آنتن تلویزیون،خرید آنتن دیجیتال،رومیزی و هوایی[۲۶آبان۱۴۰۰]

آنتن تلویزیون وسیله ای ضروری برای هر خانه ای است.برای تماشای شبکه های سراسری و استانی صدا و سیما شما می توانید از یک آنتن به همراه ستاپ باکس استفاده کنید.البته بیشتر تلویزیون های جدید خودشان تیونر داخلی دارند و نیازی به ستاپ باکس ندارند.در این پس اطلاعات جامع و کاملی در مورد قیمت و خرید انواع آنتن های تلویزیون شامل دیجیتال ، رومیزی و هوایی ارائه خواهد شد. قبل از معرفی آنتن ها ی پرفروش ابتدا اطلاعاتی در مورد آنها ارائه می شود.

فیلم اشتباهات تنظیم آنتن

آنتن چیست؟

آنتن وسیله ای مخابراتی است که در آن سیگنالهای الکتریکی به امواج الکترومغناطیسی در حالت فرستندگی و تبدیل امواج التکرومغناطیسی به سیگنالهای الکتریکی در حالت گیرندگی تبدیل می شود. همان طور که می دانید، امواج تلویزیونی در قالب صدا و نور روی آنتن فرستاده می شوند، این امواج با طول موج های مختلف در اطراف شما در حال حرکت هستند، تلویزیون نمی تواند این امواج را همان گونه که فرستاده می شوند، دریافت کند، و به وسیله ای به نام آنتن تلویزیون دارد، آنتن تلویزیون این امواج را دریافت کرده و تبدیل به امواجی می کند که تلویزیون بتواند از آن استفاده کند.

انواع آنتن برای مصارف خانگی

 • آنتن هوایی ثابت
 • هوایی گردان
 • آنتن رومیزی

آنتن هوایی ثابت

این آنتن برای جاهایی استفاده می شود که سیگنال نسبتا قوی است و نیازی به چرخش آنتن برای پیدا کردن سیگنال با سطح کیفیت‌ بهتر نیست استفاده می‌شود. این آنتن ها را بعد از نصب ، جهت شان را باید تنظیم کرد و بعد از تنظیم جهت آنتن آنها را ثابت کرد.

آنتن هوایی گردان

اگر در جایی سیگنال ضعیف باشد از آنتن هوایی گردان استفاده می‌شود که برای پیدا کردن فرکانسهای مختلف نیاز به گردش آنتن وجود دارد. جهت این آنتن ها را می‌توان به صورت اتوماتیک یا دستی تنظیم نمود که بالطبع نمونه های اتوماتیک گرانتر هستند.

آنتن رو میزی

آنتن رومیزی در داخل ساختمان و یا آپارتمان استفاده می شود. در ساختمان‌های بلند و در طبقات بالای آپارتمان‌ها و برج‌ها که معمولا قدرت سیگنال دهی امواج بالا است می‌توان از این آنتن استفاده کرد. عمده ترین مزیت این آنتن ها این است که به علت نصب در داخل و نزدیک به تلویزیون، تنظیمات آنها بسیار راحت است.

اصطلاحات آنتن

گین آنتن

در الکترومغناطیس و انتشار امواج، بهرهٔ توان آنتن (به انگلیسی: Antenna Power Gain)، یا ساده‌تر، بهرۀ آنتن، یکی از ویژگی‌های اساسی آنتن است که بازده الکتریکی آنتن (به انگلیسی: electrical efficiency) و جهت‌داری (به انگلیسی: Directivity) آن را در قالب یک پارامتر (یک عدد) ترکیب می‌کند؛ بازده الکتریکی آنتن، نسبت توان تابش‌‌شده از آنتن (یه صورت امواج الکترومغناطیسی) به توان الکتریکی داده‌شده به آنتن است، و جهت‌داری آنتن، توان تابشی‌ آنتن در جهتی مشخص در فضا را نشان می‌دهد. وقتی جهت مشخصی در نظر نباشد، بهرۀ آنتن به بیشترین مقدار آن اشاره می‌کند، و وقتی بهره آنتن به صورت تابعی از جهت انتشار در فضا بیان شود، الگوی تابشی آنتن (پترن آنتن) به دست می‌آید.برای اطلاعات بیشتر به اینجا مراجعه کنید.

آنتن آکتیو چیست؟

یک آنتن فعال از قطعات فعال الکترونیکی، مانند ترانزیستور یا مدارت تقویت کننده چند مرحله ای تشکیل شده است.این نوع آنتن ها معمولا با استفاده از قطعات غیرفعال الکترونیکی مانند خازن ها و سلف ها طراحی می شوند ،که وظیفه اصلی مدارات غیرفعال الکترونیکی محدود کردن دامنه فرکانس تقویت شده می باشد وقسمت بعدی خود انتن هست که می تواند از انواع آنتن های امنی ،یاگی و جهت دار باشند. دراین نوع مدارات معمولا از ترانزیستورهای نوع FET استفاده می شود.برای کسب اطلاعات بیشتر به اینجا مراجعه کنید.

آنتن پسیو چیست؟

آنتن های غیرفعال یا پسیو آنتن هایی هستند که هیچ تقویتی ندارند. آنتن‌های GPS غیرفعال دارای تقویت‌کننده نویز کم یا پایین نیستند و برای برنامه‌هایی که به فاصله کوتاهی بین گیرنده و آنتن نیاز دارند، مناسب‌تر هستند. آنتن های غیرفعال به یک LNA روی گیرنده نیاز دارند. آنتن‌های غیرفعال مانند محدوده وصله GPS ما معمولاً مستقیماً در صفحه زمین نزدیک ماژول استفاده می‌شوند.

دیپلکسر آنتن چیست ؟ و چه کاربردی دارد؟

دیپلکسر diplexer یک دستگاه پسیو است که انواع دامنه های فرکانسی را پیاده سازی می کند . به عنوان مثال دو پورت L و H به یک پورت سوم S متصل می شوند. سیگنال ها در پورت های L و H اشعه باند فرکانس های غیر مجزا را دارند. در نتیجه، سیگنال های L و H می توانند در بندر S بدون دخالت در یکدیگر همسو باشند.


به طور معمول سیگنال در پورت L یک باند فرکانس پایین و سیگنال در پورت H یک باند فرکانس بالاتر را اشغال می کند. در این وضعیت دیپلکسر diplexer متشکل از یک فیلتر پایین گذر فیلتر متصل پورت L و S و پورت اتصال بالا H و S است. در حالت مطلوب، تمام قدرت سیگنال پایین پورت در پورت L به پورت S منتقل می شود و بلعکس تمام قدرت سیگنال باند پهن در پورت H به پورت S منتقل می شود .همچنین در حالت ایده آل جداسازی سیگنال ها کامل انجام می شود. هیچ یک از سیگنال های کم باند از پورت L به پورت H منتقل نمی شود. در دنیای واقعی، برخی از قدرت ها گم می شوند و برخی از قدرت سیگنال به پورت اشتباه نفوذ می کنند.

کابل کواکسیال چیست؟

کابل کواَکسیال یا هم‌محور کابلیست با مغز رسانا مثل مس که با پوشش عایق نارسانای منعطفی محصور شده‌است؛ روی این لایهٔ منعطف نیز لایهٔ رسانای نازکی مثل رشته های نازک مس به هم بافته شده‌است. هدف از این لایه رسانای خارجی جلوگیری از نفوذ نویز‌های محیط اطراف کابل می‌باشد. همهٔ این اجزا، در داخل عایق دیگری جاسازی شده‌اند.

این کابل‌ها دارای امپدانس مخصوص به خود هستند. مثلاً کابل ۵۰ اهمی یا ۷۵ اهمی. کابل مورد استفاده در آنتن تلویزیون‌ همگی از نوع کواکسیال ۷۵ اهمی هستند. اگر به بدنه آن‌ها دقت کرده باشید، امپدانس و برخی اصطلاحات دیگر آن نوشته شده‌است. یکی از مشخصات بارز کابل هم‌محور این است که هیچ نویزی نمی‌تواند در طول خط انتقال وارد آن شود، یعنی موج انتقالی کاملاً شیلد و محافظت می‌شود.برای کسب اطلاعات بیشتر به اینجا مراجعه کنید.

ساختار ، طول و جنس آنتن

بهتر است ساختار آنتن سیمی ، طول آنتن نصف طول موج و جنس آنتن از فزاتی باشد که رسانایی بیشتری دارند.امروزه بیبشتر آنتن های سیمی از جنس آلومینیم تولید می شوند.

آنتن‌های شاخه ای

یکی از انواع آنتن‌هایی که اهمیت عملی دارند، آنتن شاخه‌ای یا آنتن یاگی است که در پشت بام بسیاری از خانه‌ها برای دریافت امواج تلویزیونی دیده می‌شوند. آنتن شاخه ای در حالت ارسال، آرایه‌ای از آنتن‌های خطی و موازی است که یکی از آن‌ها توسط منبع سیگنال، تغذیه می‌شود. در حالت دریافت یک موج الکترومغناطیسی به تمام عنصرهای آرایه برمی‌خورد؛ اما امواج دریافتی از یک عنصر فعال گرداوری می‌شود. سادگی ساختار، امتیاز اصلی آنتن‌های شاخه ای نسبت به سایر آرایه‌های خطی است.برای اطلاعات بیشتر به اینجا مراجعه کنید.

تنظیم آنتن

قسمت عمده تنظیمات آنتن با هدف دریافت بیشترین مقدار امواج و سیگنال صورت می گیرد.بنابراین عمده کار تنظیم این است که از کاهش کیفیت و سطح سیگنال جلوگیری شود.برای این کار روش های مختلفی وجود دارد که در ادامه به آنها می پردازیم.

تغییر جهت آنتن

اگر آنتن شما با وزش بادشدید تکان بخورد باعث می شود تصویر به صورت دائمی یا برای مدت کوتاهی به هم بریزد. اگر آنتن را خوب محکم نکرده باشید، وزش باد جهت آنتن را تغییر داده و سیگنال قوی به گیرنده نمی‌رسد و در نتیجه تصویر به هم می‌ریزد. یک پایه محکم و ثابت کردن بدنه آنتن هوایی، اولین شرط داشتن یک تصویر خوب است که برای این منظور می توان لوله آنتن را با کمک بست هایی محکم به دیوار بست. آنتن های گردان هم از این موضوع استثنا نیستند و باید پایه آنتن و همچنین اتصال آنتن به پایه‌اش توسط بست های موجود در بسته بندی کاملا محکم شود.

اتصال شیلد و مغزی کابل

در چند مطلب قبل تر کابل های کواسیال توضیح داده شدند.این کابل ها دارای مغزی و شیلد محافظ است که هر دو رسانا هستند.در اتصال کابل آنتن به آنتن و گیرنده خیلی باید دقت کنید. این دو هادی به هیچ عنوان نباید به هم اتصالی داشته باشند.

استفاده از کابل آنتن فرسوده یا نا مرغوب

آنتن خوب، یکی از ارکان به دست آوردن تصویر خوب است. اما اگر کابل استاندارد و مناسبی برای انتقال امواج تصویر به تلویزیون یا گیرنده دیجیتال نداشته باشید، هرچقدر که آنتن خوبی داشته باشید و جهت آن را درست تنظیم کنید، نتیجه نخواهید گرفت.

نکات مهم هنگام خرید آنتن تلویزیون:

 • قیمت آنتن: شما با توجه به میزان بودجه خود می توانید انتن مورد نظر خود را خریداری نمایید. قبل از هر کاری مقدار بودجه برای خرید آنتن را مشخص کنید، بعد از تعیین مقدار بودجه خود به خود محصولاتی که در محدوده قیمتی شما قرار ندارند حذف می شوند.
 • نوع آنتن: همان طور که در قسمت های قبل توضیح داده شد آنتن تلویزیون انواع مختلفی دارد از هوایی گرفته تا سرخود، رومیزی، میله ای و گردان که در بالا هر کدام به صورت کامل توضیح داده شد و شما می توانید با توجه به نیاز خود یکی را انتخاب کنید.
 • قدرت گیرندگی: معمولا قدرت گیرندگی آنتن ها بر روی آن ها نوشته می شود و شما می توانید با توجه به قدرت سیگنالی که در محل مورد نظر شما قرار دارد، آنتن مورد نظر خود را خریداری کنید.
 • نوع دریافت: شبکه های تلویزیونی و رادیویی به دو صورت آنالوگ و دیجیتال فرستاده می شوند، اگر دستگاه شما دیجیتال است می توانید با یک آنتن مخصوص گیرنده دیجیتال به خوبی تمام شبکه ها را دریافت نمایید.
 • نوع باند: شبکه های تلویزیونی بر روی سه نوع باند فرستاده می شوند، باند UHF ، باند، VHF و باند VL که شما برای دریافت هر یک از این باند ها نیاز به نوع خاصی از آنتن دارید البته این موضوع فقط برای تلویزیون های آنالوگ کارایی دارد.
 • برند انتن: همیشه به دنبال اجناس برند بروید، این اجناس از کیفیت ساخت بالایی برخوردار هستند، همچنین دارای گارانتی نیز هستند. یک آنتن بی کیفیت ممکن است به دستگاه شما آسیب جدی وارد نماید.
 • گارانتی: برندهایی را انتخاب کنید، که دارای ضمانت نامه هستند، هیچ گاه شرکتی محصول بی کیفیت را گارانتی نمی کند، زیرا هزینه های سنگینی برای شرکت خواهد داشت.

لیست آنتن های پرفروش

در ادامه به معرفی لیست آنتن های پرفروش می پردازیم.

آنتن تلویزیون رومیزی نیل مدل DW-2020

آنتن تلویزیون

مشخصات

 • تقویت کننده اکسترنال با بهره ی بالا و نویز کم
 • دارای فیلتر حذف امواج مزاحم نظیر ۴G و LTE
 • گیرندگی همه جهته
 • توان مصرفی بسیار کم
 • قابل تغذیه از طریق تلویزیون/گیرنده دیجیتال/آداپتور
 • دارای USB دوطرفه
 • قابل استفاده در تمام استان ها
 • پشتیبانی از رزولوشن‌های: ۷۲۰p – 1080p – 1080i- 1080p- 4K
 • بُرد ۹۰ کیومتر
 • بهره گیری از فناوری جدید SMD

آنتن نیل مدل DW-2020 دارای تقویت کننده اکسترنال با بهره ی تقویت بسیار بالا انتخاب خوبی برای دریافت امواج دیجیتال در داخل منزل می باشد. این آنتن علاوه بر قابلیت قرار گرفتن بر روی میز، قابلیت نصب بر روی شیشه، سرامیک، سطوح MDF دیوار و … را دارا می باشد. کابل کواکسیال ۵ متری این محصول به مصرف کننده این قابلیت را میدهد که آنتن را تا شعاع ۵ متری از تلویزیون خود تثبیت کند. مواد اولیه به کار رفته برای تولید این محصول مرغوب و درجه یک بوده است.گیرندگی بالا، ظاهر شیک، دارا بودن فیلتر حذف کننده امواج مزاحم، سبک بودن، ظاهر شیک متناسب با دکوراسیون منزل و با دوام بودن این محصول از نقاط قوت این محصول می باشد.

آنتن تلویزیون رومیزی ورتکس مدل W40

مشخصات

 • مجهز به فیلتر ۴G جهت حذف پارازیت
 • دریافت شبکه های دیجیتال در تمامی طبقات
 • دارای برد تقویت شده جهت دریافت سیگنالهای بسیار ضعیف
 • مناسب برای گیرنده های دیجیتال، گیرنده های PC و انواع تلویزیون ها
 • مقاوم در برابر صدمات ناشی از الکتریسیته ساکن
 • استفاده در مجاورت گیرنده دیجیتال و تلویزیون
 • دارای پهنای باند فرکانسی وسیع (مناسب برای تمامی استان ها)
 • دارای تقویت کننده کم نویز با بهره ی ۳۲ db
 • گواهی ثبت اختراع از اداره ی مالکیت های صنعتی
 • تاییدیه از سازمان پژوهشهای علمی و صنعتی ایران
 • مصرف انرژی بسیار کم (۰.۴ وات)

آنتن برقی ورتکس W40 در تمامی طبقات شبکه‌های دیجیتال را دریافت می‌کند. آنتن برقی WV-40 مجهز به فیلتر ۴G جهت حذف پارازیت‌هایی است که مانع دریافت سیگنال درست به دستگاه‌ها می‌شود. از طرفی برای این منظور و جهت دریافت سیگنال‌های بسیار ضعیف دارای تقویت‌کننده کم نویز با بهره ۳۲db می‌باشد. همچنین دارای پهنای باند وسیعی است که برای تمام استان‌ها مناسب باشد. آنتن رومیزی ورتکس مدل W-40 مدل تقویت یافته WV-30 است. در این مدل طول کابل به ۲/۵ متر افزایش‌یافته و نیز چراغ‌های LED کوچکی برای نشان دادن اتصال به برق این دستگاه تعبیه‌شده است. مصرف برق ۰٫۴ وات برای این آنتن برقی باعث شده لقب کم‌مصرف‌ترین آنتن برقی به این نوع اختصاص یابد. برای انواع تلویزیون های LED و LCD ،گیرنده‌های دیجیتال و گیرنده‌های PC سازگار بوده و تصویر فوق العاده شفاف ۴K را ارائه می‌دهد.

آنتن برقی WV-40 مجهز به فیلتر ۴G جهت حذف پارازیت‌

نظر یکی از خریداران

سلام پس از هفت روز تست دارم نظر میدهم. واقعا گیرندگی بالایی دارد. تا الان خیلی کم نویز می اندازد. هر گیرنده ای بگیرید به هر حال نویز دارد. الان اسکای پلاس دارم همینه فقط بار اول کانال یابی کنید یه ذرم جابه جا کنید ببینید کجا انتن دهی بهتر بعضی از دوستان میگفتن فقط کنار پنجره خوب میگیره اصلان اینطوری نیست الان تلویزیون ما کنار پنجره نیست خیلیم خوب داره کار میکنه

آنتن تلویزیون دیجیتال رومیزی آترون مدل Perfect U plus new

مشخصات

 • کابل ۱۰ متری
 • ابعاد۲۴x18x6 سانتی‌متر
 • وزن۶۰۰ گرم
 • توضیحات منبع انرژی : دارای آداپتور ۵ ولت
 • قدرت تقویت کننده(GAIN)35
 • محدوده فرکانسی۴۷۰ تا ۸۶۰ مگا هرتز
 • امپدانس۷۵
 • گیرنده باندVHF , UHF , FM
 • نوع سیگنال دریافتی : دیجیتال , آنالوگ
 • جنس بدنه پلاستیک
 • امکانات آنتن فیش آنتن
 • تعداد خروجی یک عدد
 • نوع کابل کابل کواکسیال

آنتن دیجیتال رومیزی آترون مدل پرفکت یوپلاس (ATRON Perfect U Plus) مجهز به منبع تغذیه و تقویت کننده قوی و پیشرفته است و توانایی دریافت تمامی شبکه‌های صداوسیما را دارد. این مدل قابل استفاده برای انواع تلویزیون و گیرنده دیجیتال است. که با وجود این آنتن رومیزی با تقویت کننده داخلی، دیگر نیازی به رفتن به پشت بام، ساخت پایه برای آنتن، نصب آنتن در ارتفاع، چرخاندن آنتن، خرید کابل و رساندن کابل از پشت بام به تلویزیون و تلاش برای پیدا کردن جهت مناسب برای آنتن نیست. مدل جدید آنتن بر اساس نیاز مشتری به سیم بلندتر تصحیح شده است و کابل این آنتن از ۴ متر به ۱۰ متر افزاریش یافته است تا بتوان آن را در مکان مناسب در خانه قرار داد.

نظر یکی از خریداران

من قبلاً آنتن های رومیزی زیادی رو امتحان کردم و این آنتن با توجه به اینکه تقویت کننده هم داره و قبلی‌ها نداشتن آنتن بسیار خوب با کیفیت و مناسبی هست علاوه بر این ما با خریدش می توانیم از کالای ایرانی و تولید ایرانی حمایت کنیم.

آنتن تلویزیون رومیزی هانی کد ۲۰۱۸

قیمت و خرید بهترین آنتن تلویزیون

مشخصات

 • ابعاد۲۱ × ۱۱ × ۳ سانتی‌متر
 • وزن۲۵۰ گرم
 • قدرت تقویت کننده(GAIN)20db max
 • محدوده فرکانسی۴۷۰-۸۶۲ مگا هرتز
 • امپدانس۷۵
 • نوع سیگنال دریافتی دیجیتال
 • جنس بدنه پلاستیک
 • امکانات آنتن فیش آنتن
 • تعداد خروجی یک عدد
 • نوع کابل کابل کواکسیال

نظر دو نفر از خریداران

سلام به دوستان عزیز من این آنتن تلویزیون را برای سامسونگ خریدم و رضایت کامل را ازش دارم و آنتن خیلی خوبی هست و تصویر را بدون نویز و یک دست نشان می‌دهد اگر نیاز دارد حتما حتما بخرید پشیمون نمی شوید اگر تونستم کمک تون خوشحال می شم لایک کنید.

هانی معروف ترین و معتبر ترین برند آنتن دیجیتال ساخت ایرانه و به جرات میگم از بهترین هاست همون اول یک هزینه معقول بکنید و این آنتن تلویزیون با کیفیت رو به جای متفرقه ها بگیرید بعد از تعویض دوتا آنتن این رو گرفتم و با اینکه طبقه هم کف هستم و جلوم مجتمع هست اکثر شبکه ها رو عالی میگیره

آنتن تلویزیون هوایی هانی کد ۹۷

قیمت و خرید بهترین آنتن تلویزیون

مشخصات

 • محدوده فرکانسی: ۸۶۲-۴۷۰ مگاهرتز (UHF)
 • گین آنتن یا بهره آنتن ۳۰dB
 • طراحی با استفاده از فناوری SMD
 • طراحی شیک و زیبا
 • ضریب تقویت بالا و نویز کم
 • تامین ولتاژ ورودی توسط گیرنده دیجیتال یا تلویزیون
 • ابعاد۳۵x25x3 سانتی‌متر
 • وزن۵۰۰ گرم
 • اقلام همراه منبع تغذیه
 • فیش رسیوری
 • درپوش فیش رسیوری
 • بست کمربندی
 • منبع انرژی- ولتاژ ورودی ۲۲۰ ~ ۲۴۰ ولت
 • ولتاژ خروجی ۵ ولت
 • قدرت تقویت کننده(GAIN)VL&FM: 15-26 db
 • UHF: 27-35 db
 • محدوده فرکانسیVL&FM: 40-108 MHZ
 • UHF: 470-890 MHZ
 • امپدانس۷۵
 • گیرنده باندVHF , UHF , FM
 • نوع سیگنال دریافتی دیجیتال , آنالوگ
 • جنس بدنه پلاستیک
 • تعداد خروجی دو عدد
 • کلید روشن/خاموش تقویت کننده
 • نوع کابل: کابل کواکسیال

نظر یکی از خریداران

آنتن خیلی خوبه در صورتی که منبع تغذیه رو درست نصب کنید و هیچ مشکلی در سیم نباشه. منبع تغذیش رو هم باید با کابل USB به تلویزیون یا گیرنده دیجیتال وصل کنید. البته خود منبع تغذیه یه پورت USB هم داره که USB دستگاه توسط منبع تغذیه اشغال نشه. درکل به نظر من خوبه و نسبت به قیمتش می ارزه.

آنتن تلویزیون رومیزی فروزش مدل Galaxy-10m

قیمت و خرید بهترین آنتن تلویزیون

مشخصات

 • دارای کابل ۱۰ متری 
 • توان مصرفی بسیار کم 
 • دارای فیش آنتن متصل 
 • تقویت کننده : دارد(LNA) 
 • پشتیبانی از رزولوشن ۴K 
 • پشتیبانی از DVB-T و DVBT-2 
 • قابل استفاده در محیط‌های صنعتی 
 • کابل برق: دارد (دارای آداپتور ۵ ولت) 
 • تقویت کننده سیگنال‌های تلویزیونی 
 • قابل استفاده در تمام استان‌های کشور 
 • طبقات قابل استفاده : از زیرزمین به بالا 
 • قابل استفاده در کمترین فاصله از تلویزیون 
 • قابل استفاده برای دستگاه های گیرنده دیجیتال 
 • آنتن داخلی با رنج فرکانسی ۸۶۰ – ۴۷۰ مگاهرتز 
 • استفاده در تمامی طبقات، نقاط کور و زیرزمین 
 • گیرندگی تا فاصله‌ی ۴۵ کیلومتری از فرستنده 
 • سازگاری با گیرنده‌های: خودرو Notebook – DTV – HDTV PC 
 • پشتیبانی از رزولوشن‌های: ۷۲۰p – 1080p – 1080i- 1080p- 

نظر یکی از خریداران

با سلام آنتن زیبا و عالی هست در هر صورت عالی است و به سادگی با جستجوی خودکار کانال ها روو می گیره.

آنتن هوایی هانی کد ۹۰

آنتن تلویزیون

مشخصات

 • نویز بسیار پایین
 • ضریب تقویت بسیار بالا
 • دارای تقویت کننده درونی جهت فرکانس های UHF & FM
 • دو خروجی جهت استفاده برای دو دستگاه تلویزیون و یا رادیو FM در سیستم های صوتی و پیشرفته
 • ابعاد۳ × ۲۵ × ۳۰ سانتی‌متر
 • وزن۳۰۰ گرم
 • اقلام همراه- منبع تغذیه،فیش رسیور،بست کمربندی،درپوش پلاستیکی
 • منبع انرژی- ولتاژ ورودی ۲۴۰ ~ ۲۲۰ ولت
 • ولتاژ خروجی ۵ ولت
 • قدرت تقویت کننده(GAIN)VL&FM: 15-26 db
 • UHF: 27-35 db
 • محدوده فرکانسیVL&FM: 40-108 MHZ
 • UHF: 470-890 MHZ
 • امپدانس۷۵
 • گیرنده باندVHF , UHF , FM
 • نوع سیگنال دریافتی دیجیتال , آنالوگ
 • جنس بدنه پلاستیک
 • تعداد خروجی دو عدد
 • کلید روشن/خاموش تقویت کننده

 آنتن هوایی «هانی» (Hani) مدل «۹۰» ثابت محصولی کارآمد است که به‌وسیله‌ی آن می‌توانید تمامی شبکه‌های صداوسیما را دریافت کنید؛ تقویت‌کننده‌ی سیگنال داخلی این آنتن باعث می‌شود، نویز تصویر از بین برود و تصویر با بهترین کیفیت نمایش داده شوند. درمجموع این محصول با کیفیت‌ساخت بسیار خوبی طراحی شده است.

نظر یکی از خریداران

من حتما به شما توصیه میکنم بخرید.من قبل از نصب این انتن کلا ۱۲ تا شبکه تلوزیونی میگرفتم. تازه با قدرت سیگنال ۳۰ کیفیت ۰ بعد از نصب تمام کانال ها را گرفت. با قدرت و کیفیت سیگنال صد تمام شبکه hd باهاش گرفتم. نکته ایی که هست تقویت کننده اش که بدون اون اصلا آنتن کارایی ندارد. تقویت کننده اش کوچک است. من اصلا حدس نمیزدم که اینقدر تاثیر داشته باشد. دست سازندش درد نکند. پیشنهاد میکنم حتما بخرید.

آنتن رومیزی رسام مدل C7

آنتن تلویزیون

مشخصات

 • آنتن اکتیــــو ضریب تقویت بالا
 • نویز کم گیرنده امواج FM-VHF/UHF
 • مناسب برای انواع گیرنده دیجیتال DVBT و DVBT2 -مناسب برای تلویزیون‌های LED و LCD
 • امکان تغییر ضریب تقویت برای باندهای UHF، VHF و FM
 • ابعاد۳x21x24 سانتی‌متر
 • وزن۴۰۰ گرم
 • قدرت تقویت کننده(GAIN)12
 • محدوده فرکانسی- ۱۷۰-۲۳۰ مگاهرتز (VHF)
 • ۴۷۰-۸۹۰ مگاهرتز (UHF)
 • ۴۰-۱۰۸ مگاهرتز (VL & FM)
 • امپدانس۷۵
 • گیرنده باندVHF , UHF , FM
 • نوع سیگنال دریافتی دیجیتال
 • جنس بدنه پلاستیک
 • تعداد خروجی یک عدد

آنتن رومیزی رسام مدل C7، آنتن اکتیــــو ضریب تقویت بالا

نظر یکی از خریداران

هر کی می خواد آنتن خوب بخره حتما این آنتن رو توصیه میکنم پولت و بده به جنس خوب مثل همین جنس.

برای کسب اطلاعات بیشتر و به روز در مورد قیمت و خرید بهترین آنتن تلویزیون دیجیتال ، رومیزی و هوایی روی دکمه زیر کلیک کنید.

آنتن هوایی سیماران مدل SAB50T-WINGLESS

آنتن تلویزیون

مشخصات

 • فاقد شاخک تلسکوپی آلومنیومی در طرفین
 • دارای ۲ خروجی جهت استفاده همزمان ۲ دستگاه
 • آنتن اکتیــــو ضریب تقویت بالا
 • نویز بسیار کم گیرنده امواج FM-VHF/UHF
 • مناسب برای انواع گیرنده دیجیتال DVBT و DVBT2 -مناسب برای تلویزیون‌های LED و LCD
 • مقاوم در برابر شرایط نامساعد جوی
 • امکان تغییر ضریب تقویت برای باندهای UHF، VHF و FM
 • ابعاد۳۸x31x6 سانتی‌متر
 • وزن۸۰۰ گرم
 • اقلام همراه-تقویت کننده سیگنال،فیش آنتن،پیچ و بست لوله،درپوش ضدآب فیش آنتن،راهنمای نصب
 • توضیحات منبع انرژی- ۲۲۰ ولت AC یا ۱۲ ولت DC
 • قدرت تقویت کننده(GAIN)- قدرت تقویت کننده برای فرکانس های ۴۷۰-۸۹۰ مگاهرتز (UHF) برابر با (۳۵~۲۷) دسی‌بل
 • قدرت تقویت کننده برای فرکانس های ۱۷۰-۲۳۰ مگاهرتز (VHF) برابر با (۲۸~۲۲ ) دسی‌بل
 • قـدرت تقویت کننده برای فرکانس های ۴۰-۱۰۸ مگاهرتز (VL & FM) برابر با (۲۶~۱۵) دسی‌بل
 • محدوده فرکانسی- ۱۷۰-۲۳۰ مگاهرتز (VHF)
 • ۴۷۰-۸۹۰ مگاهرتز (UHF)
 • ۴۰-۱۰۸ مگاهرتز (VL & FM)
 • امپدانس۷۵
 • گیرنده باندVHF , UHF , FM
 • نوع سیگنال دریافتی دیجیتال , آنالوگ
 • جنس بدنه پلاستیک
 • تعداد خروجی دو عدد
 • کلید روشن/خاموش تقویت کننده

آنتن اکتیو مدل SAB50T یکی از محصولات شرکت سیماران می باشد.این آنتن از نوع ثابت و فاقد شاخک تلسکوپی آلومنیومی در طرفین می باشد . از ویژگی های قابل توجه این آنتن می توان به داشتن تقویت کننده سیگنال اشاره کرد و این ویژگی باعث می شود که نویز بسیار کمی داشته باشد. این آنتن ثابت دارای ضریب تقویت بالا می باشد و در برابر شرایط نامساعد جوی مقاوم می باشد و همین موضوع قابلیت نصب آن را روی پشت بام و تراس مهیا کرده است. از سایر ویژگی های آنتن اکتیو SAB50T سیماران می توان به قابلیت استفاده آن برای دو دستگاه گیرنده و همچنین تلویزیون های LED – LCD اشاره کرد. این آنتن گیرنده ی باند های FM و UHF و VHF می باشد.

نظر یکی از خریداران

در کل خوب و راضی کننده هستش ولی فقط مهره نگهدارنده سریع هرز شد و پایه گهدارنده آنتن به میله ثابت ورق آهن نازک است و موقع سفت کردن کج میشه جنس اون پایه نباید اینقدر نازک و نرم باشه

برای کسب اطلاعات بیشتر و به روز در مورد قیمت و خرید بهترین آنتن تلویزیون دیجیتال ، رومیزی و هوایی روی دکمه زیر کلیک کنید.

آنتن رومیزی لالی الکترونیک مدل LE 252

آنتن تلویزیون

مشخصات

 • تقویت کننده پیشرفته
 • رومیزی با قابلیت نصب به دیوار و یا لبه تلویزیون
 • قابل استفاده برای انواع تلویزیون و گیرنده دیجیتال
 • ابعاد۹×۳۰×۱۶ سانتی‌متر
 • وزن۵۲۵ گرم
 • اقلام همراه : پایه مخصوص نصب به دیوار ، پایه مخصوص نصب روی تلویزیون
 • توضیحات کابل۱۵۰cm
 • گیرنده باندVHF , UHF
 • نوع سیگنال دریافتی دیجیتال , آنالوگ
 • جنس بدنه پلاستیک
 • امکانات آنتن فیش آنتن
 • تعداد خروجی یک عدد
 • نوع کابل کابل کواکسیال

مدل (LE252) از آنتن‌های رومیزی لالی الکترونیک است که بسیار ظریف و زیبا، هماهنگ با انواع تلویزیون صفحه تخت (LCD-LED) طراحی شده‌ که علاوه بر قرار گرفتن بر روی میز، قابلیت نصب روی لبه تلویزیون و یا به دیوار توسط پایه های مخصوص ( موجود در جعبه آنتن ) را دارد. مدل LE252 مجهز به منبع تغذیه و تقویت کننده قوی و پیشرفته با استفاده از تکنولوژی SMD است و توانایی دریافت تمامی شبکه‌های صداوسیما را دارد. این مدل قابل استفاده برای انواع تلویزیون و گیرنده دیجیتال است. 

نظر یکی از خریداران

من این آنتن رو برای یکی از روستاهای گیلان گرفتم که هم آنتن دهی موبایل بد هستش هم آنتن دهی تلویزیون ولی با یه خورده سختی و تست نقطه به نقطه این آنتن جواب داد .

برای کسب اطلاعات بیشتر و به روز در مورد قیمت و خرید بهترین آنتن تلویزیون دیجیتال ، رومیزی و هوایی روی دکمه زیر کلیک کنید.

آنتن تلویزیون رومیزی دیجیتال اسکای مدل BAT0627 Plus-10M

آنتن تلویزیون

مشخصات

 • دارای کابل ۱۰ متری
 • قابل استفاده در همه شهرها
 • تقویت کننده کم نویز
 • توان مصرفی بسیار کم
 • قابلیت پشتبانی شبکه های HD
 • پشتیبانی از رزولوشن‌های: ۷۲۰p – 1080p – 1080i- 1080p- 4K
 • عدم آسیب به گیرنده دیجیتال بدلیل نداشتن فرکانس های مزاحم در تقویت کننده(فرکانس رزنانس)
 • سازگاری با گیرنده‌های: خودرو Notebook – DTV – HDTV PC
 • قابل استفاده در تمامی طبقات، نقاط کور و زیرزمین
 • قابل استفاده برای دستگاه های گیرنده دیجیتال
 • ابعاد۱۷x7x27 سانتی‌متر
 • وزن۴۰۰ گرم
 • آداپتور ۵ ولت
 • توضیحات منبع انرژی۵ ولت ۱۰۰ میلی آمپر
 • قدرت تقویت کننده(GAIN)27dB
 • محدوده فرکانسی۴۷۰MHZ-860MHZ
 • امپدانس۷۵
 • توضیحات کابل۱۰ متر کابل آنتن
 • گیرنده باندUHF
 • نوع سیگنال دریافتی دیجیتال
 • جنس بدنه پلاستیک
 • امکانات آنتن فیش آنتن
 • تعداد خروجی یک عدد
 • نوع کابل کابل کواکسیال

این دستگاه یکی از آنتن‌های رومیزی گروه تولیدی آسمان است «اسکای» (SKYANTEN) است که به لطف آن می‌توانید به‌راحتی، مشکل نویز تصویر را از بین برده و از داشتن شبکه‌های دیجیتال و HD بهره‌مند باشید. مدل BAT0627 Plus یا «رعد + »در رنج فرکانسی ۸۶۰ – ۴۷۰ مگاهرتز ساخته شده و همانند مدل قبلی خود « BAT0627 » می‌تواند سیگنال‌های تلویزیونی را از فرستند های محلی صدا و سیما دریافت و تقویت کند. این دستگاه طوری ساخته شده که می‌تواند در تمامی شهرها و استان‌های کشور مورداستفاده قرار گیرد و قابلیت مهم آن، پهنای باند وسیع آنتن آن ودریافت امواج دیجیتال در شهرهایی است که پراکندگی فرکانس تلویزیون بسیار وسیع است

نظر یکی از خریداران

آنتن فقط باید به برق و تلویزیون متصل بشه و شروع کنید به جستجوی کانال تا با توجه به منطقه ای که قرار دارید کانال هارو براتون بگیره، اگر کنار تلویزیون نگرفت مسلما باید به کنار پنجره انتقالش بدید که از این نظر سیم بلندش خیلی کارآمده.

برای کسب اطلاعات بیشتر و به روز در مورد قیمت و خرید بهترین آنتن تلویزیون دیجیتال ، رومیزی و هوایی روی دکمه زیر کلیک کنید.

آنتن تلویزیون رومیزی برج الکترونیک مدل ۲۰۲۰

آنتن تلویزیون

مشخصات

 • قابل استفاده جهت تلویزیون و گیرنده دیجیتال و با نشانگر روشن بودن تقویت کننده سیگنال
 • مناسب جهت مکان های با سیگنال ضعیف
 • ابعاد۶*۲۱*۲۶ سانتی‌متر
 • وزن۵۰ گرم
 • قدرت تقویت کننده(GAIN)20dB
 • محدوده فرکانسی۴۷۰-۸۶۲MHZ
 • امپدانس۷۵۰
 • دارای ۲.۵ متر کابل آنتن و ۲.۵ متر کابل تغذیه USB
 • گیرنده باندVHF , UHF , FM
 • نوع سیگنال دریافتی دیجیتال
 • جنس بدنه پلاستیک
 • امکانات آنتن فیش آنتن
 • تعداد خروجی یک عدد
 • نوع کابل کابل کواکسیال

آنتن تلویزیون رومیزی برج الکترونیک مدل ۲۰۲۰،مناسب جهت مکان های با سیگنال ضعیف

نظر یکی از خوانندگان

اوکی بود خوب بود ما طبقه ۴ هستیم و وصل کردیم انت دهی و کیفیت خوبی داره فقط برای اینکه کیفیتش خوب بشه تو بالاترین نقطه دیوار با ترمز فرش چسبوندم دیوار

برای کسب اطلاعات بیشتر و به روز در مورد قیمت و خرید بهترین آنتن تلویزیون دیجیتال ، رومیزی و هوایی روی دکمه زیر کلیک کنید.

آنتن تلویزیون هوایی هانی مدل ۲۰۱۱

آنتن تلویزیون

مشخصات

 • ابعاد۳۹x37x5 سانتی‌متر
 • وزن۲۵۰ گرم
 • نوع سیگنال دریافتی دیجیتال , آنالوگ
 • جنس بدنه پلاستیک
 • تعداد خروجی یک عدد

نظر یکی از خریداران

من قبلا انتن مدل کار داشتم یه ۵ سالی خوب کار کرد ولی این اواخر یکی درمیان تلویزیون پرش داشت یا نویز داشت یا مکث میکرد دیگه خسته شده بودیم البته انتن کار دیگه.مستهلک شده بود آب باران توش رفته بود و عمر خودشو کرده بود آنتن رومیزی. اسکای گرفتم بهتر بود ولی بازم اذیت میکرد خلاصه این آنتن گرفتم اول شک داشتم که منبع تغذیه یا همون تقویت آنتن داشته باشه یا نه چون توی نظرات کسی بهش اشاره نکرده بود ولی خداراشکر داشت و به یواس پی تلویزون وصل میشه.

برای کسب اطلاعات بیشتر و به روز در مورد قیمت و خرید بهترین آنتن تلویزیون دیجیتال ، رومیزی و هوایی روی دکمه زیر کلیک کنید.

آنتن تلویزیون رومیزی دیجیتال اسکای مدل BAT0627 Plus-5M

آنتن تلویزیون

مشخصات

 • قابل استفاده در همه شهرها
 • تقویت کننده کم نویز
 • توان مصرفی بسیار کم
 • قابلیت پشتبانی شبکه های HD
 • پشتیبانی از رزولوشن‌های: ۷۲۰p – 1080p – 1080i- 1080p- 4K
 • عدم آسیب به گیرنده دیجیتال بدلیل نداشتن فرکانس های مزاحم در تقویت کننده(فرکانس رزنانس)
 • سازگاری با گیرنده‌های: خودرو Notebook – DTV – HDTV PC
 • قابل استفاده در تمامی طبقات، نقاط کور و زیرزمین
 • قابل استفاده برای دستگاه های گیرنده دیجیتال
 • ابعاد۲۷x17x7 سانتی‌متر
 • وزن۴۰۰ گرم
 • اقلام همراه آداپتور ۵ ولت
 • منبع انرژی۵ ولت ۱۰۰ میلی آمپر
 • قدرت تقویت کننده(GAIN)27dB
 • محدوده فرکانسی۴۷۰MHZ-860MHZ
 • امپدانس۷۵
 • توضیحات کابل۵ متر کابل آنتن
 • گیرنده باندUHF
 • نوع سیگنال دریافتی دیجیتال
 • جنس بدنه پلاستیک
 • امکانات آنتن فیش آنتن
 • تعداد خروجی یک عدد
 • نوع کابل کابل کواکسیال

شاید شما تا به الان نام آنتن رومیزی اسکای را زیاد شنیده باشید و این محصول را از طریق سایت دیجی کالا و یا پروموشن های شگفت انگیز خریداری کرده باشید آن هم بدلیل قدرت و کارایی این آنتن و نظرات کاربران دیجی کالا ، همچنین می دانید که در سال ۱۳۹۵ آنتن رومیزی BAT0627 جزو « ۱۰ کالای پیشنهادی برتر کاربران دیجی‌کالا » قرار گرفت با توجه به این استقبال و نظرات مشتریان این محصول، گروه تولیدی آسمان تصمیم به بر طرف کردن نقاط ضعف این محصول گرفت و آنتن دیجیتال رومیزی «BAT0627 Plus» را تولید و روانه بازار کرد. 

نظر خریداران

من گذاشتم جای انتن قبلیم که دیکه داشت اذیت میکرد برعکس اون انتن قبلی، این انتن جدید همه فرکانس ها رو کیفیت ۱۰۰ درصدی دریافت کرد البته جاهای دیگه خونه چک کردم، گیرندگی بالا پایین میشد کیفیت شبکه ها بسیار عالی وایینه شده تا قبل از این انتن، میگفتم شبکه فورکا الکیه و کیفیت نداره، الان ولی واقعا تفاوت کیفیت معلومه

برای کسب اطلاعات بیشتر و به روز در مورد قیمت و خرید بهترین آنتن تلویزیون دیجیتال ، رومیزی و هوایی روی دکمه زیر کلیک کنید.

آنتن تلویزیون رومیزی سیما باخ الکترونیک کد C200

مشخصات

 • تنها قابل استفاده برای دستگاه های گیرنده دیجیتال و تلویزیون های دیجیتال
 • قابل استفاده در تمامی طبقات
 • سازگاری با گیرنده‌های: خودرو – Notebook – DTV – HDTV – PC
 • طول کابل برق: ۱.۵ متر
 • پشتیبانی از رزولوشن‌های: ۷۲۰p – 1080p – 1080i
 • آنتن داخلی با رنج فرکانسی ۸۶۰ – ۴۷۰ مگاهرتز
 • بهره تقویت کننده: ۲۷ دسی‌بل
 • تکنولوژی تقویت کننده: Low Noise Amplifier(نویز پایین)
 • دارای فیش آنتن متصل
 • دارای الگوی تشعشی آنتن تمام‌جهته
 • تقویت کننده سیگنال‌های تلویزیونی
 • قابل استفاده در محیط‌های صنعتی
 • قابل استفاده در کمترین فاصله از تلویزیون (۱ متر)
 • توان مصرفی بسیار کم
 • قابل استفاده در تمام استان‌های کشور
 • تقویت کننده : دارد(LNA)
 • کابل برق: دارد (دارای آداپتور ۵ ولت)

آنتن رومیزی BAKH ELECTRONIC-C200 از شرکت باخ الکترونیک از بهترین آنتن رومیزی های برقی است که مخصوص گیرنده‌های دیجیتالی و تلویزیون می باشد. طراحی بسیار زیبا و مدرنی دارد که برای قرارگیری در داخل خانه کاملا مناسب است، حتی قابل نصب بر روی دیوار نیز می باشد. دارای تقویت کننده‌های داخلی برای بلندگو‌های UHF و VHF نیز می باشد تا صدای تلویزیون با کیفیت بهتر و نویز کمتر پخش شود. با ولتاژ برق ۲۲۰ ولت که کاملا متناسب با برق شهری است کار می کند و نیازی به آداپتور برای تبدیل ولتاژ ندارد. از طریق کانکتور کواکسیالی می توانید به تلویزیون یا گیرنده ی دیجیتالی خود متصل نمایید.

نظر خریدار

ما در منطقه ای قرار داریم که به خوبی سیگنال دریافت نمیشود، ولی این انتن قدرت گیرندگی بالایی دارد با توجه به تقویتی که دارد ما بدون مشکل از طبقه ۱ تا طبقه ۴ امتحان کردیم ، همه کانال هارو ببا کیفیت دریافت کرد

برای کسب اطلاعات بیشتر و به روز در مورد قیمت و خرید بهترین آنتن تلویزیون دیجیتال ، رومیزی و هوایی روی دکمه زیر کلیک کنید.

آنتن رومیزی برهان مدل ۰۰۱۱

قیمت و خرید بهترین آنتن تلویزیون دیجیتال ، رومیزی و هوایی

مشخصات

 • مجهز به فیلتر ۴G جهت حذف پارازیت
 • مقاوم در برابر صدمات ناشی از الکتریسیته ساکن
 • دارای تقویت کننده کم نویز با بهره ۳۲db
 • مناسب برای گیرنده‌های دیجیتال، گیرنده‌های PC و انواع تلویزیون‌ها
 • مصرف انرژی کمتر از ۰.۴ وات
 • دریافت شبکه‌های دیجیتال در تمامی طبقات
 • ابعاد۲۱×۶.۵×۲۶.۸ سانتی‌متر
 • وزن۳۹۰ گرم
 • اقلام همراه آداپتور برق
 • توضیحات کابل کابل RF آنتن
 • طول کابل: ۲.۵ متر
 • نوع سیگنال دریافتی دیجیتال
 • جنس بدنه پلاستیک
 • تعداد خروجی یک عدد

آنتن رومیزی مدل ۰۰۱۱ یک آنتن دیجیتالی باکیفیت از برند برهان است. این آنتن رومیزی از تصاویر ۴K و Full HD پشتیبانی می‌کند و می‌تواند امکان دسترسی به کانال‌های داخلی را برای کاربر فراهم کند. این آنتن به شکل یک مستطیل باریک طراحی شده است. همچنین با وجود پایه‌ای که برای آن در نظر گرفته شده، کاربر می‌تواند آن را به سادگی روی میز تلویزیون یا هر جای دیگر قرار دهد. همچنین کابل ۲.۵ متری آن امکان قرار دادن آنتن با فاصله از تلویزیون گیرنده دیجیتال را فراهم کرده است

نظر خریدار

عالیییییی خیلی خوبه تازه خریدم دست دیجیکالا درد نکنه واقعا محصول عالیه همه کانال رو زیرزمین گرفت فک نمی‌کردم بگیره بقیه آنتن ها راضی نبودن ولی این عالیییییی بوده

برای کسب اطلاعات بیشتر و به روز در مورد قیمت و خرید بهترین آنتن تلویزیون دیجیتال ، رومیزی و هوایی روی دکمه زیر کلیک کنید.

آنتن تلویزیون رومیزی رسام مدل تقویت دار C3

قیمت و خرید بهترین آنتن تلویزیون دیجیتال ، رومیزی و هوایی

مشخصات

 • ابعاد۲۲x17x6 سانتی‌متر
 • وزن۱۵۰ گرم
 • منبع انرژی تامین برق از طریق پورت USB
 • قدرت تقویت کننده(GAIN)32Db
 • گیرنده باندUHF , VHF
 • جنس بدنه پلاستیک
 • امکانات آنتن تقویت کننده‌ سیگنال
 • تعداد خروجی یک عدد

آنتن رومیزی تقویت دار رسام مدل C3 ، برای راحتی افرادی که در آپارتمان‌ها زندگی می‌کنند و یا کسانی که رفتن به پشت‌بام و نصب آنتن هوایی برایشان میسر نیست طراحی و ساخته‌شده است. با این آنتن دیگر نیاز نیست زحمت تنظیم آنتن هوایی را تحمل کنین و ناگهان با وزش باد و طوفان تمام تلاش‌هایتان به هدر برود. کافیست آنتن را در فاصله ۱/۵ متری از تلویزیون و ترجیحاً نزدیک پنجره قرار دهید. وجود کابل ۲.۸ متری برای این مدل از آنتن رومیزی یک مزیت بسیار بزرگی به‌حساب می اید .آنتن برقی رسام مدل C3 در تمامی طبقات شبکه‌های دیجیتال را دریافت می‌کند. 

نظر خریدار

چون در یه آپارتمان طبقه اول هستیم هر آنتن رو‌میزی رو گفتن قادر به دریافت سیگنال نیست ولی با این آنتن مشکلمون حل شد فقط سیم اون انتظار داشتم ۱۰ متری باشه طبق مشخصات که ۲ و نیم متری بود.

برای کسب اطلاعات بیشتر و به روز در مورد قیمت و خرید بهترین آنتن تلویزیون دیجیتال ، رومیزی و هوایی روی دکمه زیر کلیک کنید.

آنتن تلویزیون رومیزی سیگنال مدل برقی SG-10019-B

قیمت و خرید بهترین آنتن تلویزیون دیجیتال ، رومیزی و هوایی

مشخصات

 • آنتن رومیزی برقی
 • دارای تقویت کننده داخلی
 • گیرندگی عالی
 • دارای ادابتور
 • ابعاد۳x20x20 سانتی‌متر
 • وزن۴۵۰ گرم
 • اقلام همراه- ادابتور ۵ولت ۲آمپر
 • منبع انرژی برقی
 • محدوده فرکانسی۴۷۰-۸۹۰ مگا هرتز
 • امپدانس۷۵ اهم
 • دارای ۸ متر کابل مشکی تمام مس
 • دارای ۱ متر کابل برق
 • گیرنده باندUHF , VHF
 • نوع سیگنال دریافتی دیجیتال
 • جنس بدنه پلاستیک
 • امکانات آنتن فیش آنتن
 • تعداد خروجی یک عدد

نظر خریدار

انتن خوبی بود ما طبقه دوم هستیم با اولین جستجو تمام شبکه هایی ک نمیتونستم بگیرمو گرفت نیازی به جابجایی هم نداشت

برای کسب اطلاعات بیشتر و به روز در مورد قیمت و خرید بهترین آنتن تلویزیون دیجیتال ، رومیزی و هوایی روی دکمه زیر کلیک کنید.

آنتن تلویزیون رومیزی هانی مدل ۲۰۲۰

مشخصات

 • ابعاد۲۳x14x2 سانتی‌متر
 • وزن۳۶۰ گرم
 • توضیحات کابل۲ متر کابل کواکسیال
 • نوع سیگنال دریافتی دیجیتال , آنالوگ
 • جنس بدنهپلاستیک
 • تعداد خروجی یک عدد
 • نوع کابل کابل کواکسیال

این آنتن از نوع فعال (دارای تقویت کننده داخلی) رومیزی است، که برای دریافت شبکه های تلویزیونی دیجیتال طراحی شده است مقدار گین این آنتن برابر ۲۰ دسیبل در نظر گرفته شده است که برای آنتن های رومیزی مقدار مناسبی میباشد. از نقاط قوت این آنتن میتوان موارد زیر را بر شمرد: استفاده از تکنولوژی SMD (قطعات نصب سطحی) نویز کم به علت استفاده از ترانزیستور مرغوب و فیلتر کردن امواج خارج از محدوده UHF. دارا بودن کابل کواکسیال تمام مس به طول ۲ متر قابلیت تغذیه تقویت کننده داخلی آنتن از طریق کابل USB و یا مستقیما از طریق دستگاه ست تاپ باکس (با فعال کردن گذینه LNB-Power یا Antenna-Power از منوی تنظیمات دستگاه گیرنده دیجیتالی) به طور کلی این آنتن برای منازل و فضاهای سرپوشیده شهری مناسب بوده و از گیرندگی مطلوبی برخوردار است

نظر خریدار

بسیار با کیفیت هست ؛ و در جایگاه پشت تلویزیون واقع در طبقه ۳ تمامی کانالهای دیجیتال و آنالوگ رو سرچ کرد ؛در ابتدا احساس کردم سیم متصل کوتاه هست ولی فکر کنم با توجه به قدرت گیرندگی که دقیقا پشت تلویزیون پایین فیش tv قرار میگیره سیم بلند تر فرانیاز هست؛ افرادی که در طبقات پایین زندگی میکنند بهتر است مدا ۲۰۱۸ رو تهیه کنن برای طبقات پایین اون مدل مناسب تر هستش.

برای کسب اطلاعات بیشتر و به روز در مورد قیمت و خرید بهترین آنتن تلویزیون دیجیتال ، رومیزی و هوایی روی دکمه زیر کلیک کنید.

آنتن تلویزیون رومیزی ورتکس مدل W40

مشخصات

 • ابعاد۱۷x2x26 سانتی‌متر
 • وزن۳۰۰ گرم
 • نوع سیگنال دریافتی دیجیتال , آنالوگ
 • جنس بدنه پلاستیک
 • تعداد خروجی یک عدد
 • نوع کابل کابل کواکسیال

آنتن رومیزی ورتکس VORTEX از آنتن‌های نسل جدید رومیزی است که امکانات و کیفیت بالایی در دریافت امواج تلویزیونی دارد. انتن رومیزی ورتکس VORTEX قابل اتصال به تلویزیون‌های LCD, LED و plasma و ۳D و گیرنده‌های دیجیتال می‌باشد و کاملا با استاندارد‌های دیجیتالی DVB-T و DVBT-2 نیز مطابقت دارد. این آنتن مجهز به سه تقویت کننده (آمپلی فایر) می‌باشد و می‌تواند سیگنال‌های تلویزیونی را با کیفیت بالا دریافت و برنامه های تلویزیونی را بدون نویز پخش نماید. این آنتن در هر طبقه ای و بدون مشکل کار میکند و با برق کار میکند.

نظر خریدار

آنتن بسیار خوبی است، در طبقه اول و کنار پنجره به طور کامل شبکه ها را دریافت کرد.

برای کسب اطلاعات بیشتر و به روز در مورد قیمت و خرید بهترین آنتن تلویزیون دیجیتال ، رومیزی و هوایی روی دکمه زیر کلیک کنید.

آنتن تلویزیون رومیزی سیگنال مدل SG-10018

مشخصات

 • آنتن رومیزی برقی
 • تامین برق دستگاه از طریق USB که توسط درگاه تلویزیون تامین میشود
 • طراحی زیبا و مدرن
 • گیرندگی فوق العاده بالا
 • آنتن مخصوص گیرنده های دیجیتال تلویزیون
 • قایل استفاده برای انواع تلویزیون (LCD,LED,Plasma)
 • قابل استفاده در تمام استان‌های کشور
 • ابعاد۳ * ۱۴ * ۲۲ سانتی‌متر
 • وزن۲۵۰ گرم
 • قدرت تقویت کننده(GAIN)UHF: 27-35 db
 • محدوده فرکانسی۳۰MHz – 3GHz
 • امپدانس۷۵
 • دارای کابلی به طول ۴ متر
 • گیرنده باندVHF , UHF , FM
 • نوع سیگنال دریافتی دیجیتال
 • جنس بدنه پلاستیک
 • امکانات آنتن فیش آنتن
 • تعداد خروجی یک عدد
 • نوع کابل کابل کواکسیال

نظر خریدار

آنتن خیلی خوبیه حتی برای جاهایی که آنتن دهی مناسبی نداره هم میشه استفاده کرد

برای کسب اطلاعات بیشتر و به روز در مورد قیمت و خرید بهترین آنتن تلویزیون دیجیتال ، رومیزی و هوایی روی دکمه زیر کلیک کنید.

آنتن تلویزیون هوایی فرایاب مدل SUFY-A

مشخصات

 • ابعاد۶۵x50x40 سانتی‌متر
 • وزن۶۰۰ گرم
 • قدرت تقویت کننده(GAIN)12dBi+25dBi
 • نوع سیگنال دریافتی دیجیتال , آنالوگ
 • جنس بدنه فلز
 • تعداد خروجی یک عدد

این آنتن شاخه ای بوستر دار فرایاب مدل Sufy از نوع آنتن های شاخه ای بوستر دار می باشد که بوستر آن نیز از نوع داخلی می باشد. همین مدل آنتن توسط شرکت فرایاب بدون بوستر نیز تولید می شود. بوستر که تفاوت میان این دو آنتن شاخه ای می باشد نوعی تقویت کننده است که دریافت سیگنال های ضعیف را برای آنتن مهیا می سازد.این آنتن را می توان برای استفاده در آنتن مرکزی مجتمع های ساختمانی و منازل ویلایی که دچار ضعف در سیگنال هستند نیز استفاده کرد.

نظر خریدار

قدرتش توی دریافت سیگنالا عالیه و هیچ مشکلی در پخش شبکه های مختلف وجود نداره خیلی سریع و راحت نصب شد و کیفیت دریافت شبکه‌ها رو خیلی بالا برد

برای کسب اطلاعات بیشتر و به روز در مورد قیمت و خرید بهترین آنتن تلویزیون دیجیتال ، رومیزی و هوایی روی دکمه زیر کلیک کنید.

آنتن تلویزیون هوایی اکتیو استارست مدل SR-A10000

مشخصات

 • آنتن اکتیــــو
 • ضریب تقویت بالا
 • نویز کم
 • گیرنده امواج FM-VHF/UHF
 • مناسب برای انواع گیرنده دیجیتال DVBT و DVBT2
 • مناسب برای تلویزیون‌های LED و LCD
 • مقاوم در برابر شرایط نامساعد جوی
 • دارای ۲ خروجی جهت استفاده همزمان ۲ دستگاه
 • ابعاد۳۲ در ۳۲ سانتی‌متر
 • وزن۲۰۰ گرم
 • اقلام همراه تقویت کننده سیگنال، فیش آنتن، پیچ و بست لوله، آبگیر فیش آنتن، راهنمای نصب
 • توضیحات منبع انرژی بوستر اکتیو با ۲ خروجی
 • گیرنده باندVHF , UHF , FM
 • نوع سیگنال دریافتی دیجیتال , آنالوگ
 • جنس بدنه پلاستیک
 • امکانات آنتنف یش آنتن
 • تعداد خروجی دو عدد
 • کلید روشن/خاموش تقویت کننده

 آنتن هوایی اکتــیو استارست مدل SR-A10000 یکی دیگر از محصولات این کمپانی جهت استفاده برای گیرنده‌های دیجیتال DVBT و DVBT2 است. این آنتن مناسب برای تلویزیون‌های LED و LCD می باشد و با ضریب تقویت سیگنال بالا و نویز بسیار کم هرگونه افت سیگنال و تداخل در دریافت صدا و تصویر را مرتفع می سازد و با استفاده از آن شما به راحتی می توانید همه‌ی شبکه های سراسری و استانی را روی گیرنده دیجیتال و یا تلویزیون خود داشته باشید. این محصول با کیفیت دارای مقاومت بسیار بالا در شرایط نامساعد جوی است و با داشتن ۲ خروجی قابل استفاده همزمان برای ۲ دستگاه می باشد.

نظر خریدار

منطقه ما نقطه کور هستش با هیچ آنتی دیجیتالو نمیگرفت ولی با این آنتن همه کانال ها حتی شبکه ۴k تو شهر حومه تهران با کیفیت ۱۰۰ آورد. همه کانال های HD صدا و سیما رو هم آورد

برای کسب اطلاعات بیشتر و به روز در مورد قیمت و خرید بهترین آنتن تلویزیون دیجیتال ، رومیزی و هوایی روی دکمه زیر کلیک کنید.

آنتن تلویزیون هوایی سیماران مدل SAB50

مشخصات

 • آنتن اکتیــــو ضریب تقویت بالا
 • نویز کم گیرنده امواج FM-VHF/UHF
 • مناسب برای انواع گیرنده دیجیتال DVBT و DVBT2 -مناسب برای تلویزیون‌های LED و LCD
 • مقاوم در برابر شرایط نامساعد جوی
 • دارای ۲ خروجی جهت استفاده همزمان ۲ دستگاه
 • امکان تغییر ضریب تقویت برای باندهای UHF، VHF و FM
 • ابعاد۶×۳۱×۳۸ سانتی‌متر
 • وزن۸۴۰ گرم
 • اقلام همراه تقویت کننده سیگنال، فیش آنتن، پیچ و بست لوله،درپوش ضدآب فیش آنتن، راهنمای نصب
 • منبع انرژی- ۲۲۰ ولت AC یا ۱۲ ولت DC
 • محدوده فرکانسی- ۱۷۰-۲۳۰ مگاهرتز (VHF)
 • – ۴۷۰-۸۹۰ مگاهرتز (UHF)
 • – ۴۰-۱۰۸ مگاهرتز (VL & FM)
 • امپدانس۷۵
 • گیرنده باندVHF , UHF , FM
 • نوع سیگنال دریافتی دیجیتال , آنالوگ
 • جنس بدنه پلاستیک
 • امکانات آنتن فیش آنتن
 • تعداد خروجی دو عدد
 • کلید روشن/خاموش تقویت کننده

نظر خریدار

این آنتن هوایی سیماران بهترین بهترین کیفیت توان و قدرت را دارد هیچ گونه نویز و پارازیتی ندارد شک نکن در خریدش آنتن هوایی خفاشی زیاد هست ولی من فقط این آنتن هوایی سیماران را قبول دارم و توصیه و تاکید دارم آنتن هوایی فقط فقط سیماران اگر به دادن ستاره بود من به این آنتن هوایی سیماران بی نهایت ستاره میدامم همین کلی هم حال کردم وقتی نصبش کردم در پشت بامم وقتی هم نصب شد نور قرمز رنگی روشن شد بزرگترین خوبی این آنتن هوایی سیماران دارد این هست که هم زمان میشه دو تلویزیون را استفاده کرد

برای کسب اطلاعات بیشتر و به روز در مورد قیمت و خرید بهترین آنتن تلویزیون دیجیتال ، رومیزی و هوایی روی دکمه زیر کلیک کنید.

آنتن تلویزیون رومیزی برهان الکترونیک مدل B01

مشخصات

 • مجهز به فیلتر ۴G جهت حذف پارازیت
 • ابعاد۲۱×۶.۵×۲۷.۵ سانتی‌متر
 • وزن۳۹۵ گرم
 • نوع سیگنال دریافتی دیجیتال
 • جنس بدنه پلاستیک
 • تعداد خروجی یک عدد
 • نوع کابل کابل کواکسیال

آنتن رومیزی مدل B01 یک آنتن دیجیتالی باکیفیت از برند برهان است. این آنتن رومیزی از تصاویر ۴K و Full HD پشتیبانی می‌کند و می‌تواند امکان دسترسی به کانال‌های داخلی را برای کاربر فراهم کند. این آنتن به شکل یک مستطیل باریک طراحی شده است. همچنین با وجود پایه‌ای که برای آن در نظر گرفته شده، کاربر می‌تواند آن را به سادگی روی میز تلویزیون یا هر جای دیگر قرار دهد. همچنین کابل ۴ متری آن امکان قرار دادن آنتن با فاصله از تلویزیون گیرنده دیجیتال را فراهم کرده است. این مدل با بهره‌گیری از فیلتر ۴G جهت حذف پارازیت و مقاومت بالا در برابر صدمات ناشی از الکتریسیته ساکن به یک گزینه ایده‌آل در بازار تبدیل شده است

نظر خریدار

جنس ایرانی بسیار با کیفیتیه شبکه های hd رو با کیفیت میگیره قبلش آنتن پشت بومی داشتیم کیفیت چنگی ب دل نمیزد ولی این خیلی خوبه خدا ب‌کارتون برکت بده

برای کسب اطلاعات بیشتر و به روز در مورد قیمت و خرید بهترین آنتن تلویزیون دیجیتال ، رومیزی و هوایی روی دکمه زیر کلیک کنید.

آنتن رومیزی ال جی تک مدل LT 252

مشخصات

 • ابعاد۲۶x13x2 سانتی‌متر
 • وزن۳۰۰ گرم
 • توضیحات منبع انرژی به وسیله درگاه USB
 • نوع سیگنال دریافتی دیجیتال
 • جنس بدنه پلاستیک
 • تعداد خروجی یک عدد
 • نوع کابل کابل کواکسیال

برای کسب اطلاعات بیشتر و به روز در مورد قیمت و خرید بهترین آنتن تلویزیون دیجیتال ، رومیزی و هوایی روی دکمه زیر کلیک کنید.

آنتن هوایی زانوگه مدل U101

مشخصات

 • دارای کانکتور اتصال کابل به مچینگ آنتن
 • قابل استفاده در سیستم آنتن مرکزی و تک گیرنده
 • ضد آب
 • ابعاد۱۰۱x43x42 سانتی‌متر
 • وزن۷۰۰ گرم
 • اقلام همراه بست های اتصال
 • فیش انصال کابل به آنتن
 • راهنمای نصب
 • قدرت تقویت کننده(GAIN)13
 • محدوده فرکانسی۴۷۰-۸۶۲ MHz
 • امپدانس۷۵
 • گیرنده باندUHF
 • نوع سیگنال دریافتی دیجیتال , آنالوگ
 • جنس بدنه فلز
 • امکانات آنتن فیش آنتن
 • تعداد خروجی یک عدد

آنتن هوایی زانوگه مدل U101 که به آنتن های یاگی معروف هستند برای باند UHF طراحی شده است و مناسب برای دریافت شبکه های دیجیتال و آنالوگ میباشد. این آنتن بر اساس استاندارهای اروپا طراحی و ساخته شده است و در حال حاضر با کیفیت ترین آنتن ایرانی از نظر کیفیت بدنه و ساخت و همچنین از نظر کیفیت گیرندگی سیگنال با قدرت گیرندگی ۱۳ دی بی (واقعی) میباشد. در ساخت این آنتن از اتصالات پلاستیکی ، کمتر استفاده شده تا در برابر عوامل فرسایشی مانند نور آفتاب ، برف و باران ، باد و طوفان آسیب پذیر نباشد. این مسئله باعث افزایش طول عمر این آنتن خواهد بود. این آنتن یک آنتن استاندارد برای استفاده در سیستم آنتن مرکزی و همچنین استفاده برای یک تلویزیون بدون تقویت کننده و همچنین مناسبترین آنتن برای دریافت تمام شبکه های دیجیتال ۴K , Full HD , HD با هر فرمتی میباشد.

نظر خریدار

من حدود ده سالی میشه با انتن خونه مشکل و درگیری داشتم یعنی فکر کنم خونه ما کورترین نقطه انتن صدا و سیمای کشور باشه، خلاصه نصب کردم بدون درد و خونریزی همه کانال ها را با کیفیت عالی گرفت. آقا بخرید و تبلیغش هم کنید جنس خوب و کار خوب باید تبلیغ بشه.

برای کسب اطلاعات بیشتر و به روز در مورد قیمت و خرید بهترین آنتن تلویزیون دیجیتال ، رومیزی و هوایی روی دکمه زیر کلیک کنید.

آنتن دیجیتال رومیزی اسکای کد BAT0627 پلاس

قیمت و خرید بهترین آنتن تلویزیون دیجیتال ، رومیزی و هوایی

مشخصات

 • قابلیت اتصال به تبلت و نوت بوک
 • قابل استفاده در همه شهرها
 • تقویت کننده کم نویز
 • توان مصرفی بسیار کم
 • قابلیت پشتبانی شبکه های HD
 • پشتیبانی از رزولوشن های ۱۰۸۰iو ۱۰۸۰p و ۷۲۰P
 • عدم آسیب به گیرنده دیجیتال بدلیل نداشتن فرکانس های مزاحم در تقویت کننده(فرکانس رزنانس)
 • ابعاد۲۷x17x7 سانتی‌متر
 • وزن۳۶۰ گرم
 • اقلام همراه آداپتور
 • منبع انرژی۵ ولت ۱۰۰ میلی آمپر
 • قدرت تقویت کننده(GAIN)27dB
 • محدوده فرکانسی۴۷۰MHZ-860MHZ
 • امپدانس۷۵
 • توضیحات کابل۳ متر کابل آنتن + ۳ متر کابل برق
 • گیرنده باندUHF
 • نوع سیگنال دریافتی دیجیتال
 • جنس بدنه پلاستیک
 • امکانات آنتن فیش آنتن
 • تعداد خروجی یک عدد
 • کلید روشن/خاموش تقویت کننده
 • کابل کواکسیال

مدل BAT0627 Plus یا «رعد + »در رنج فرکانسی ۸۶۰ – ۴۷۰ مگاهرتز ساخته شده و همانند مدل قبلی خود « BAT0627 » می‌تواند سیگنال‌های تلویزیونی را از فرستند های محلی صدا و سیما دریافت و تقویت کند. این دستگاه طوری ساخته شده که می‌تواند در تمامی شهرها و استان‌های کشور مورداستفاده قرار گیرد و قابلیت مهم آن، پهنای باند وسیع آنتن آن ودریافت امواج دیجیتال در شهرهایی است که پراکندگی فرکانس تلویزیون بسیار وسیع است(مانند اصفهان) ، همچنین از دیگر قابلیت های این آنتن داشتن تقویت کننده Low Noise بسیار قوی و مهندسی است که طراحی آن به گونه ای است که هیچگونه آسیبی به گیرنده شما وارد نمی کند(رزنانس ندارد). دیگر به بالارفتن از پله‌ها و نصب آنتن در بالاترین نقطه‌ی ساختمان، ساخت پایه با گچ و سیمان یا پیداکردن راهی برای رساندن سیم آنتن به تلویزیون نیاز نیست.

نظر خریدار

 این آنتن بدون تردید بهترین نوع از آنتن های دیجیتالی بوده است که به راحتی پاسخگوی نیاز من بوده و در طول مدت استفاده کمترین خرابی تصویر را داشته است . اگر اشکالی هم در تصویر به وجود آمده است به سرعت و به خودی خود رفع شده و نیازی به جابه جایی آنتن نبوده است .نکته مهم این است که آنتن در نزدیک ترین فاصله به تلویزیون به خوبی جواب می دهد و این موضوع در افزایش زیبایی و دکوراسیون محیط تلویزیون اثر خوبی دارد . اگر نیاز به آنتن دیجیتالی دارید ، به نظر من بهترین گزینه همین است . امیدوارم شرکت سازنده از اقبال مردم برای بهتر شدن عملکرد آن و کاهش قیمت بهره برداری کند .

برای کسب اطلاعات بیشتر و به روز در مورد قیمت و خرید بهترین آنتن تلویزیون دیجیتال ، رومیزی و هوایی روی دکمه زیر کلیک کنید.

آنتن رومیزی هایلی مدل KG 222

قیمت و خرید بهترین آنتن تلویزیون دیجیتال ، رومیزی و هوایی

مشخصات

 • ابعاد۴۰x20x8 سانتی‌متر
 • وزن۳۰۰ گرم
 • گیرنده باندVHF , UHF
 • نوع سیگنال دریافتی دیجیتال , آنالوگ
 • جنس بدنه پلاستیک
 • امکانات آنتن فیش آنتن
 • تعداد خروجی یک عدد
 • کابل کواکسیال

محصولات هایلی نتیجه ۲۰ سال تجربه گروهی است که در تولید لوازم الکترونیکی فعالیت داشته و تولید کننده این نوع آنتن ها در ایران می‌باشد. در ساخت این محصول، استفاده از بهترین قطعات و مواد اولیه و چندین مرحله آزمایش موجب می‌گردد تا محصولی با کیفیت بالا در خدمت شما هموطن عزیز قرار گیرد.

نظر خریدار

طبقه چهارم خیلی راحت کلیه کانال ها دریافت شد

کاش سری usb تبدیل داشت که وقتی به تلویزون میزنی بشه از همون پورت بازم استفاده کرد اما به هرحال یه شارژ همراهش بود که راضی کننده است.

برای کسب اطلاعات بیشتر و به روز در مورد قیمت و خرید بهترین آنتن تلویزیون دیجیتال ، رومیزی و هوایی روی دکمه زیر کلیک کنید.

آنتن هوایی هانی کد ۹۴

قیمت و خرید بهترین آنتن تلویزیون دیجیتال ، رومیزی و هوایی

مشخصات

 • ضریب تقویت بالا
 • با نویز بسیار پایین
 • با ولتاژ درونی جهت فرکانس های UHF-VHF
 • ابعاد۳ × ۱۰ × ۴۰ سانتی‌متر
 • وزن۳۰۰ گرم
 • اقلام همراه- بست کمربندی
 • ۲ عدد فیش رسیور
 • درپوش پلاستیکی
 • منبع انرژیInput Voltage AC: 220V-240V
 • Output Voltage DC: 5V / 50mA
 • قدرت تقویت کننده(GAIN)UHF: 25db
 • VHF: 20db
 • محدوده فرکانسیVHF: 170 – 230 MHZ
 • UHF: 470 – 860 MHZ
 • گیرنده باندVHF , UHF
 • نوع سیگنال دریافتی دیجیتال
 • جنس بدنه پلاستیک
 • امکانات آنتن فیش آنتن
 • تعداد خروجی یک عدد

بررسی تخصصی

آنتن هوایی «هانی» (Hani) مدل «۹۴» ثابت محصولی کارآمد است که به‌وسیله‌ی آن می‌توانید تمامی شبکه‌های صداوسیما را دریافت کنید؛ تقویت‌کننده‌ی سیگنال داخلی این آنتن باعث می‌شود، نویز تصویر از بین برود و تصویر با بهترین کیفیت نمایش داده شوند. درمجموع این محصول با کیفیت‌ساخت بسیار خوبی طراحی شده است.شرکت «هانی» با بهره گیری از نیروهای متخصص ، فعالیت خود را از سال ۱۳۷۶ آغاز نمود.این شرکت به پشتوانه سابقه طولانی و پرسنل متعهد و کار آزموده خود توانسته است در زمینه تولید آنتن تلویزیون و محافظ های برق به پیشرفت های قابل توجهی دست یابد.

نظر خریدار

این آنتن طراحی کاملا جدید و خارق العاده ای داره هنوز هیچ شرکتی مشابهشو تولید نکرده از این مدل میتونید برای مناطق کوهستانی و جاهای ک از دکل دورید استفاده کنید این انتن جایگزین مدلهای منسوخ شده ی انتن های شاخکدار بجای شاخک در این انتن دو دایپل بسیار بزرگ داخل انتن طراحی شده ک دو سیگنالuhf, vhfرو دریافت میکنه منبع تغذیه یو اس بی این انتن فقط ۵ولت برق از تیوی یا گیرنده شما دریافت میکنه ۵ولت مقدار بسیار کمی هست ک هم تومصرف برق صرفه جویی می شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر و به روز در مورد قیمت و خرید بهترین آنتن تلویزیون دیجیتال ، رومیزی و هوایی روی دکمه زیر کلیک کنید.

آنتن هوایی صبا مدل S-2003

قیمت و خرید بهترین آنتن تلویزیون دیجیتال ، رومیزی و هوایی

مشخصات

 • ابعاد۳۸x28x11.5 سانتی‌متر
 • وزن۲۴۰ گرم
 • نوع سیگنال دریافتی دیجیتال , آنالوگ
 • جنس بدنه پلاستیک
 • تعداد خروجی یک عدد

نظر خریدار

تا حالا از این آنتن برای سایر اعضای فامیل سه تا خریدم

آنتن هانی مدل ۹۰

قیمت و خرید بهترین آنتن تلویزیون دیجیتال ، رومیزی و هوایی

مشخصات

 • ابعاد۲۵x30x2.5 سانتی‌متر
 • وزن۷۱۰ گرم
 • منبع انرژی با ولتاژ ورودی ۵ ولت از طریق پورت USB تلویزیون یا گیرنده دیجیتال یا هر آدابتور ۵ ولت دیگر کار می کند
 • قدرت تقویت کننده(GAIN)30
 • محدوده فرکانسی۴۷۰-۸۶۲
 • امپدانس۷۵
 • گیرنده باندUHF
 • نوع سیگنال دریافتی دیجیتال
 • جنس بدنه پلاستیک
 • امکانات آنتن فیش آنتن
 • تعداد خروجی یک عدد

نظر خریدار

من این آنتن رو ۲ هفته ای هست که گرفتم ما فاز ۶ پرند هستیم اونجا پوشش آنتن دهی تلویزیون به گفته اهالی اون منطقه و همسایه ها میگفتن ضعیفه ولی من این آنتن رو نصب کردم همه شبکه هارو با کیفیت و قدرت ۱۰۰ در صد گرفت بدون هیچ مشکلی فقط شبکه های اچ دی جدید رو نمیگیره که به گفته صدا و سیما فقط در مراکز استانها فعاله توصیه میکنم حتما بخرید.

برای کسب اطلاعات بیشتر و به روز در مورد قیمت و خرید بهترین آنتن تلویزیون دیجیتال ، رومیزی و هوایی روی دکمه زیر کلیک کنید.

آنتن رومیزی دیجیتال اسکای مدل BAT0627 Plus-10M

قیمت و خرید بهترین آنتن تلویزیون دیجیتال ، رومیزی و هوایی

مشخصات

 • ابعاد۲۷x17x7 سانتی‌متر
 • وزن۴۰۰ گرم
 • منبع انرژی تغذیه از طریق پورت usb تلویزیون یا گیرنده دیجیتال
 • توضیحات کابل سیم ۱۰ متری
 • گیرنده باندUHF
 • نوع سیگنال دریافتی دیجیتال
 • جنس بدنه پلاستیک
 • تعداد خروجی یک عدد
 • کابل کواکسیال

در سال ۱۳۹۵ آنتن رومیزی BAT0627 جزو « ۱۰ کالای پیشنهادی برتر کاربران دیجی‌کالا » قرار گرفت

بررسی تخصصی

شاید شما تا به الان نام آنتن رومیزی اسکای را زیاد شنیده باشید و این محصول را از طریق سایت دیجی کالا و یا پروموشن های شگفت انگیز خریداری کرده باشید آن هم بدلیل قدرت و کارایی این آنتن و نظرات کاربران دیجی کالا ، همچنین می دانید که در سال ۱۳۹۵ آنتن رومیزی BAT0627 جزو « ۱۰ کالای پیشنهادی برتر کاربران دیجی‌کالا » قرار گرفت.

با توجه به این استقبال و نظرات مشتریان این محصول، گروه تولیدی آسمان تصمیم به بر طرف کردن نقاط ضعف این محصول گرفت و آنتن دیجیتال رومیزی «BAT0627 Plus» را تولید و روانه بازار کرد. این دستگاه یکی از آنتن‌های رومیزی گروه تولیدی آسمان است «اسکای» (SKYANTEN) است که به لطف آن می‌توانید به‌راحتی، مشکل نویز تصویر را از بین برده و از داشتن شبکه‌های دیجیتال و HD بهره‌مند باشید

برای کسب اطلاعات بیشتر و به روز در مورد قیمت و خرید بهترین آنتن تلویزیون دیجیتال ، رومیزی و هوایی روی دکمه زیر کلیک کنید.

آنتن هوایی فروزش مدل کروز

قیمت و خرید بهترین آنتن تلویزیون دیجیتال ، رومیزی و هوایی

مشخصات

 • ابعاد۳۰x28x10 سانتی‌متر
 • وزن۷۰۰ گرم
 • نوع سیگنال دریافتی دیجیتال
 • جنس بدنه پلاستیک
 • امکانات آنتن فیش آنتن
 • تعداد خروجی دو عدد

آنتن هوایی فروزش مدل کروز ، قدرت سیگنال ۱۰۰ کیفیت سیگنال ۹۹

نظر خریدار

تولید کننده تمام توانش را گذاشته تا با کمترین هزینه بوستر آنتن تولید کند! چه در منبع تغذیه چه در بوستر و چه در موادی که استفاده کرده و حتی نوع مواد نظرش کم کردن هزینه بوده است. مثلا یک کلید هزار تومنی روی منبع تغذیه قرار نداده که شما شب آن را خاموش کنید و باید برای خاموش کردن از برق بکشید! یا مثلا آنتن روی بوستر یک تکه حلبی هست که فرم داده شده! ودیگر اینکه بست بوستر را از مواد پلاستیکی نه چندان مرغوب تهیه کرده که احتمالا با یک دوره هوای سرد و گرم از هم خواهد پاشید ولی خوب چون میله U بست فلزی هست ترمیم آن چندان سخت نخواهد بود ولی چرا یک نو آور ایرانی این سهل انگاری را بکند؟

برای کسب اطلاعات بیشتر و به روز در مورد قیمت و خرید بهترین آنتن تلویزیون دیجیتال ، رومیزی و هوایی روی دکمه زیر کلیک کنید.

آنتن دیجیتال رومیزی ورتکس مدل WV-30

قیمت و خرید بهترین آنتن تلویزیون دیجیتال ، رومیزی و هوایی

مشخصات

 • ابعاد۲۶x16x6 سانتی‌متر
 • وزن۲۰۰ گرم
 • اقلام همراه فیش آنتن – آداپتور
 • گیرنده باندUHF
 • نوع سیگنال دریافتی دیجیتال
 • جنس بدنه پلاستیک
 • امکانات آنتنف یش آنتن

سایر توضیحات

قرارگیری در مجاورت گیرنده و تلویزیونقابلیت دریافت تمام شبکه های دیجیتال و آنالوگ تلویزیونی ، حتی در طبقات همکفدارای سه طبقه تقویت کننده کم نویز برای دریافت سیگنالهای بسیار ضعیفکاملا سازگار با DVB-T، DVB-T2 و تمامی استاندارد های دیجیتالدارای تکنولوژی بالون اکتیو برای کاهش نویز دریافتیدارای پهنای باند وسیع برای پوشش کامل باند UHF

نظر خریدار

اتفاقا من این انتن را خریدم خیلی راضی بودم،به چند تا از اقوام هم معرفی کردم استفاده کردن کیفیت تصویرش عالیه .و توی خونه ی ما که تقریبا از دکل دوره هم خوب جواب داد

برای کسب اطلاعات بیشتر و به روز در مورد قیمت و خرید بهترین آنتن تلویزیون دیجیتال ، رومیزی و هوایی روی دکمه زیر کلیک کنید.

آنتن رومیزی تیراژه مدل تماشا

قیمت و خرید بهترین آنتن تلویزیون دیجیتال ، رومیزی و هوایی

مشخصات

 • ابعاد۲۰x5x22 سانتی‌متر
 • وزن۴۵۰ گرم
 • گیرنده باندUHF
 • نوع سیگنال دریافتی دیجیتال , آنالوگ
 • جنس بدنه پلاستیک
 • تعداد خروجی یک عدد
 • کابل کواکسیال

نظر خریدار : خیلی قدرت داره

برای کسب اطلاعات بیشتر و به روز در مورد قیمت و خرید بهترین آنتن تلویزیون دیجیتال ، رومیزی و هوایی روی دکمه زیر کلیک کنید.

آنتن رومیزی دیجیتال هانی مدل ۲۰۱۸-۵M

قیمت و خرید بهترین آنتن تلویزیون دیجیتال ، رومیزی و هوایی

مشخصات

 • نویز کمتر از ۱.۵ دسی بل
 • قابل استفاده در همه شهرها
 • تقویت کننده کم نویز
 • توان مصرفی بسیار کم
 • قابلیت پشتبانی شبکه های HD
 • قدرت تقویت کننده(GAIN)حداکثر ۲۰ دسی بل
 • محدوده فرکانسی۴۷۰-۸۶۲ مگا هرتز
 • امپدانس۷۵
 • توضیحات کابل۵ متر کابل آنتن
 • گیرنده باندUHF
 • نوع سیگنال دریافتی دیجیتال
 • جنس بدنه پلاستیک
 • تعداد خروجیی ک عدد
 • کابل کواکسیال

نظر خریدار

با سلام یک درصد هم به شکل ظاهری که در تصویر ببینید اکتفا نکنید هیچگونه زیبایی ندارد و جنس بدنه آن هم جالب نیست ولی با وجود ظاهر بد ولی کیفیت تصویر شبکه ها خیلی خوب بود و هیچ مشکل آنتن دهی نداشت .

برای کسب اطلاعات بیشتر و به روز در مورد قیمت و خرید بهترین آنتن تلویزیون دیجیتال ، رومیزی و هوایی روی دکمه زیر کلیک کنید.

آنتن هوایی صبا مدل S2002

قیمت و خرید بهترین آنتن تلویزیون دیجیتال ، رومیزی و هوایی

مشخصات

 • ضریب تقویت بسیار بالا
 • نویز بسیار کم
 • امکان تغییر ضریب تقویت برای باندهای UHF، VHF و FM
 • قابل نصب روی پشت بام یا تراس
 • قابلیت اتصال به دو دستگاه گیرنده (در صورت استفاده از تقویت‌کننده)
 • قابل استفاده برای کلیه تلوزیون‌های LED، LCD و پلاسما
 • محدوده فرکانس: ۱۷۰-۲۳۰ مگاهرتز (VHF) ، ۴۷۰-۸۹۰ مگاهرتز (UHF) و ۴۰-۱۰۸ مگاهرتز (VL & FM)
 • ابعاد۳۱ × ۸ × ۴۰ سانتی‌متر
 • وزن۴۷۰ گرم
 • اقلام همراه- فیش پیچی با درپوش لاستیکی
 • منبع انرژی- ۲۲۰ ولت AC یا ۱۲ ولت DC
 • قدرت تقویت کننده(GAIN)- 22-28 دسیبل (VHF) ، ۲۷-۳۵ دسیبل (UHF)و ۱۵-۲۶ دسیبل (VL & FM)
 • امپدانس۷۵
 • گیرنده باندFM , UHF , VHF
 • نوع سیگنال دریافتی دیجیتال
 • جنس بدنه پلاستیک
 • امکانات آنتن فیش آنتن
 • تعداد خروجی یک عدد
 • کلید روشن/خاموش تقویت کننده

نظر خریدار

آنتن را در نقطه بلند نصب کردم کیفیت راضی کننده بود تمام سیگنال ها نه در حد عالی ولی در حد قابل قبول بودبا توجه به سیگنال های ارسالی صدا و سیما به نظرم گزینه مناسبی است

برای کسب اطلاعات بیشتر و به روز در مورد قیمت و خرید بهترین آنتن تلویزیون دیجیتال ، رومیزی و هوایی روی دکمه زیر کلیک کنید.

آنتن رومیزی مدل حبیب نیک مدل ۲۰۵۲

قیمت و خرید بهترین آنتن تلویزیون دیجیتال ، رومیزی و هوایی

مشخصات

 • ابعاد۲۱×۶.۵×۲۵ سانتی‌متر
 • وزن۴۴۷ گرم
 • توضیحات منبع انرژی۵ ولت ۰.۵ آمپر
 • گیرنده باندVHF , UHF
 • نوع سیگنال دریافتی دیجیتال
 • جنس بدنه پلاستیک
 • امکانات آنتن فیش آنتن
 • تعداد خروجی یک عدد
 • نوع کابل کابل کواکسیال

آنتن رومیزی حبیب نیک با بهره برداری از آخرین فناوری‌های این صنعت بهترین امکان را برای داشتن تصویری مناسب از شبکه‌های تلویزیونی در اختیار شما می‌گذارد البته در طبقات اول و دوم ساختمان‌های بتنی برای نتیجه بهتر شاید لازم باشد آنتن کنار پنجره نصب گردد ولی در بقیه موارد تست شده و نتیجه مطلوب بوده است رنگ مشکی طول کابل آنتن ۲/۲۰ متر

برای کسب اطلاعات بیشتر و به روز در مورد قیمت و خرید بهترین آنتن تلویزیون دیجیتال ، رومیزی و هوایی روی دکمه زیر کلیک کنید.

آنتن هوایی جی وی سی مدل A-301-P

قیمت و خرید بهترین آنتن تلویزیون دیجیتال ، رومیزی و هوایی

مشخصات

 • آنتن اکتیــــو ضریب تقویت بالا
 • دارای تقویت کننده داخلی
 • ضد آب
 • تصویر شفاف بدون تداخل
 • نویز کم گیرنده امواج FM-VHF/UHF
 • مناسب برای انواع گیرنده دیجیتال DVBT و DVBT2 -مناسب برای تلویزیون‌های LED و LCD
 • مقاوم در برابر شرایط نامساعد جوی
 • دارای ۲ خروجی جهت استفاده همزمان ۲ دستگاه
 • -امکان تغییر ضریب تقویت برای باندهای UHF، VHF و FM
 • ابعاد۳۹x33x6 سانتی‌متر
 • وزن۱۱۶۰ گرم
 • تقویت کننده سیگنال، فیش آنتن، پیچ و بست لوله،درپوش ضدآب فیش آنتن، راهنمای نصب
 • منبع انرژی۲۲۰ ولت AC یا ۱۲ ولت DC
 • قدرت تقویت کننده(GAIN)VL&FM: 15-26 db
 • محدوده فرکانسی۱۷۰-۲۳۰ مگاهرتز (VHF)
 • – ۴۷۰-۸۹۰ مگاهرتز (UHF)
 • – ۴۰-۱۰۸ مگاهرتز (VL & FM)
 • امپدانس۷۵
 • گیرنده باندVHF , UHF
 • نوع سیگنال دریافتدیجیتال , آنالوگ
 • جنس بدنپلاستیک
 • امکانات آنتفیش آنتن
 • تعداد خروجی دو عدد

نظر خریدار

لازمه بگم ۱-در قسمت توضیحات نوشته شده تقویت کننده با قابلیت تنظیم Gain که اصلا همچین چیزی نداره! ۲-تقویت کننده بجای اینکه به برق شهری وصل بشه از طریق usb به تلویزیون وصل میشه که برای تلویزیون هایی مثل تلویزیون ما که فقط یک پورت usb داره دردسر ساز میشه! ۳-جعبه ی محصول وقتی به دستم رسید کاملا از پلمب خارج شده بود،حتی رو خود انتن هم خش های ریز و کثیفی وجود داشت ولی چون ایراد فنی نداشت مرجوع نکردم. ۴-تقویت کننده تنها یک خروجی و برای یک تلویزیون داره ولی در قسمت توضیحات نوشته شده دارای ۲ خروجی تلویزیون جهت استفاده ی همزمان که البته با توجه به باز بودن جعبه و مستعمل بودن احتمال تعویض تقویت کننده ی اصلی با یک تقویت کننده ی دیگه وجود داره! ۵-کابل usb متصل به تقویت کننده خیلی کیفیت پایینی داره.

برای کسب اطلاعات بیشتر و به روز در مورد قیمت و خرید بهترین آنتن تلویزیون دیجیتال ، رومیزی و هوایی روی دکمه زیر کلیک کنید.

آنتن هوایی سیماران مدل SAB40

قیمت و خرید بهترین آنتن تلویزیون دیجیتال ، رومیزی و هوایی

مشخصات

 • آنتن اکتیــــو با ضریب تقویت بالا
 • نویز کم گیرنده امواج FM-VHF/UHF
 • مناسب برای انواع گیرنده دیجیتال DVBT و DVBT2 -مناسب برای تلویزیون‌های LED و LCD
 • مقاوم در برابر شرایط نامساعد جوی
 • قابلیت نصب روی پشت بام و تراس
 • دارای ۲ خروجی جهت استفاده همزمان ۲ دستگاه
 • امکان تغییر ضریب تقویت برای باندهای UHF، VHF و FM
 • ابعاد۴×۲۵×۳۲ سانتی‌متر
 • وزن۷۲۰ گرم
 • اقلام همراه تقویت کننده سیگنال، فیش آنتن، پیچ و بست لوله،درپوش ضدآب فیش آنتن، راهنمای نصب
 • توضیحات منبع انرژی۲۲۰ ولت AC یا ۱۲ ولت DC
 • قدرت تقویت کننده(GAIN)در فرکانس FM مقدار تقویت بین ۱۵ الی ۲۶ دسی بل
 • در فرکانس VHF مقدار تقویت بین ۲۲ الی ۲۸ دسی بل
 • در فرکانس UHF مقدار تقویت بین ۲۷ الی ۳۵ دسی بل
 • محدوده فرکانسی۱۷۰-۲۳۰ مگاهرتز (VHF)
 • ۴۷۰-۸۹۰ مگاهرتز (UHF)
 • ۴۰-۱۰۸ مگاهرتز (VL & FM)
 • امپدانس۷۵
 • گیرنده باندVHF , UHF , FM
 • نوع سیگنال دریافتی دیجیتال , آنالوگ
 • جنس بدنه پلاستیک
 • امکانات آنتن فیش آنتن
 • تعداد خروجی دو عدد
 • کلید روشن/خاموش تقویت کننده

نظر خریدار

به عنوان کسی که بالای بیست سال محصولات سیماران رو‌نصب کردم میگم رقیب نداره فعلا…قبلا آنتن کار بود که از این بهتر بود ولی جدیدا من ندیدم تو بازار…دوستانی که میگن میله هاش باز نمیشه…اون میله ها امروزه عملا برای تلویزیون دیجیتال بی استفاده هست چون اون میله ها برای امواجVHF هست و کانالهای دیجیتال روی UHF ارسال میشه و آنتن UHF داخل قاب پلاستیکی دستگاه هست

برای کسب اطلاعات بیشتر و به روز در مورد قیمت و خرید بهترین آنتن تلویزیون دیجیتال ، رومیزی و هوایی روی دکمه زیر کلیک کنید.

آنتن هوایی فرایاب مدل SUFY

قیمت و خرید بهترین آنتن تلویزیون دیجیتال ، رومیزی و هوایی

مشخصات

 • ابعاد۶۵x50x40 سانتی‌متر
 • وزن۹۰۰ گرم
 • قدرت تقویت کننده(GAIN)12dBi+25dBi
 • نوع سیگنال دریافتی دیجیتال , آنالوگ
 • جنس بدنه فلز
 • تعداد خروجی یک عدد

این آنتن شاخه ای بوستر دار فرایاب مدل Sufy از نوع آنتن های شاخه ای بوستر دار می باشد که بوستر آن نیز از نوع داخلی می باشد. همین مدل آنتن توسط شرکت فرایاب بدون بوستر نیز تولید می شود. بوستر که تفاوت میان این دو آنتن شاخه ای می باشد نوعی تقویت کننده است که دریافت سیگنال های ضعیف را برای آنتن مهیا می سازد.این آنتن را می توان برای استفاده در آنتن مرکزی مجتمع های ساختمانی و منازل ویلایی که دچار ضعف در سیگنال هستند نیز استفاده کرد. شرکت ایرانی فرایاب برای ساخت این آنتن شاخه ای از آخرین تکنولوژی جهانی بهره برده است تا هم ابعاد آنتن کوچک شود و هم گیرایی بالایی در دریافت شبکه های آنالوگ و دیجیتال داشته باشد.

نظر خریدار

گیرندگی خوبی داره

ولی سر هم کردن اش یکم سخته این مدل بوستر دار هست و توصیه میکنم برای نتیجه بهتر این مدل رو بگیرین دو تا پیچ تنظیم به نام UHFو VHF زیر قسمت گیرنده داشت که نفهمیدم برای چیه و تو کاتولوگ نبود

برای کسب اطلاعات بیشتر و به روز در مورد قیمت و خرید بهترین آنتن تلویزیون دیجیتال ، رومیزی و هوایی روی دکمه زیر کلیک کنید.

آنتن هوایی آنتن کار مدل ABU-44

قیمت و خرید بهترین آنتن تلویزیون دیجیتال ، رومیزی و هوایی

مشخصات

 • ضدآب
 • ابعاد۱۱۹×۶۰×۵۱ سانتی‌متر
 • وزن۱۰۴۵ گرم
 • قدرت تقویت کننده(GAIN)13 dB
 • نوع سیگنال دریافتی دیجیتال , آنالوگ
 • جنس بدنه فلز
 • تعداد خروجی یک عدد

نظر خریدار

کیفیت عالیه ولی آنتنهای عادی و ارزون هم هم همین کار میکنه فقط برای جایی که خیلی سخت سیگنال هست ارزش هزینه کردن داره

برای کسب اطلاعات بیشتر و به روز در مورد قیمت و خرید بهترین آنتن تلویزیون دیجیتال ، رومیزی و هوایی روی دکمه زیر کلیک کنید.

آنتن هوایی مدل براوو

قیمت و خرید بهترین آنتن تلویزیون دیجیتال ، رومیزی و هوایی

مشخصات

 • مجهز به فیلتر ۴G جهت حذف پارازیت
 • تقویت شده جهت دریافت سیگنال های بسیار ضعیف
 • کمترین مصرف انرژی در میان آنتن های برقی و رومیزی ( کمتر از ۰.۴ وات )
 • مقاوم در برابر الکتریسیته ساکن
 • دریافت شبکه های دیجیتال در تمامی طبقات ( حتی طبقات همکف )
 • دارای پهنای باند فرکانسی وسیع (مناسب برای تمامی استان ها )
 • مناسب برای گیرنده های دیجیتال، گیرنده های PC و انواع تلویزیون
 • دارای گواهی ثبت اختراع از اداره مالکیت های صنعتی
 • دارای تائیدیه از سازمان پژوهش های علمی و صنعتی ایران
 • ابعاد۲۸x21x8 سانتی‌متر
 • وزن۶۵۰ گرم
 • توضیحات منبع انرژی برق شهری
 • توضیحات کابل طول کابل کواکسیال ۲.۵ متر
 • نوع سیگنال دریافتی دیجیتال , آنالوگ
 • جنس بدنه پلاستیک
 • امکانات آنتن فیش آنتن
 • تعداد خروجی یک عدد
 • کابل کابل کواکسیال

آنتن دیجیتال رومیزی آترون مدل Perfect U plus

قیمت و خرید بهترین آنتن تلویزیون دیجیتال ، رومیزی و هوایی

مشخصات

 • قابل استفاده در تمامی طبقات، نقاط کور و زیرزمین
 • دارای فیش آنتن متصل
 • تقویت کننده پیشرفته
 • قابل استفاده در کمترین فاصله از تلویزیون
 • ابعاد۶×۱۸×۲۴ سانتی‌متر
 • وزن۵۰۰ گرم
 • توضیحات منبع انرژی- دارای آداپتور ۵ ولت
 • دارای سیم به طول ۱۵۰ سانت
 • محدوده فرکانسی۸۶۰ – ۴۷۰ مگاهرتز
 • توضیحات کابل طول کابل کواکسیال ۴ متر
 • گیرنده باندVHF , UHF
 • نوع سیگنال دریافتی دیجیتال , آنالوگ
 • جنس بدنه پلاستیک
 • امکانات آنتن فیش آنتن
 • تعداد خروجی یک عدد
 • کابل کابل کواکسیال

آنتن دیجیتال رومیزی آترون مدل پرفکت یوپلاس (ATRON Perfect U Plus) مجهز به منبع تغذیه و تقویت کننده قوی و پیشرفته است و توانایی دریافت تمامی شبکه‌های صداوسیما را دارد. این مدل قابل استفاده برای انواع تلویزیون و گیرنده دیجیتال است. که با وجود این آنتن رومیزی با تقویت کننده داخلی، دیگر نیازی به رفتن به پشت بام، ساخت پایه برای آنتن، نصب آنتن در ارتفاع، چرخاندن آنتن، خرید کابل و رساندن کابل از پشت بام به تلویزیون و تلاش برای پیدا کردن جهت مناسب برای آنتن نیست.

نظر خریدار

 بنده این آنتن را چهار روز پیش خریدم . همه چیزش خوبه – طول کابل برق و طول کابل ورود به تلوزیون خیلی مناسبه – آنتن دهی خوبی هم داره من آنتن را پشت تلوزیون قرار دادم چون اندازش خیلی بزرگ نیست ، اصلادیده هم نمیشه- بسته به این که شما آنتن را در کجا قرار بدهیدشاید کمی نویز تصویر داشته باشه مثلا حدود ۵% ولی کیفیت تصویر شما را راضی می کنه – قیمت خوبی هم داره – از تنظیم آنتن پشت بام راحت شدم – از خریدم راضی هستم

پیشنهاد می شود این پست ها را نیر مطالعه بفرمایید.

سوالات متداول

گیرندگی آنتن به چه عواملی بستگی دارد؟

گیرندگی آنتن به عوامل متعددی نظیر ارتفاع از سطح زمین( یعنی طبقه چندم هستین)، فاصله از فرستنده صدا و سیما، عرض کوچه، مصالح ساختمانی و … وابسته است. به همین دلیل به طور کلی آنتن رومیزی تا تست نشه نمیشه اظهار نظر قطعی کرد. ممکنه در فاصله ی خیلی زیاد از پنجره جواب بده و ممکنه که نیاز باشه آنتن رو به پنجره نزدیک کنید.

منظور از آنتن هوایی چیست؟

منظور آنتی که در فضای آزاد نظیر پشت بام یا بالکن نصب می شود.

برای روستاها و ویلاهای خارج از شهر چه نوع آنتنی بهتر است؟

سعی کنید از آنتن برقی هوایی استفاده کنید.

چگونه می توان از یک آنتن برای دو تا تلویزیون استفاده کرد؟

 در وهله اول باید آنتن قدرت بالا در دریافت سیگنال داشته باشد و بعد از آن فقط کافی است یک عدد اسپلیتر ۱به۲ هم خریداری کنید که یک کابل رو تبدیل به دو کابل کند.

چگونه یک آنتن تصاویر ۴K را می گیرد؟

اگر گیرنده قابلیت ۴K داشته باشد و آنتن هم امکان دریافت امواج تصاویر ۴K را داشته باشد می توانید این تصاویر را دریافت کنید.

چگونه آنتن هوایی را در برابر بادهای با سرعت بیشتر مقاوم کنیم؟

از آنتن با فرم شاخه ای استفاده کنید. در این صورت حرکت باد در بین شاخه ها جریان داشته و این آنتن در مقابل باد مصونیت بیشتری دارد و از بسط قوی که انتهای آنتن را به دکل متصل میکند استفاده کنیدو همچنین دقت کنید که لوله دکل شما به خوبی به زمین متصل شده باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *