجهز به ورودی مستقل آب سرد و گرم جهت صرفه جویی در مصرف انرژی-دارای طلق محافظ رو درب جهت ایمنی و جلوگیری از اتلاف انرژی-قابلیت تاخیر در زمان شروع شستشو ۱ تا ۲۴ ساعت DELAY-قابلیت آبکشی اضافه البسه EXTRA RINSE-قابلیت تنظیم دمای آب(۲۰ درجه تا ۹۰ درجه سانتیگراد) TEMP

ماشین لباسشویی پاکشوما مدل TFI-83404 ظرفیت ۸ کیلوگرم

ماشین‌ لباسشویی مدل TFI-83404 از جمله محصولات ۸ کیلوگرمی شرکت پاکشوما است. این محصول از نظر ظرفیت، گزینه مناسبی برای استفاده در خانواده‌های متوسط و پرجمعیت به حساب می‌آید. پاکشوما برای این محصول، موتور «Inverter» را در نظر گرفته است. موتورهای اینورتر بدون تسمه هستند و به صورت مستقیم به دیگ شستشو متصل می‌شوند. در طراحی و تولید این موتورها، تسمه و قطعات مکانیکی اضافه مانند میل‌لنگ حذف شده‌اند. در نتیجه اصطکاک قطعات کم شده و دستگاه نیز، در هنگام کارکرد دچار لرزش نخواهد شد. سرعت چرخش موتور این محصول، ۱۴۰۰ دور در دقیقه است. این میزان سرعت چرخش، باعث افزایش کیفیت شستشو و آب‌گیری بهتر البسه می‌شود.

ماشین لباسشویی جنرال آدمیرال مدل FTI-4905 ظرفیت ۹ کیلوگرم

دارای صفحه نمایش تمام لمسی- دارای موتور کم مصرف اینورتر- مجهز به ورودی مستقل آب سرد و گرم جهت صرفه جویی در مصرف انرژی- قابلیت تاخیر در زمان شروع شستشو ۱ تا ۲۴ ساعت DELAY

ماشین لباسشویی جنرال آدمیرال مدل FTI 4902 ظرفیت ۹ کیلوگرم

ماشین لباس‌شویی پرفروش جنرال آدمیرال مدل « FTI 4902» با ظرفیت ۹ کیلوگرم از سری ماشین‌ لباس‌شویی‌های درب از جلو محسوب می‌شود. این ماشین در رنگ سفید به بازار عرضه شده است. از ویژگی‌های این مدل می‌توان به‌ کم‌مصرف بودن آن اشاره کرد. این مدل رتبه انرژی +++A را دارد. برای بالاتر بردن ایمنی، این محصول به قفل کودک مجهز شده است. این مدل قدرت بالایی دارد. این میزان را می‌توان از سرعت چرخش موتور این محصول که ۱۴۰۰ دور در دقیقه است متوجه شد. این محصول ۵۴ دسی‌بل صدا تولید می‌کند. این میزان برای آبکشی ۷۶ دسی‌بل است

ماشین لباسشویی جنرال آدمیرال مدل FTU 4811 ظرفیت ۸ کیلوگرم

ماشین ‎های لباسشویی برای برآورده نمودن انواع سلیقه ها، روز به روز با تنوع بیشتری از نظر قابلیت‎ها و  اجرای برنامه ‎های مختلف شستشو عرضه می شوند. این تنوع گسترده به شما کمک می کند به راحتی بتوانید لباسشویی دلخواه خود را متناسب با سلیقه شخصی و دکوراسیون آشپزخانه خود، خریداری نمایید. ماشین لباسشویی  مدل  FTU 4811از نوع درب از جلو است. کنترل‎ها و نمایشگر LCD این ماشین لباسشویی در قسمت جلویی آن قرار دارد. محل پودر و مواد شوینده در سمت دیگر پنل است که با کشیدن باز می شود و در دسترس قرار می‌گیرد. در پایین نیز محل فیلتر آب خروجی قرار دارد که هرچند وقت یک‌بار نیاز به تمیز کردن دارد تا مواردی مانند مو یا نخ اگر در آن گیر کرده باشد، تمیز شود.

ماشین لباسشویی پرفروش جی پلاس مدل J9470 ظرفیت ۹ کیلوگرم

وجود برنامه‌های متنوع در ماشین لباسشویی به شما اجازه می‌دهد که برنامه شستشو را متناسب با نوع و جنس لباس‌ها انتخاب کنید. همچنین می توان میزان دما را به صورت دستی انتخاب کرد. از روی نمایشگری که در قسمت جلوی لباسشویی قرار دارد می‌توانید وضعیت شستشو را کنترل کنید. لباسشویی مدل J9470 از یک موتور اینورتر قدرتمند با سرعت چرخش ۱۴۰۰ دور در دقیقه بهره می‌برد که از کیفیت بالای شست‌و‌شو در آن می‌توانید اطمینان حاصل کنید. یکی دیگر از ویژگی های این ماشین لباسشویی امکان اضافه کردن لباس در حین شستشو است که بسیار کاربردی است. این محصول از برند جی پلاس با داشتن برچسب انرژی A+++ از کالاهای اقتصادی با مصرف انرژی کم محسوب می شود.

ماشین لباسشویی پاکشوما مدل TFI-93405 ظرفیت ۹ کیلوگرم

یکی از ماشین لباسشویی‌های کم مصرف، ماشین لباس‌شویی پرفروش«پاکشوما » مدل « TFI-93405 » با ظرفیت ۹ کیلوگرم است. این مدل از سری ماشین‌ لباس‌شویی‌های درب از جلو محسوب می‌شود. رنگ این ماشین سفید است. از ویژگی‌های این کالا می‌توان به‌ کم‌مصرف بودن آن اشاره کرد. این مدل رتبه انرژی +++A را دارد. یکی از مهمترین و بارزترین ویژگی‌های این محصول ۲۲ برنامه شستشو است.

ماشین لباسشویی جنرال آدمیرال مدل TT-F 4155 AJ ظرفیت ۱۵ کیلوگرم

بدنه پلاستیکی دولایه سبک دو موتور قدرتمند شستشو و خشک کن- کمترین لرزش و صدا- قابلیت تنظیم زمان خشک کن و شستشو- دارای پمپ تخلیه- هدایتگر آب(شستشوی اسلامی)-فیلتر جذب پرز البسه- دارای سیستم Air jet

ماشین لباسشویی پرفروش جنرال آدمیرال مدل FTU 4713 ظرفیت ۷ کیلوگرم

این ماشین لباسشویی دارای برنامه‎ های شستشوی متفاوتی است که توسط دکمه‌ها و پیچ تنظیم جلوی دستگاه، قابل انتخاب است.  همچنین در قسمت جلوی این ماشین لباسشویی یک LCD وجود دارد که برنامه ‎ها و آپشن‎ ها را نشان می دهد.ظرفیت دیگ این محصول ۷ کیلوگرم است و از یک موتور با کارکرد  1400 دور در دقیقه  بهره می‎برد. ماشین لباسشویی مدل FTU 4713 از جمله کالاهای کم‎مصرف و اقتصادی به حساب می‎آید. برچسب انرژی این محصول نشان‎ دهنده مصرف بسیار پایین آن است و در گروه A+++ قرار می گیرد.

ماشین لباسشویی جنرال آدمیرال مدل FMU 2717 ظرفیت ۷ کیلوگرم

اگر قصد تهیه ماشین لباس‌شویی پرفروش و با کیفیت دارید، ماشین لباس‌شویی « جنرال آدمیرال » مدل « FMU 2717 » با ظرفیت ۷ کیلوگرم یکی از گزینه‌هایتان است. نوع مخزن این مدل درب از جلو است. در این مدل شما امکان انتخاب دما بین ۲۰ ، ۴۰، ۶۰ و ۹۰ را دارید. این ویژگی باعث شده تا به لباس‌هایتان آسیبی وارد نشود و با توجه به جنس لباس این میزان را مشخص کنید. برای این مدل ۸ عدد برنامه شتسشو در نظر گرفته شده است. طبق ادعای شرکت سازنده، این محصول ۶۲ دسی‌بل صدا تولید می‌کند. این میزان برای آبکشی ۷۵ دسی‌بل است

ماشین لباسشویی جنرال آدمیرال مدل FTU 4801 ظرفیت ۸ کیلوگرم

دارای هشت برنامه شستشو به شرح زیر است:برنامه شستشوی اقتصادی البسه نخی و کتان(مقرون به صرفه)COTTON ECO- برنامه شستشوی ملحفه و روتختیDUVET- برنامه شستشوی سریع ۱۵ دقیقه ای QUICK15′- برنامه شستشوی البسه حجیم و ضخیم BULKY- برنامه شستشوی البسه رنگی COLOR WEAR- برنامه شستشوی خودکار دیگ DRUM CLEAN- برنامه شستشوی البسه کودکان BAby care- برنامه شستشوی البسه ورزشی sport wear

ماشین لباسشویی پرفروش جنرال آدمیرال مدل FMI 4825 ظرفیت ۸ کیلوگرم

ماشین لباسشویی جنرال آدمیرال مدل FMI 4825 ظرفیت 8 کیلوگرم

نمایشگر LED لمسی-دارای موتور با تکنولوژی پیشرفته دیجیتال اینورتر-شستشوی سریع ۱۵ دقیقه ای-قابلیت شستشوی درام-قابلیت شستشوی ترکیبی جهت شستشوی همزمان لباسهای رنگی با جنس متفاوت-قابلیت شستشوی اقتصادی لباس های کتان-قابلیت انتخاب دما ( ۳۰ – ۴۰ – ۶۰ – ۹۰ )-قابلیت انتخاب سرعت خشک کن-قابلیت کم و زیاد نمودن البسه در حین شستشو-قابلیت شستشوی هوشمند با برنامه اتوماتیک-قابلیت شستشو البسه بزرگ(پتو و…)-قابلیت خیساندن قبل از شستشو-مجهز به دیگ الماسه-شستشوی خودکار دیگ-درب دولایه تلسکوپی دارای حاشیه کروم-تخلیه اتوماتیک آب در هنگام خاموشی-مجهز به سنسور کدورت آب

ماشین لباسشویی جنرال آدمیرال مدل FTI 4912 ظرفیت ۹ کیلوگرم

مجهز به صفحه نمایش تمام لمسی- مجهز به ورودی مستقل آب سرد و گرم جهت صرفه جویی در مصرف انرژی- قابلیت تاخیر در زمان شروع شستشو۱ تا ۲۴ساعتDELAY- قابلیت آبکشی اضافه البسهEXTRA RINSE- شستشو با قابلیت اتوکشی آسان- قابلیت تنظیم دمای آب(۲۰درجه تا ۹۰ درجه سانتیگراد) TEMP- قابلیت تنظیم سرعت دور خشک کن(۶۰۰ تا ۱۴۰۰دور بر دقیقه)SPIN- قابلیت اضافه یا کم کردن البسه بعد از آغاز شستشوADD GARMENT(RELOAD)

ماشین لباسشویی پرفروش پاکشوما مدل PWB-8554 ظرفیت ۸.۵ کیلوگرم

بدنه فلزی- پروانه حباب ساز- دو موتور قدرتمند شستشو و خشک کن- کمترین لرزش و صدا- قابلیت تنظیم زمان خشک کن و شستشو- پمپ تخلیه-هدایتگر آب(سیستم شستشوی اسلامی)- فیلتر جذب پرز البسه

پیشنهاد می شود این پست ها را نیز مطالعه کنید.

نوشته‌های مشابه

2 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *